Grote moderne handgeblazen schenkkan, onduidelijk gesigneerd (G. Lardinch of Lurdinck?) 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
Drie kristallen karaffen 20e eeuw met slijpsel in goede staat. 29xø11cm., 19xø11cm. en 15xø8cm. Cond.: G
Grote glazen Copier Leerdam schaal (brons-bruinkleurig) 20e eeuw met tin-cracele in goede staat ø 33,5cm. Cond.: G
Grote Copier Leerdam schenkkaraf blauw-groen 20e eeuw in zeer goede staat 10x19xø15cm. Cond.: U
Copier Leerdam karaf met twee glazen en bakeliet tablet 2e helft 20e eeuw (origineel 4-delig) 16xø23cm. Cond.: G
Twee kristallen schlpen met parel. 1x Schelp met Swarovski teken (postcode ook gegraveerd). 1x Schelp met N.C. gegraveerd. 5,5x5x6,5cm. en 6,5x5x5,5cm. Cond.: R
Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M
Grote kristallen fruitschaal gesigneerd "House of Igor Carl Faberge" 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: U
Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G
Oude mondgeblazen pijpvaas van Royal leerdam 20e eeuw, wit met oranje 39xø9cm. Cond.: G
Oude kristallen bowlschaal met deksel (stukje af) 20e eeuw 25x25cm. Cond.: R
Ronde Murano schaal 2e helft 20e eeuw met 5 ingedeukte grepen. Overlopend van kleur groen naar rose ø17cm. Cond.: G
Negen oude borrelglazen 1e helft 20e eeuw waarvan 4 gekleurd. 2 Licht beschadigd 6-12cm. Cond.: G
Oude handgeblazen glazen karaf 2e helft 20e eeuw, roze met melkkleur 40xø8cm. Cond.: G
Groot kristallen stijgerend paard met ruiter, gemerkt Shannon Crystal Designs of Ireland 20x19x7cm. Cond.: G
Grote zeldzame Murano glazen tafellamp 60-er jaren in de vorm van een dolfijn, Italië. (16e eeuwse vormgeving). 66xø40cm. Cond.: G
Antieke opaline glas vaas met deksel, beschilderd met landschap ca. 1880 (lichte chips, randschade) 37xø11cm. Cond.: G
Zes prachtige ruitgeslepen kristallen roemers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 19xø7,5cm.
Antieke grote beker ca. 1800 van glas. Hollands met gouddecor in zeer goede staat 13xø11cm. Cond.: G
Zeldzaam vijfdelig opaline glazen kaststel ca. 1900 met bloemdecor en twee dekselvazen (chip) in zeer goede staat.. 40xø16cm. en 31xø16cm. Cond.: G
Grote moderne mondgeblazen glazen fruitschaal, vermoedelijk Italië 20e eeuw 7xø48cm. Cond.: G
Prachtige antieke kristallen kaasstolp met amandelslijpsel 19e eeuw. Lichte randschade onderaan de stolp 23xø24cm. Cond.: G
Aparte mat glazen presenteerschaal met gegraveerd spinnenweb, spin en bloemen. Rijk bewerkte plated beugel 20e eeuw 9x19x20cm. Cond.: G