Zilveren gelobte brandewijnkom op vier pootjes met 2 oortjes 800/000 ca. 106gr. 17x11x5cm. Cond.: U
Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U
Fries draadglazen theebus met fraaie zilveren hals en dop. Kleine ris in het glas
Grote silverplated tafelschaal met twee grepen 20e eeuw in Empire vormgeving 20x47x25cm. Cond.: G
3-Delig plated moccasetje bestaand uit; moccakan, suikerpotje en melkkan, gemerkt CED Em ca. 1920 7-10cm. Cond.: G
Antiek kristallen geslepen parfumflesje met zilveren dop en hals. Met glazen stopje H.: 8cm. Cond.: U
Ruitgeslepen kristallen vaas op zilveren voet H.: 22cm. Cond.: U
Antiek Hollandse zilveren loddereindoosje. Jaarletter Y: 1908, MT: vdM77 ca. 25gr. H.:5,5cm. Cond.: U
Zeer fraaie Hollands zilveren koektrommel, geschulpt model. Jaarletter B: 1861, 835/000 ca. 310gr. 12x12x8cm. Cond.: U
Zilveren opengewerkte bonbonschaal, gemerkt met een leeuw SL en nog 2 onduidelijke ponzen ca. 108gr. 5,5x17,5x11cm. Cond.: G
Vier Hollands zilveren miniatuur ovale presenteerschaaltjes, grote keur. 925/000 ca. 61gr. 6x5cm. Cond.: U
Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.
Zilveren vestzakhorloge (origineel), cilindergang ca. 1900 met nikkelen ketting. "Glas" is van kunststof Cond.: G
Stel sterling zilveren strooiers op vierkante voet. 925/000 ca. 102gr. H.: 10cm. Cond.: U
Fraai bewerkt en gegraveerd pasteicouvert met 800/000 zilveren handvaten. Schepwerk is verguld L.: 25gr. Cond.: U
Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U
Antiek zilveren sigarettenpijpje in etui, voorstelling ruiter te paard. Hollands MT. HZ ca.1900, Schoonhoven.L.9 cm., Cond.:G
Antiek Hollands zilveren tasbaksdoos 1854, jaarletter U, MT: C. van Dam - Kooymans Schoonhoven ca. 125gr. 12,5x7x2cm. Cond.: G
Fraaie Zilveren 18e eeuwse Duitse tafelstrooier met ajourgezaagd deksel. Versierd met guirlandes ca. 255gr, H.: 21cm. Cond.: U
Kristallen Hollandse theebus met zilveren hals en dop. Keur: Hollands zwaardje H.: 18cm. Cond.: U
Kristallen kegelvormige karaf met zilveren (925/000) montuur, geheel rondom geslepen met originele kegelvormige stop. H.: 36cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 roomlepel, ca.1900, Schoonhoven. ca.16 ghr.Cond.:U
Grote filigrain Zeeuwse ceintuur gesp, zilver ca. 55 gr.L.11.5 cm., Cond.:U
Engels sterling zilveren tafelstrooier, klein deukje aan de onderzijde. 925/000 ca. 229gr. H.: 18cm. Cond.: G