Indonesisch sieradenkabinet met lades, handgrepen en origineel slot ca. 1940. Koper beslagen in zeer goede staat 17x23x31cm. Cond.: G
Oude koperen mijnwerkerslamp 20e eeuw, genummerd 55 in zeer goede staat 28xø8cm. Cond.: U
Aparte Art Deco lamp met opengewerkte roodkoperen kap met stof. Voorstelling met kraanvogels in het riet 13x55x55cm. Cond.: G
Twee grote kaarskandelaars met marmeren voet. Bronzen pootjes en compositie kandelaars ca. 1880. 1 Pootje is gebroken maar wel aanwezig 46x20x20cm. Cond.: R
Neogotisch bronzen kistje, gesigneerd Fisher Strand, onder met bronzen zegel A.F.C. 1e helft 20e eeuw 9x21x12cm. Cond.: G
Twee massief bronzen kistjes 20e eeuw, rondom bewerkt met figuren en bloemen 8x12x7cm. en 5x11x6cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen haardschermen ; 1x 4-delig rechthoekig en 1x 5-delig in waaiervorm(apart) 132x51cm. en 51xø67cm. Cond.: G
Aparte koloniale inktset gemaakt van tin 19e eeuw met voorstelling van twee Indische olifanten. Deksel is voorzien van een Hollandse leeuw. Licht bedeukt 16,5x25x15cm. Cond.: G
Twee bronzen wandlampen (3-lichts) voor kaarsen, met spiegeltje, met putto afgebeeld 20e eeuw, schroefdraad zit los 32x25x16cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse gietijzeren 10KG weegschaal met koperen bak 26x57x27cm. Cond.: G
Oude Art Deco wandverlichting met figuur voorstellend een vliegende vogel. Gesigneerd L. Mousin, gemonteerd op marmeren plaquette.
Hollandse koper met messing kraantjeskan ca. 1800 in originele staat 39x26xø13cm. Cond.: G
Koperen braadpan met twee handvaten 18e-19e eeuw 8xø34cm. Cond.: G
Oude grammofoon ca. 1920 met eiken kast, omgebouwd naar electrisch. Voorzien van twee deurtjes en vakverdeling. Originele arm is vervangen door een oude bakelieten arm ca. 1930 40x40x50cm. Cond.: G
Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G
Art Deco stijl bureaulamp verchroomd, blauwglazen kap en trekkoord in zeer goede staat 31x27x16cm. Cond.: U
Kristallen 3-lichts plafoniere ca. 1910 17xø29cm. Cond.: G