Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen schenkkan/vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote moderne handgeblazen schenkkan, onduidelijk gesigneerd (G. Lardinch of Lurdinck?) 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Resultaat: 40 EUR

Drie kristallen karaffen 20e eeuw met slijpsel in goede staat. 29xø11cm., 19xø11cm. en 15xø8cm. Cond.: G

Glazen schaal, Copier
Resultaat: 50 EUR

Grote glazen Copier Leerdam schaal (brons-bruinkleurig) 20e eeuw met tin-cracele in goede staat ø 33,5cm. Cond.: G

Schenkvaas, Copier
Resultaat: 40 EUR

Grote Copier Leerdam schenkkaraf blauw-groen 20e eeuw in zeer goede staat 10x19xø15cm. Cond.: U

Copier Leerdam, karafset
Resultaat: 100 EUR

Copier Leerdam karaf met twee glazen en bakeliet tablet 2e helft 20e eeuw (origineel 4-delig) 16xø23cm. Cond.: G

2x Swarovski
Resultaat: 10 EUR

Twee kristallen schlpen met parel. 1x Schelp met Swarovski teken (postcode ook gegraveerd). 1x Schelp met N.C. gegraveerd. 5,5x5x6,5cm. en 6,5x5x5,5cm. Cond.: R

Copier Leerdam, asbak
Startprijs 50 EUR

Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G

Copier Leerdam, roomstelletje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M

Kristallen fruitschaal
Resultaat: 20 EUR

Grote kristallen fruitschaal gesigneerd "House of Igor Carl Faberge" 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: U

Copier Leerdam, vaasje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen groene vaas 2e helft 20e eeuw 9,5xø10cm. Cond.: G

Mondgeblazen pijpvaas
Resultaat: 60 EUR

Oude mondgeblazen pijpvaas van Royal leerdam 20e eeuw, wit met oranje 39xø9cm. Cond.: G

Kristallen bowlpot
Startprijs 15 EUR

Oude kristallen bowlschaal met deksel (stukje af) 20e eeuw 25x25cm. Cond.: R

Murano schaal
Startprijs 50 EUR

Ronde Murano schaal 2e helft 20e eeuw met 5 ingedeukte grepen. Overlopend van kleur groen naar rose ø17cm. Cond.: G

9 Oude glazen
Startprijs 25 EUR

Negen oude borrelglazen 1e helft 20e eeuw waarvan 4 gekleurd. 2 Licht beschadigd 6-12cm. Cond.: G

Glazen karaf
Resultaat: 10 EUR

Oude handgeblazen glazen karaf 2e helft 20e eeuw, roze met melkkleur 40xø8cm. Cond.: G

Kristallen paard
Startprijs 40 EUR

Groot kristallen stijgerend paard met ruiter, gemerkt Shannon Crystal Designs of Ireland 20x19x7cm. Cond.: G

Murano tafellamp
Startprijs 110 EUR

Grote zeldzame Murano glazen tafellamp 60-er jaren in de vorm van een dolfijn, Italië. (16e eeuwse vormgeving). 66xø40cm. Cond.: G

Opaline vaas
Startprijs 10 EUR

Antieke opaline glas vaas met deksel, beschilderd met landschap ca. 1880 (lichte chips, randschade) 37xø11cm. Cond.: G

6 Kristallen roemers
Startprijs 40 EUR

Zes prachtige ruitgeslepen kristallen roemers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 19xø7,5cm.

Antiek glas ca. 1800
Startprijs 100 EUR

Antieke grote beker ca. 1800 van glas. Hollands met gouddecor in zeer goede staat 13xø11cm. Cond.: G

Opaline kaststel, 5-delig
Startprijs 150 EUR

Zeldzaam vijfdelig opaline glazen kaststel ca. 1900 met bloemdecor en twee dekselvazen (chip) in zeer goede staat.. 40xø16cm. en 31xø16cm. Cond.: G

Kunstglas schaal, Italië
Startprijs 250 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen fruitschaal, vermoedelijk Italië 20e eeuw 7xø48cm. Cond.: G

Geslepen kaasstolp
Resultaat: 50 EUR

Prachtige antieke kristallen kaasstolp met amandelslijpsel 19e eeuw. Lichte randschade onderaan de stolp 23xø24cm. Cond.: G

Presenteerschaal
Startprijs 20 EUR

Aparte mat glazen presenteerschaal met gegraveerd spinnenweb, spin en bloemen. Rijk bewerkte plated beugel 20e eeuw 9x19x20cm. Cond.: G