Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbeltje met zilver
Resultaat: 625 EUR

Prachtige antieke bijbel en psalmenboek met uitgebreid gegraveerd zilveren beslag waaronder sloten en hoeken, Hollands, MT: Kooiman,Schoonhoven, Jaarletter:K:1844, 16x10x6.5cm., Cond.:U

Zilveren theepot
Resultaat: 290 EUR

Zilveren theepot 835/000 met ebbenhouten handvat op gewelfde voet,bewerkt met handgravure, H 17 cm.,ø12 cm.,ca. 615 gr.,Con.:U

Zilveren pot
Resultaat: 190 EUR

Engels zilveren 925/000 theepot met ebbenhouten handvat ,op parelrand voet H.14 cm.,ø13 cm., ca.400gr., Cond.:R

Zilv.intkstel
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren 835/000 inktstel. Zilveren houder waarin 2 kristallen flacons met zilveren dop. Grootkeur. 1 Kristallen flacon defect.

Zilveren schaal op pootjes
Resultaat: 165 EUR

Antwerps zilveren 800/00 presenteerschaal met geschulpte rand op 3 voetjes. ø21.5 cm., ca. 375 gr., Cond.:U

Kavel zilver
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 8 zilveren en 4 silver-plated servetringen en vingerdoekringen. Gewicht zilver ca. 97 gr.

Zilveren kannetje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren 835/000 roomkan, MT.: VK: J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca. 1900, H.7 cm.,ø9 cm., ca.149 gr. Cond.:U

Zilveren kapset
Resultaat: 110 EUR

Zilveren 925/000 kapstellen: 2 handspiegels, een haarborstel en 2 kledingborstels.Engeland ca. 1920, Cond.:U

Zilv. miniatuur, slede
Resultaat: 45 EUR

Zilveren miniatuur van een slede met vaten. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G

Zilveren roomstel
Resultaat: 210 EUR

Hollands zilveren suikerpot en roomkannetje, 1e gehalte, Jaarletter: Z, 1959, MT: van Kempen, Minervakopje: B: Utrecht, ca. 420 gr., Cond.:U

Peper&Zout stel, zilv. wielen
Resultaat: 30 EUR

Delfts blauw peper en zoutstel met zilveren wieken. H. excl.wieken 5 cm., Cond.:U

Ebbenhout met zilv. schede
Resultaat: 45 EUR

Ebbenhouten breipenhouder met zilveren appliques, L. 17 cm.

Art deco zakaansteker huls
Resultaat: 50 EUR

Sterling zilveren art-deco zakaansteker huls, 6.5x2.5 cm., ca. 22 gr.Cond.G

3 Kralenbeursjes
Resultaat: 60 EUR

3 Antieke kralenbeursjes, waarvan 2 met zilveren beugeltje

2 Kristallen vaasjes, zilv. rand
Resultaat: 40 EUR

Twee kleine kristallen vaasjes met zilveren montuur 925/000. Rond vaasje 6,5xø7cm. Cilindrisch vaasje 7xø4cm. Cond.: U

3 Schaaltjes (2 zilv.)
Resultaat: 35 EUR

Twee Hollands zilveren schaaltjes; 1x rond ø11cm, 1x vierkant 9x9cm. Tevens 1x silverplated schaaltje. Totaalgewicht zilver ca. 79gr. Cond.,: U

Zilveren asbak
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren asbak, jaarletter X: 1957. 835/000 ca.87gr. 12x13cm. Cond.: G

Plated set in koffer
Resultaat: 80 EUR

Prachtige plated 19e eeuwse 5-delig (schaaldieren) visbestek in originele cassette, mooi bewerkt 3x32x20cm. Cond.: G

Plated visbestek 6-persoons
Resultaat: 80 EUR

6-Persoons plated visbestek 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Olifant met zilver
Resultaat: 100 EUR

Ebbenhouten olifant met zilveren omhulsel, bezet met diverse halfedelsteentjes, L. 12 cm.,H 15 cm., Cond.:G

Zilv. naaldenkoker
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands zilveren naaldenkoker handgegraveerd, 19e eeuw, L.10 cm.,ca. 14gr. Cond.:R

Kristallen stolp + onderschotel
Resultaat: 70 EUR

Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen kaasstolp met onderschotel en zilveren dop. In zeer goede staat 19xø23cm. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 80 EUR

2 Glazen strooiertjes met zilveren 900/000 dop., één met poezenkop, één met hazenkop, ca. 1920, Cond.:U

5-Delig plated koffieset
Resultaat: 40 EUR

5-Delige plated koffieset 20e eeuw Cond.: G