Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, mistige dag Buurse 46x35cm. Cond.: G
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 102x120cm. Cond.: U
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 125x102cm. Cond.: U
Zivojin Celic (1954 Nis - Belgrado), diverse tentoonstellingen, acryl op linnen, abstracte compositie 127x127cm. Cond.: U
M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U