Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Designlamp, prisma
Resultaat: 155 EUR

Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G

Divers kristal en glas
Resultaat: 15 EUR

Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...

10 Groene glazen
Resultaat: 50 EUR

Tien groene mondgeblazen glazen ca. 1930 H.: 13cm. Cond.: G

Karaf + 4 glazen
Resultaat: 60 EUR

Mondgeblazen karaf met 4 likeurglazen 50-er jaren. Ingekleurd glas met naakte vrouwen als stam 10-22cm. Cond.: G

Schenkkan kristal
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G

Decanteer karaf
Resultaat: 15 EUR

Grote glazen wijnkaraf 20e eeuw 25xø23cm. Cond.: G

8x Gegraveerd glas
Startprijs 25 EUR

Acht delen gegraveerd glaswerk ca. 1930; 2 karaffen (1x landschap, 1x hert) en 6 gegraveerde glazen met slinger in de stam 13-23cm. Cond.: G

Aanbiedschaal, groen glas
Resultaat: 20 EUR

Oude glazen verdeelschaal bestaande uit; transparante groene onderschaal met daarop 6 groene glazen verdeelschalen ø34cm. Cond.: G

13 Kristallen glazen, wit
Resultaat: 40 EUR

Dertien kristallen glazen ca. 1930 met amandelslijpsel H.: 13cm. Cond.: G

Boerenjongenspot met lepel
Resultaat: 90 EUR

Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal met sleef 19e eeuw 26xø21cm. Cond.: U

6 Glazen
Resultaat: 20 EUR

Zes oude kristallen glazen (champagne) 20e eeuw van mooie zware kwaliteit 20xø5cm. Cond.: G

Glazen uil
Resultaat: 35 EUR

Zware kristallen uil 20e eeuw, ongesigneerd in zeer goede staat 33x12x11cm. Cond.: G

Boerenjongenspot met deksel
Resultaat: 60 EUR

Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal 19e eeuw 26xø21cm. Minimale chip onderaan de voet Cond.: G

Design lamp
Resultaat: 120 EUR

Prachtige Murano designlamp "Foscarini Murano Lumiere Tavolo Grande" 2e helft 20e eeuw 46xø27cm. Cond.: G

Schaaltje, kan, bonbonniere
Resultaat: 20 EUR

Drie delen Frans porselein met goud- en bloemdecor. Schenkkan 13x18x13cm. Cond.: G, Bonboniere 13x18x14cm. Cond.: R (hengsel kapot, maar voorhanden) en een Tablet 3x24x19cm. (haarscheur) Cond.: R

2 Ruitkristallen vazen
Startprijs 20 EUR

Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R

Murano schaal
Startprijs 50 EUR

Ronde Murano schaal 2e helft 20e eeuw met 5 ingedeukte grepen. Overlopend van kleur groen naar rose ø17cm. Cond.: G

Glazen snuifbottle
Resultaat: 60 EUR

Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G

5 Delen kristal
Startprijs 70 EUR

Vijf diverse delen kristal o.a; 1x geslepen kristallen karaf met originele stop H.: 32cm, 1x rondom handgeslepen kristallen dekseldoos 7x18x11cm., 1x rose kristallen hengselmandje H.: 13cm. 1x Art Dec...

4 Delen glas en kristal
Resultaat: 10 EUR

Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G

Kunstglazen vaasje
Startprijs 30 EUR

Aparte Art Deco vaas. Wit melkglas met marmerstructuur effect 11xø8cm. Cond.: G

Copier Leerdam, roomstelletje
Geen vanafprijs

Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M

2 Mondgeblazen glazen
Startprijs 80 EUR

Twee oude mondgeblazen glazen in 16e eeuwse stijl. Kelkvormig met geribt glas rondom. 15xø11cm. Cond.: U

Kristallen paard
Startprijs 40 EUR

Groot kristallen stijgerend paard met ruiter, gemerkt Shannon Crystal Designs of Ireland 20x19x7cm. Cond.: G