Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Franz Helfferich
Startprijs 800 EUR

Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G

G. Krol
Resultaat: 200 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, interieur Twents boerderij met boer 55x45cm. Cond.: G

A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, vrouw met hoed 100x80cm. COnd.: G

A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, twee vrouwen bij een brief 80x100cm. Cond.: G

A. Belle 1992
Startprijs 1.500 EUR

Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, dronkaard met aardsengel 100x80cm. Cond.: G

Jan Cossaar
Startprijs 700 EUR

Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966), gemengde techniek, De Theems bij nacht 54x40cm. Cond.: G

Augustu, landschap
Resultaat: 10 EUR

Augustu 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met rivier en huis 40x50cm. Cond.: G

Aquarel, monogram van Berchen
Startprijs 1.200 EUR

Monogram F.B. (of S.B.) 19e eeuw, aquarel op papier, romantisch landschap met koeien en figuren bij een drenkplaats 56x38cm. Cond.: G

August Allebe, aquarel
Resultaat: 325 EUR

Auguste Allebe 1884 (Amsterdam 1838 - 1927), aquarel op papier, portret van een dame 25x17cm. Cond.: G

B. Viegers
Startprijs 700 EUR

Ben Viegers (Den haag 1886 - 1947 Nunspeet), olieverf op linnene, aardewerken vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: U

A. Torringa, landschap Oostenrijk
Resultaat: 10 EUR

A. Torringa 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap Oostenrijk 24x50cm. Cond.: G

Schilderij, Ch. Petit
Startprijs 500 EUR

Ch.Petit, pseudoniem van Adriaan Terhell (1863 Venlo-Beverwijk 1949) olieverf op linnen, Holands grachtengezicht met figuren. 30x40 cm., Cond.:G

E. Arntzenius
Resultaat: 200 EUR

Elsise Clandine Arntzenius (1902 Den Haag - ), aquarel op papier, vaas met rozen 31x44cm. Cond.: U

Walter Williams
Resultaat: 675 EUR

Walter Williams (1835-1906 Engeland) olieverf op paneel, figuren bij een rotsachtige kust. 20.5x30 cm., Cond.:G

Schilderij met poezen
Resultaat: 220 EUR

Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G

M. Monreau, zeefdruk
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd Marilyn Monroe (stijl van Andy Warhol), zeefdruk op papier 90x90cm. Cond.: G

Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, A.J. Zwart
Resultaat: 750 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op paneel, Chinese kom en vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G

Oene Romkes de Jongh
Resultaat: 3.100 EUR

Oene Romkes de Jongh (1812 Makkum - Amsterdam 1898), olieverf op linnen, romantisch Hollands winters stadsgezicht met vele figuren 67x54cm. Cond.: G

Hans van Ieperen
Startprijs 400 EUR

van Ieperen 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met koperen kandelaar en fles 40x50cm. Cond.: G

N. v. Kampen. vaas met bloemen
Resultaat: 10 EUR

N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Boek Scheen
Resultaat: 40 EUR

Pieter A. Scheen, honderd jaren Nederlandse Schilder- en Tekenkunst. De Romantiek met voor- en natijd (1750 - 1850). Verlucht met ruim 400 afbeeldingen 25x19x5cm. Cond.: G

A. Lopatkin
Startprijs 800 EUR

A. Lopatkin 20e eeuw, Russische school. Kyrillisch gesigneerd, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 26x50cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 450 EUR

Fortuyn 19e eeuw, olieverf op linnen, bijbelse voorstelling van een man met kind op de arm. Oudere bedoeking en retoucheringen 83x56cm. Cond.: G