Italiaanse piramidevormige glazen designlamp Leccos (tafellamp), handwerk 2e helft 20e eeuw 33xø36cm. Cond.: G
Zeven delen oud glas en kristal; 2x persglazen puddingvormen, 1x grote ovale kristallen facetgeslepen schaal, 1x grote glazen Art Deco schaal, 1x kristallen bonboniere met hengsel, 1x grote kristallen...
Mondgeblazen karaf met 4 likeurglazen 50-er jaren. Ingekleurd glas met naakte vrouwen als stam 10-22cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse mondgeblazen schenkkan met slijpsel in de vorm van braamtakken met bloemmotief 29x14xø10cm. Cond.: G
Acht delen gegraveerd glaswerk ca. 1930; 2 karaffen (1x landschap, 1x hert) en 6 gegraveerde glazen met slinger in de stam 13-23cm. Cond.: G
Oude glazen verdeelschaal bestaande uit; transparante groene onderschaal met daarop 6 groene glazen verdeelschalen ø34cm. Cond.: G
Dertien kristallen glazen ca. 1930 met amandelslijpsel H.: 13cm. Cond.: G
Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal met sleef 19e eeuw 26xø21cm. Cond.: U
Zes oude kristallen glazen (champagne) 20e eeuw van mooie zware kwaliteit 20xø5cm. Cond.: G
Zware kristallen uil 20e eeuw, ongesigneerd in zeer goede staat 33x12x11cm. Cond.: G
Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal 19e eeuw 26xø21cm. Minimale chip onderaan de voet Cond.: G
Prachtige Murano designlamp "Foscarini Murano Lumiere Tavolo Grande" 2e helft 20e eeuw 46xø27cm. Cond.: G
Drie delen Frans porselein met goud- en bloemdecor. Schenkkan 13x18x13cm. Cond.: G, Bonboniere 13x18x14cm. Cond.: R (hengsel kapot, maar voorhanden) en een Tablet 3x24x19cm. (haarscheur) Cond.: R
Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R
Ronde Murano schaal 2e helft 20e eeuw met 5 ingedeukte grepen. Overlopend van kleur groen naar rose ø17cm. Cond.: G
Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G
Vijf diverse delen kristal o.a; 1x geslepen kristallen karaf met originele stop H.: 32cm, 1x rondom handgeslepen kristallen dekseldoos 7x18x11cm., 1x rose kristallen hengselmandje H.: 13cm. 1x Art Dec...
Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G
Aparte Art Deco vaas. Wit melkglas met marmerstructuur effect 11xø8cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M
Twee oude mondgeblazen glazen in 16e eeuwse stijl. Kelkvormig met geribt glas rondom. 15xø11cm. Cond.: U
Groot kristallen stijgerend paard met ruiter, gemerkt Shannon Crystal Designs of Ireland 20x19x7cm. Cond.: G