Drie delen glas waarvan de schaal gemerkt is "Eisch". De 2 karaffen zijn ongemerkt. Alle delen zijn blauw-groen van kleur 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Bijzondere Amsterdamse school likeurset van Jaap Gidding (1887 - 1955) (Gewerkt bij Copier Leerdam). 6-Delig; 1 Karaf 22xø13cm. en 5 likeurglazen 4xø5,5cm. Stop is niet origineel
Prachtig Romein glazen vaasje (zalfflesje) met 5 lussen in zeer goede staat, 3e-4e eeuw? 5,5x4,5cm. Cond.: G
Oude mondgeblazen pijpvaas van Royal leerdam 20e eeuw, wit met oranje 39xø9cm. Cond.: G
3-Delig kristallen setje bestaand uit tablet, karaf en ruitgeslepen vaasje 20e eeuw 24x18x10cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuws gegraveerd barokglaasje met brede voet 11,8xø5,7cm. Cond.: U
Amerikaanse kristalglazen vaas met silveroverlay 925/000 met bloemotief 20e eeuw. H.: 25cm. Cond.: G
Twee drinkglazen midden 20e eeuw, lilakleur. 1x Bokaal met gouden omranding H.: 14cm. 1x Tienhoekig glas H.: 9cm. Cond.: G
Amerikaans kristalglazen schaal gedecoreerd met silveroverlay met floraal decor 20e eeuw, ø27cm. Cond.: G
Twee herinneringsglazen van Hamburg 20e eeuw. 1x Glazen laars met sneeuwklokjes en opschrift. 1x Bierglas met 3 blikken op Hamburg H.: 15cm. Cond.: G
Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G
Vijf diverse delen kristal o.a; 1x geslepen kristallen karaf met originele stop H.: 32cm, 1x rondom handgeslepen kristallen dekseldoos 7x18x11cm., 1x rose kristallen hengselmandje H.: 13cm. 1x Art Dec...
Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...
Oplaine vaas met kraag eind 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen en gouddecor 24xø10cm. Cond.: G
Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G
Kristallen vaasje van de firma Kristal Unie Maastricht. Ontwerp en gemaakt door Max Verboeket. Maastricht Unika vaas ca. 1930-1940 21,5xø7,5cm. Cond.: G
Aparte Art Deco vaas. Wit melkglas met marmerstructuur effect 11xø8cm. Cond.: G
Drie diverse glazen vaasjes o.a; 1x Blank glazen vaasje Copier Leerdam 9,5xø6,5cm. Cond.: G. 1x Anna Groen vaas met facet randen 16xø10,5cm. 1x Violenvaasje met slijpsel 8x6,5cm.
Twee grote decoratieve glazen met cassis-kleurige kelken 21e eeuw. Bewerkt 28xø10cm. Cond.: G
Vijf Millefiori vaasjes in Murano stijl 2e helft 20e eeuw. Amforavormig en verschillende kleuren H.: 13cm. Cond.: G
Grote moderne vaas 2e helft 20e eeuw, mogelijk Murano glass-fusing 33xø17cm. Cond.: G
Twee grote kristallen karaffen 19e eeuw, ruitgeslepen 41,5xø10cm. Cond.: G