Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Sieradendoos
Resultaat: 55 EUR

Indonesisch sieradenkabinet met lades, handgrepen en origineel slot ca. 1940. Koper beslagen in zeer goede staat 17x23x31cm. Cond.: G

Decoratiestuk, oude mijn
Resultaat: 70 EUR

Messing decoratiemodel van een mijnkar met figuur op houten voet ca. 1930 28x34x13cm. Cond.: G

Mijnwerkerslamp
Resultaat: 25 EUR

Oude koperen mijnwerkerslamp 20e eeuw, genummerd 55 in zeer goede staat 28xø8cm. Cond.: U

Art Deco lamp
Resultaat: 50 EUR

Aparte Art Deco lamp met opengewerkte roodkoperen kap met stof. Voorstelling met kraanvogels in het riet 13x55x55cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 45 EUR

Twee grote kaarskandelaars met marmeren voet. Bronzen pootjes en compositie kandelaars ca. 1880. 1 Pootje is gebroken maar wel aanwezig 46x20x20cm. Cond.: R

Messing apostelkist
Resultaat: 125 EUR

Neogotisch bronzen kistje, gesigneerd Fisher Strand, onder met bronzen zegel A.F.C. 1e helft 20e eeuw 9x21x12cm. Cond.: G

2 Messing kistjes
Resultaat: 40 EUR

Twee massief bronzen kistjes 20e eeuw, rondom bewerkt met figuren en bloemen 8x12x7cm. en 5x11x6cm. Cond.: G

2 Haardschermen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse koperen haardschermen ; 1x 4-delig rechthoekig en 1x 5-delig in waaiervorm(apart) 132x51cm. en 51xø67cm. Cond.: G

Tinnen inktstel
Resultaat: 80 EUR

Aparte koloniale inktset gemaakt van tin 19e eeuw met voorstelling van twee Indische olifanten. Deksel is voorzien van een Hollandse leeuw. Licht bedeukt 16,5x25x15cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen o.a; wereldbol, kompas, koffiemolen etc. Cond.: G

Japans instrument
Resultaat: 90 EUR

Japans snaarinstrument in originele roodgelakte doos met goudbeschildering ca. 1900 in zeer goede staat 11x77x31cm. Cond.: G

Wafelijzer
Resultaat: 10 EUR

Gietijzeren wafelijzer ca. 1900 in goede staat 3x23xø24cm.

Smeedijzeren boog
Resultaat: 60 EUR

Smeedijzeren boog 18e-19e eeuw Holland 71x154cm. Cond.: G

Haardstel
Resultaat: 30 EUR

5-Delige messing haardset met paardenkoppen 20e eeuw H.: 69cm. Cond.: G

2 Wandlampjes
Resultaat: 80 EUR

Twee bronzen wandlampen (3-lichts) voor kaarsen, met spiegeltje, met putto afgebeeld 20e eeuw, schroefdraad zit los 32x25x16cm. Cond.: R

Weegschaal, koperen bakje
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren 10KG weegschaal met koperen bak 26x57x27cm. Cond.: G

Lampje met vogel
Resultaat: 80 EUR

Oude Art Deco wandverlichting met figuur voorstellend een vliegende vogel. Gesigneerd L. Mousin, gemonteerd op marmeren plaquette.

Hollandse kraantjeskan ca. 1800
Resultaat: 60 EUR

Hollandse koper met messing kraantjeskan ca. 1800 in originele staat 39x26xø13cm. Cond.: G

Braadpan, 18e-19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Koperen braadpan met twee handvaten 18e-19e eeuw 8xø34cm. Cond.: G

Eiken pathefoon
Resultaat: 25 EUR

Oude grammofoon ca. 1920 met eiken kast, omgebouwd naar electrisch. Voorzien van twee deurtjes en vakverdeling. Originele arm is vervangen door een oude bakelieten arm ca. 1930 40x40x50cm. Cond.: G

Indonesische fotolijst
Resultaat: 70 EUR

Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G

Bureaulamp, blauw
Resultaat: 45 EUR

Art Deco stijl bureaulamp verchroomd, blauwglazen kap en trekkoord in zeer goede staat 31x27x16cm. Cond.: U

Haardstel
Resultaat: 30 EUR

5-Delige messing haardset 20e eeuw H.: 69cm. Cond.: G

Kristallen 3-lichts plafoniere
Resultaat: 60 EUR

Kristallen 3-lichts plafoniere ca. 1910 17xø29cm. Cond.: G