Twee antieke Biedermeier zilveren vleesvorkjes, jaarletter R: 1851 835/000 ca. 28gr. L.: 15cm. Cond.: U
Fraaie antieke Hollands zilveren suikerstrooier, jaarletter T: 1853, 835/000 ca. 24gr. L.: 14cm. Cond.: U
Oud Hollands zilveren gebaksschep met boerinnenmotief 835/000 ca. 60gr. L.: 21cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Behoeft enige restauratie.
Twee zilveren potloodhouders en twee zilveren vulpotloden ca. 48gr. Cond.: G
Hollands zilveren roomlepel en jamlepel 835/000 ca.43gr. Cond.: U
Hollands gekeurd Engels zilveren zoutvaatje met lepeltje en blauw glazen inzetbakje Cond.: U
Bijzonder Dupont tafelaansteker, Paris. Zo goed als nieuw H.: 14cm. Cond.: U
Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G
Twee zilveren tafelkandelaars , Engels Birmingham, jaarletter O: 1938. H.: 13cm. Voet 8x8cm. Cond.: U
Kristallen bakje met zilveren rand 5,5xø12cm. Cond.: U
Drie zilveren onderzetters, Midden-Oosten 800/000 ca. 32gr. ø6cm. Cond.: U
Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren geboortlepel, jaarletter C: 1937 835/000 ca. 47gr. L.: 18cm. Cond.: U
Hollands zilveren theezeef, Schoonhoven 835/000 ca. 41gr. ø8cm. Cond.: U
Zes fraaie Hollands zilveren theelepels, v. Kempen Voorschoten 835/000 ca. 77gr. Cond.: U