Armand Marseille schildpad negerpop ca. 1930 Nr. 35/39 met glasogen. In goede staat H.: 38cm. Cond.: G
Twee poppen ca. 1930 Duitsland. 1x Meisjespop Sonnenberg 2966/10 met slaapogen en "mamma-mechaniek". 1x Meisjespop Franz Smidt, hoofd kapot. 51cm. en 53cm. Cond.: M
Twee poppen ca. 1940-1950. 1x Hard plastic meisjespop met slaapogen. 1x Celluloid pop, gemerkt Arthur Schoeman, met opdraaimechaniek. Toffen- met papier mache lichaam, ogen liggen los in het hoofd. L....
Doos Märklin treindelen van blik en kunststof. 9 Wagons van blik, 2 tenderlocs van kunststof, 6 platte wagons van kunststof, diverse blikken spoordelen en 2 transformatoren Cond.: R-G
Doos divers (blikken) speelgoed o.a; blikken Hornby treinset in originele doos, houten paard, kinderweegschaal, blikken weegschaal ca. 1890, Japans speelgoed etc Cond.: M-R-G
Drie DUitse schildpadpoppen ca. 1930; 1x Nr. 52 Inge groot Cond.: G, 1x Negerjongen L.: 27,5cm. Cond.: G, 1x Meisje (beschadigd) L.: 30,5cm. Cond.: G
Piko BR 55 HO locomotief en kolenwagen in originele verpakking en goede staat.
Zeven Duitse figuren (Weha Kunst) 60-er jaren, handbeschilderd in goede staat 8-11cm. Cond.: G
Drie oude Duitse poppen 30-er jaren; 1x Armand Marseille 2966, 1x Negerpop firma Schmidt en Co 1328-33, 1x Konig en Wernicke 778/10 H.: 34cm. , 32cm. en 47cm. Cond.: R
Schaalmodel MIRA 1:24 van een Chevrolet Bel Air H.T., Ref.: 2021. Cond.: G
Modelwagen van Franklin mint 1:32, model 1965 Seagrave brandweerwagen. Het gaat hierbij om het voorste deel, de aanhangwagen met ladder ontbreekt. Cond.: G
Modelauto 1:43 van het merk Politoys Export, model Corvette Rondine No 556. Auto is in gebruikte toestand
Modelauto van Franklin Mint (C) 1989, 1:24, Chevrolet Convertible. Stukje "chroom" mist linksachter, model is verder in goede conditie.
Oude modelauto van Hubley Toys No. 854 5K. Model van een Ford A Coupe. 1 Zijspiegeltje mist, verder in goede conditie.
Modelauto van Franklin Mint (C) 1986, 1:24, Rolls Royce "The SIlver Ghost" 1907. 1 Lamp mist, 1 lamp moet gelijmd worden. Cond.: Verder goed
Modelauto, schaal 1:18, van ERTL. Betreft schaalmodel van een 1970 Mustang Boss 429 . Model is in erg goede staat.
Kavel van vier poppen, 3x moderne en 1x oude papier mache matroos (beschadigd). L.: 26-50cm. Cond.: R
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G
Grote porseleinen pop ca. 1920, gemerkt Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig 76 W. Geleed lichaam, slaapogen en 4 tandjes. Hoofd is bijgespoten Cond.: R Haarscheur
Moderne porseleinen pop, reproductie van Kammer en Reinhardt, Simon en Halbig Nr. 117. Stoffen lichaam, porseleinen onderarmen en benen L.: 59cm. Cond.: G
Moderne porseleinen negerpop, gemerkt onder de pruik G.D. Cindy Marsch production. Stoffen lijf, porseleinen armen en benen, L.: 54cm. Cond.: U
Papier mache pop ca. 1920 met geleed lichaam, gemerkt K.W.G. 133/17. Koenig en Wernicke Duitsland. Slaapogen en twee tandjes L.: 70cm. Cond.: R
Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G
Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Koenig en Wernicke 134/135 met slaapogen in goede staat L.: 51cm. Cond.: G