Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren moor
Resultaat: 260 EUR

Grote marmeren buste voorstellend een Romeinse Moor met porseleinen ogen. 19e-20e eeuw 65x47x21cm. Cond.: G

Mahonie 3-hoek tafeltje
Resultaat: 135 EUR

Mahoniehouten fineer klapoortafeltje, 3-zijdig opklapbaar 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits stijlmeubel in zeer goede staat 72x55x55cm. Cond.: G

Eikenhouten theekastje
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten theekastje ca. 1920 met bol glas in het deurtje en parelrand 76x88x57cm. Cond.: G

Eiken kast
Resultaat: 350 EUR

Massief eiken driedeurskast met lades ca. 1900 in zeer goede staat. 201x185x65cm. Cond.: G

Secretaire
Resultaat: 700 EUR

Engelse eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1800 (Georgian), met schuine klep en daarachter 7 lades, 1 deurtje en 6 opbergvakken. het meubel is in uitstekende staat met mooie patina . D.54, H.99, Br.110...

Friese staartklok
Resultaat: 100 EUR

Oude Friese staartklok met eiken kast, maanstand, wekkerfunctie en dagaanduiding 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 140x36x22cm. Cond.: G

3-Delige marmeren pendule
Resultaat: 240 EUR

3-Delig zwart marmeren pendulestel met 8-daags uurwerk ca. 1890 en emaille wijzerplaat. Licht beschadigd 33x28x15cm. en 14xø16cm. Cond.: G

Negerpop, schildpad
Resultaat: 70 EUR

Armand Marseille schildpad negerpop ca. 1930 Nr. 35/39 met glasogen. In goede staat H.: 38cm. Cond.: G

Dolk, hakenkruis
Resultaat: 350 EUR

Duitse officiersdolk met twee hakenkruizen en adelaar WO II. Benen grip, in zeer goede staat 42cm.

Dolk, hakenkruis
Resultaat: 450 EUR

Duitse officiersdolk WO II met hakenkruis op de adelaar en anker gegraveerd. "Merkteken E.F. Hörster Solingen" gegraveerd. bewerkt messing heft met been. In zeer goede originele staat, waarschijnlijk ...

IJzeren zwaard, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Perzische sabel met bewerkte stalen heft in goede originele staat 87cm. Cond.: G

Degen, messing greep
Resultaat: 150 EUR

Degen ca. 1900 met bronzen bewerkte schede, vermoedelijk Duitsland

Karabijn
Resultaat: 130 EUR

Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G

Mijnwerkerslamp
Resultaat: 25 EUR

Oude koperen mijnwerkerslamp 20e eeuw, genummerd 55 in zeer goede staat 28xø8cm. Cond.: U

Art Deco lamp
Resultaat: 50 EUR

Aparte Art Deco lamp met opengewerkte roodkoperen kap met stof. Voorstelling met kraanvogels in het riet 13x55x55cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 45 EUR

Twee grote kaarskandelaars met marmeren voet. Bronzen pootjes en compositie kandelaars ca. 1880. 1 Pootje is gebroken maar wel aanwezig 46x20x20cm. Cond.: R

Messing apostelkist
Resultaat: 125 EUR

Neogotisch bronzen kistje, gesigneerd Fisher Strand, onder met bronzen zegel A.F.C. 1e helft 20e eeuw 9x21x12cm. Cond.: G

2 Messing kistjes
Resultaat: 40 EUR

Twee massief bronzen kistjes 20e eeuw, rondom bewerkt met figuren en bloemen 8x12x7cm. en 5x11x6cm. Cond.: G

2 Haardschermen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse koperen haardschermen ; 1x 4-delig rechthoekig en 1x 5-delig in waaiervorm(apart) 132x51cm. en 51xø67cm. Cond.: G

Tinnen inktstel
Resultaat: 80 EUR

Aparte koloniale inktset gemaakt van tin 19e eeuw met voorstelling van twee Indische olifanten. Deksel is voorzien van een Hollandse leeuw. Licht bedeukt 16,5x25x15cm. Cond.: G

11 Ingekleurde steendrukken
Resultaat: 110 EUR

Elf ingekleurde steendrukken van gravures ca. 1900 (Frankrijk). Betreffende Franse provincies Grave par F.E. George et Ch. Smith, Rue de la Havre No 26. Paris Combette, editeur, rue de la parchemineri...

Schilderij, bloemen
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, van Stralen
Resultaat: 50 EUR

Murk van Stralen 1973 (Leeuwarden 1935 - ), olieverf op linnen, ongetiteld 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, liggend naakt
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd China, olieverf op linnen, Chinees interieur met liggend vrouwelijk naakt 90x60cm.