Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Biedermeier zilveren vleesvorkjes, jaarletter R: 1851 835/000 ca. 28gr. L.: 15cm. Cond.: U

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 90 EUR

Fraaie antieke Hollands zilveren suikerstrooier, jaarletter T: 1853, 835/000 ca. 24gr. L.: 14cm. Cond.: U

Zilveren gebaksschep
Startprijs 80 EUR

Oud Hollands zilveren gebaksschep met boerinnenmotief 835/000 ca. 60gr. L.: 21cm. Cond.: U

Zilveren apostellepel
Startprijs 120 EUR

Zilveren apostellepel 835/000 ca. 54gr. L.: 18cm. Cond.: U

Zilveren pijpencomfoor
Resultaat: 170 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Behoeft enige restauratie.

Doosje met div. zilv. hangers
Resultaat: 20 EUR

Houten doosje met 21 zilveren sterrenbeelden hangers, 1 zilveren olifantje en 1 religieus zilveren hangertje 3x9,5x7cm. Cond.: U

5 Zilveren miniaturen
Resultaat: 80 EUR

Vijf zilveren miniaturen; De bierwagen, de fietser, de lantaarnopsteker, de eenzame violist en een schommelstoel 835/000 ca.58gr. Cond.: U

2 Zilv. pennen en potloodhouders
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren potloodhouders en twee zilveren vulpotloden ca. 48gr. Cond.: G

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren roomlepel en jamlepel 835/000 ca.43gr. Cond.: U

Zilv. miniatuur, slede
Startprijs 50 EUR

Zilveren miniatuur van een slede met vate. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G

Zilv, zoutvaatje
Resultaat: 40 EUR

Hollands gekeurd Engels zilveren zoutvaatje met lepeltje en blauw glazen inzetbakje Cond.: U

Zilv. tasje + beugel
Resultaat: 25 EUR

Beursje met antiek Hollands zilveren beugeltje, MT: JHK en een zilveren schaalbeugel 835/000 ca. 53gr.

Dupont aansteker
Resultaat: 140 EUR

Bijzonder Dupont tafelaansteker, Paris. Zo goed als nieuw H.: 14cm. Cond.: U

Silverplated kandelaar
Startprijs 15 EUR

Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G

2 Zilveren kandelaars, klein
Startprijs 225 EUR

Twee zilveren tafelkandelaars , Engels Birmingham, jaarletter O: 1938. H.: 13cm. Voet 8x8cm. Cond.: U

Kristallen schaal, zilv. rand
Resultaat: 15 EUR

Kristallen bakje met zilveren rand 5,5xø12cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje op pootjes
Startprijs 180 EUR

Fraaie Engels zilveren schaal op voet met filetrand ca. 1900. 925/000 ca. 294gr. 8xø21cm. Cond.: U

Zilveren theezeefje
Startprijs 45 EUR

Hollands zilveren theezeef 835/000 ca. 34gr. ø7cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Zes Hollands zilveren theelepeltjes ca. 66gr. Cond.: U

3 Zilveren onderzetters
Resultaat: 22 EUR

Drie zilveren onderzetters, Midden-Oosten 800/000 ca. 32gr. ø6cm. Cond.: U

Djokja zilveren geldknip
Resultaat: 10 EUR

Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U

Zilveren lepel
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollands zilveren geboortlepel, jaarletter C: 1937 835/000 ca. 47gr. L.: 18cm. Cond.: U

Zilveren theezeefje
Startprijs 45 EUR

Hollands zilveren theezeef, Schoonhoven 835/000 ca. 41gr. ø8cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Zes fraaie Hollands zilveren theelepels, v. Kempen Voorschoten 835/000 ca. 77gr. Cond.: U