Grote marmeren buste voorstellend een Romeinse Moor met porseleinen ogen. 19e-20e eeuw 65x47x21cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer klapoortafeltje, 3-zijdig opklapbaar 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits stijlmeubel in zeer goede staat 72x55x55cm. Cond.: G
Eikenhouten theekastje ca. 1920 met bol glas in het deurtje en parelrand 76x88x57cm. Cond.: G
Massief eiken driedeurskast met lades ca. 1900 in zeer goede staat. 201x185x65cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1800 (Georgian), met schuine klep en daarachter 7 lades, 1 deurtje en 6 opbergvakken. het meubel is in uitstekende staat met mooie patina . D.54, H.99, Br.110...
Oude Friese staartklok met eiken kast, maanstand, wekkerfunctie en dagaanduiding 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 140x36x22cm. Cond.: G
3-Delig zwart marmeren pendulestel met 8-daags uurwerk ca. 1890 en emaille wijzerplaat. Licht beschadigd 33x28x15cm. en 14xø16cm. Cond.: G
Armand Marseille schildpad negerpop ca. 1930 Nr. 35/39 met glasogen. In goede staat H.: 38cm. Cond.: G
Duitse officiersdolk met twee hakenkruizen en adelaar WO II. Benen grip, in zeer goede staat 42cm.
Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis op de adelaar en anker gegraveerd. "Merkteken E.F. Hörster Solingen" gegraveerd. bewerkt messing heft met been. In zeer goede originele staat, waarschijnlijk ...
Perzische sabel met bewerkte stalen heft in goede originele staat 87cm. Cond.: G
Degen ca. 1900 met bronzen bewerkte schede, vermoedelijk Duitsland
Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G
Oude koperen mijnwerkerslamp 20e eeuw, genummerd 55 in zeer goede staat 28xø8cm. Cond.: U
Aparte Art Deco lamp met opengewerkte roodkoperen kap met stof. Voorstelling met kraanvogels in het riet 13x55x55cm. Cond.: G
Twee grote kaarskandelaars met marmeren voet. Bronzen pootjes en compositie kandelaars ca. 1880. 1 Pootje is gebroken maar wel aanwezig 46x20x20cm. Cond.: R
Neogotisch bronzen kistje, gesigneerd Fisher Strand, onder met bronzen zegel A.F.C. 1e helft 20e eeuw 9x21x12cm. Cond.: G
Twee massief bronzen kistjes 20e eeuw, rondom bewerkt met figuren en bloemen 8x12x7cm. en 5x11x6cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen haardschermen ; 1x 4-delig rechthoekig en 1x 5-delig in waaiervorm(apart) 132x51cm. en 51xø67cm. Cond.: G
Aparte koloniale inktset gemaakt van tin 19e eeuw met voorstelling van twee Indische olifanten. Deksel is voorzien van een Hollandse leeuw. Licht bedeukt 16,5x25x15cm. Cond.: G
Elf ingekleurde steendrukken van gravures ca. 1900 (Frankrijk). Betreffende Franse provincies Grave par F.E. George et Ch. Smith, Rue de la Havre No 26. Paris Combette, editeur, rue de la parchemineri...
Ongesigneerd, olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Murk van Stralen 1973 (Leeuwarden 1935 - ), olieverf op linnen, ongetiteld 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd China, olieverf op linnen, Chinees interieur met liggend vrouwelijk naakt 90x60cm.