Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. gelobte brandewijnkom
Startprijs 125 EUR

Zilveren gelobte brandewijnkom op vier pootjes met 2 oortjes 800/000 ca. 106gr. 17x11x5cm. Cond.: U

Engels zilv. spiegel
Startprijs 250 EUR

Engels zilveren tafelspiegel, ovaal model 925/000 H.: 32cm. Cond.: U

Theebus Friesglas, zilv. rand
Startprijs 150 EUR

Fries draadglazen theebus met fraaie zilveren hals en dop. Kleine ris in het glas

Silverplated tafelopzet
Resultaat: 30 EUR

Grote silverplated tafelschaal met twee grepen 20e eeuw in Empire vormgeving 20x47x25cm. Cond.: G

Silverplated WMF servies
Startprijs 40 EUR

3-Delig plated moccasetje bestaand uit; moccakan, suikerpotje en melkkan, gemerkt CED Em ca. 1920 7-10cm. Cond.: G

Kristallen loddereinflesje
Startprijs 80 EUR

Antiek kristallen geslepen parfumflesje met zilveren dop en hals. Met glazen stopje H.: 8cm. Cond.: U

Ruit kristallen vaasje, zilv. voet
Resultaat: 35 EUR

Ruitgeslepen kristallen vaas op zilveren voet H.: 22cm. Cond.: U

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 180 EUR

Antiek Hollandse zilveren loddereindoosje. Jaarletter Y: 1908, MT: vdM77 ca. 25gr. H.:5,5cm. Cond.: U

Zilv. koektrommel 1861
Startprijs 1.250 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren koektrommel, geschulpt model. Jaarletter B: 1861, 835/000 ca. 310gr. 12x12x8cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren opengewerkte bonbonschaal, gemerkt met een leeuw SL en nog 2 onduidelijke ponzen ca. 108gr. 5,5x17,5x11cm. Cond.: G

4 Zilv. presenteerschaaltjes
Startprijs 80 EUR

Vier Hollands zilveren miniatuur ovale presenteerschaaltjes, grote keur. 925/000 ca. 61gr. 6x5cm. Cond.: U

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 180 EUR

Zilveren vestzakhorloge met vergulding, remontoir ca. 1900. Cilindergang. Origineel intact met een bijzondere ketting met 2 slangenkoppen.

Zilv. horloge + ketting
Startprijs 180 EUR

Zilveren vestzakhorloge (origineel), cilindergang ca. 1900 met nikkelen ketting. "Glas" is van kunststof Cond.: G

2 Zilv. strooiers
Startprijs 150 EUR

Stel sterling zilveren strooiers op vierkante voet. 925/000 ca. 102gr. H.: 10cm. Cond.: U

2 Delen, zilv. handgreep
Startprijs 150 EUR

Fraai bewerkt en gegraveerd pasteicouvert met 800/000 zilveren handvaten. Schepwerk is verguld L.: 25gr. Cond.: U

Hollandse gegrav. suikerschep
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U

Sigarettenpijpje zilver
Resultaat: 85 EUR

Antiek zilveren sigarettenpijpje in etui, voorstelling ruiter te paard. Hollands MT. HZ ca.1900, Schoonhoven.L.9 cm., Cond.:G

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 240 EUR

Antiek Hollands zilveren tasbaksdoos 1854, jaarletter U, MT: C. van Dam - Kooymans Schoonhoven ca. 125gr. 12,5x7x2cm. Cond.: G

Zilv. Duitse trooier, 18e eeuw
Startprijs 625 EUR

Fraaie Zilveren 18e eeuwse Duitse tafelstrooier met ajourgezaagd deksel. Versierd met guirlandes ca. 255gr, H.: 21cm. Cond.: U

Kristallen theebus, zilv. dop
Resultaat: 80 EUR

Kristallen Hollandse theebus met zilveren hals en dop. Keur: Hollands zwaardje H.: 18cm. Cond.: U

Kristallen karaf, zilv. montuur
Resultaat: 100 EUR

Kristallen kegelvormige karaf met zilveren (925/000) montuur, geheel rondom geslepen met originele kegelvormige stop. H.: 36cm. Cond.: G

Hollands zilv. roomlepel
Resultaat: 45 EUR

Hollands zilveren 835/000 roomlepel, ca.1900, Schoonhoven. ca.16 ghr.Cond.:U

Zilveren Zeeuwse gesp
Startprijs 100 EUR

Grote filigrain Zeeuwse ceintuur gesp, zilver ca. 55 gr.L.11.5 cm., Cond.:U

Zilv. strooier Engeland
Startprijs 325 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier, klein deukje aan de onderzijde. 925/000 ca. 229gr. H.: 18cm. Cond.: G