Kristallen vaasje van de firma Kristal Unie Maastricht. Ontwerp en gemaakt door Max Verboeket. Maastricht Unika vaas ca. 1930-1940 21,5xø7,5cm. Cond.: G
Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G
Oplaine vaas met kraag eind 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen en gouddecor 24xø10cm. Cond.: G
Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G
Twee herinneringsglazen van Hamburg 20e eeuw. 1x Glazen laars met sneeuwklokjes en opschrift. 1x Bierglas met 3 blikken op Hamburg H.: 15cm. Cond.: G
Amerikaans kristalglazen schaal gedecoreerd met silveroverlay met floraal decor 20e eeuw, ø27cm. Cond.: G
Twee drinkglazen midden 20e eeuw, lilakleur. 1x Bokaal met gouden omranding H.: 14cm. 1x Tienhoekig glas H.: 9cm. Cond.: G
Amerikaanse kristalglazen vaas met silveroverlay 925/000 met bloemotief 20e eeuw. H.: 25cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuws gegraveerd barokglaasje met brede voet 11,8xø5,7cm. Cond.: U