Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, interieur Twents boerderij met boer 55x45cm. Cond.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, vrouw met hoed 100x80cm. COnd.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, twee vrouwen bij een brief 80x100cm. Cond.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, dronkaard met aardsengel 100x80cm. Cond.: G
Jan Cossaar (Amsterdam 1874 - 1966), gemengde techniek, De Theems bij nacht 54x40cm. Cond.: G
Augustu 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met rivier en huis 40x50cm. Cond.: G
Monogram F.B. (of S.B.) 19e eeuw, aquarel op papier, romantisch landschap met koeien en figuren bij een drenkplaats 56x38cm. Cond.: G
Auguste Allebe 1884 (Amsterdam 1838 - 1927), aquarel op papier, portret van een dame 25x17cm. Cond.: G
Ben Viegers (Den haag 1886 - 1947 Nunspeet), olieverf op linnene, aardewerken vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: U
A. Torringa 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap Oostenrijk 24x50cm. Cond.: G
Ch.Petit, pseudoniem van Adriaan Terhell (1863 Venlo-Beverwijk 1949) olieverf op linnen, Holands grachtengezicht met figuren. 30x40 cm., Cond.:G
Elsise Clandine Arntzenius (1902 Den Haag - ), aquarel op papier, vaas met rozen 31x44cm. Cond.: U
Walter Williams (1835-1906 Engeland) olieverf op paneel, figuren bij een rotsachtige kust. 20.5x30 cm., Cond.:G
Gesigneerd Raaphorst, olieverf op linnen, spelende poezen in interieur 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd Marilyn Monroe (stijl van Andy Warhol), zeefdruk op papier 90x90cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op paneel, Chinese kom en vaas met bloemen 24x30cm. Cond.: G
Oene Romkes de Jongh (1812 Makkum - Amsterdam 1898), olieverf op linnen, romantisch Hollands winters stadsgezicht met vele figuren 67x54cm. Cond.: G
van Ieperen 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met koperen kandelaar en fles 40x50cm. Cond.: G
N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Pieter A. Scheen, honderd jaren Nederlandse Schilder- en Tekenkunst. De Romantiek met voor- en natijd (1750 - 1850). Verlucht met ruim 400 afbeeldingen 25x19x5cm. Cond.: G
A. Lopatkin 20e eeuw, Russische school. Kyrillisch gesigneerd, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 26x50cm. Cond.: G
Fortuyn 19e eeuw, olieverf op linnen, bijbelse voorstelling van een man met kind op de arm. Oudere bedoeking en retoucheringen 83x56cm. Cond.: G