Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Jade collier + hanger
Resultaat: 375 EUR

Collier van jade bolsluiting GG 585/000 ( 21 jadebolletjes hebben GG tussenstukjes) waaraan een hanger GG 585/000 bezet met een jade druppel. L. 41-43 cm.

Oorklips robijn
Resultaat: 50 EUR

Oorklips (draai systeem) zilver 925/000 verguld waaraan een robijn

Ring zw.diamanten
Resultaat: 50 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met zwarte diamanten ca. 0.18 crt. ø 65,

Hanger schuimgoud
Resultaat: 70 EUR

Hanger (mussenbel) schuimgoud. ca. 3 gr.

Ring sneeuwkwarts/blauwtopaas
Resultaat: 25 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een sneeuwkwarts en blauwtopaas ø58, ca. 8.7 gr.

Boeren jade armband
Resultaat: 350 EUR

Armband boeren jade., met vlinderslot. L. 19 cm.

Hanger blauwtopaas
Resultaat: 150 EUR

Hanger GG585/000 met een blauwtopaas en een diamantje 0.015 crt.Zeer bijzonder

Laponia ketting
Resultaat: 300 EUR

Ketting Laponia, met stempel waarin de volgende gegevens staan: 925 M kroontje, U7 Sterling Finland Laponia Bjorn( Weckstrom ?)gemaakt van zilver met acryl. L. 70-78 cm.

Slavenarmband met goud opleg
Resultaat: 90 EUR

Zilveren slavenarmband met gouden applicatie van blaadjes, ca. 29 gr., Cond.:U

Armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van kwarts scarabeeën (mestkever) op elastiek

Collier
Resultaat: 20 EUR

Eindloos-collier gemaakt van peacock kweekparels, turkoois, agaat, zilverelement( 29x45 mm) 925/000.

Kliphanger
Resultaat: 60 EUR

Kliphanger zilver 925/000 gerodineerd 25x50mm, bezet met een blaufluss. ca. 18.6 gr.

Collier diam/
Resultaat: 100 EUR

Collier van ruwe diamanten L.42 cm. waaraan een hanger zilver 925/000 zwart gerodineerd bezet met onyx. L 8 cm. ø2.3 cm.

Creolen zw.diamanten
Resultaat: 70 EUR

Creolen zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een zwarte diamant 0.2 crt.

Ring prasioliet
Resultaat: 35 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met prasoliet (groene amethist) ø 59, 9.8 gr.

Ring amet/peridot
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 ø 53, bezet met amethist en peridot 11.6 gr.

Ring robijn
Resultaat: 40 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, opengewerkt aan de zijkant, bezet met een robijn. ø53, 6.9 gr.

Broche GG
Resultaat: 225 EUR

Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.

Hanger schuimgoud
Resultaat: 70 EUR

Hanger (mussenbel) schuimgoud. ca.2.30gr.

Hanger zilv.verg. onyx
Resultaat: 70 EUR

Hanger zilver 925/000 verguld, ronde onyxplaat bezet met zirkonia ø 36 mm., 6.15 gr.

2 Kettingen, bloedkoraal
Resultaat: 60 EUR

2 Kettingen van bloedkoraal, 1 met staafjes bloedkoraal L. 68 cm.,en 1 met bolletjes. L.42cm.

Ring WG bril.
Resultaat: 550 EUR

Ring WG 750/000 bezet met een briljant solitair, 1.02 crt.W/PI, ø55, ca.2.9 gr.

Div.sieraden
Resultaat: 280 EUR

Kavel diverse sieraden

Ketting zirk.
Geen vanafprijs

Ketting zilver 925/000 L.44 cm. waaraan een hanger bezet met zirkonia