Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese staartklok
Resultaat: 100 EUR

Oude Friese staartklok met eiken kast, maanstand, wekkerfunctie en dagaanduiding 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 140x36x22cm. Cond.: G

3-Delige marmeren pendule
Resultaat: 240 EUR

3-Delig zwart marmeren pendulestel met 8-daags uurwerk ca. 1890 en emaille wijzerplaat. Licht beschadigd 33x28x15cm. en 14xø16cm. Cond.: G

Groen onyx pendule
Resultaat: 240 EUR

Prachtige groene onyx pendule Frankrijk ca. 1890 met compositie figgur van een vrouw met kruik. In zeer goede staat 38x25x17cm. Cond.: G

Tafelklok
Startprijs 50 EUR

Tafelklok ca. 1920 met eikenhouten kast en geslepen glas. Messing omranding en 8-daags uurwerk. In zeer goede staat 33x24x13cm. Cond.: G

Art Deco klok, spaarpot, speeldoos
Resultaat: 30 EUR

Art Deco wekker met speeldoos en spaarpot van bakeliet ca. 1930. Inclusief sleutel 11x12x5cm. Cond.: G

Amsterdamse schoolklok
Resultaat: 150 EUR

Art Deco Amsterdamse school pendule met naamplaatje "Mundiklok Auteursrecht voorbehouden". Eikenhouten kast met compositie metalen wijzerplaat 25x36x17cm. Cond.: G

Notenhouten regelateur
Resultaat: 220 EUR

Grote notenhouten regelateur (Duitsland) met 2 gewichten en originele opzet met secondenaanduiding 142x47x21cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 75 EUR

Kleine Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in goede staat 46x33x16cm. Cond.: G

Junghans regelateur
Resultaat: 50 EUR

Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890, compleet met kroon en tollen 97cm. Cond.: G

Pubklok met snek
Resultaat: 150 EUR

Antieke mahoniehouten pubklok met snek. R. Jones en Co Makers London in zeer goede staat 15xø32cm.

Pendulestel geel/grijs
Resultaat: 160 EUR

3-Delige Art Nouveau (Jugendstil) marmeren pendulestel, bestaand uit drie kleuren marmer ca. 1910. 8-Daags uurwerk 23x13x29cm. en 19x9x9cm. Cond.: G

Bronzen kartelklokje
Resultaat: 40 EUR

Bronzen kartelklok ca. 1880 Frankrijk met emaille wijzerplaat in Louis Seize stijl in goede staat 10x22x28cm. Cond.: G

Frans tafelklokje
Resultaat: 110 EUR

Franse notenhout fineer tafelklok ca. 1910 met bandintarsia en 8-daags uurwerk, gemerkt Bayard Cond.: G 24x8x15,5cm.

Junghans regelateur
Resultaat: 60 EUR

Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890 met notenhout fineer, kroon is vervangen 80x38x19cm. Cond.: G

Art Deco tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Pfeilkreuz Art Deco klok met messing beslag 34x19x11cm. Cond.: G

Marmeren pendule
Resultaat: 85 EUR

Mooie Franse marmeren pendule (zwart met rood) ca. 1880. Compleet met originele bronzen ornamentuur (1 chip af). Mooie wijzerplaat met geslepen glas. Slinger mist 51x30x17cm. Cond.: G

Vrijslinger, Gustav Becker
Resultaat: 70 EUR

Gustav Becker vrijslinger ca. 1890 van notenhout, 88cm. Cond.: G

Staande klok
Resultaat: 375 EUR

Franse staande klok ca. 1820 met messing bewerkte wijzerplaat (Schwartzwald uurwerk). Klokkast van iepenhout met grote bronzen penscharnieren 225x39x24cm. Cond.: G

Comtoise
Resultaat: 130 EUR

Franse 19e eeuws comtoise ca. 1820 met "zonnetje" en vouwslinger. Emaille wijzerplaat is licht beschadigd 127x24x14cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 260 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (gesigneerd). Rococo vormgeving en in zeer goede staat 33x17x12cm.

Pendule
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten 30-er jaren pendule met op de wijzerplaat de naam "Hermler Sweberanker". het uurwerk is gemerkt FHS. 16x35,5x9cm. Cond.: G

Frans pendulestel ca. 1890
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder Frans 3-delige klokkenstel ca. 1880 met tweesoortig marmeren sokkels en compositie metalen figuren met leeuwvoorstelling. Gesigneerd T. Cartier, wit geëmailleerde wijzerplaat, klokkenstel in...

Monumentaal pendulestel
Startprijs 400 EUR

Monumentaal 3-delig Frans pendulestel ca. 1880 met roze marmer en bronzen kandelaars en ornamentiek. Compositie vrouwenfiguur met koren. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede s...

Jugendstil pendule
Resultaat: 400 EUR

Grote Franse Jugendstil pendule ca. 1890 met zwart geaderd marmeren voet en Jugendstil ornamentiek. Compositie figuur in 18e eeuwse klederdracht buigend met hoed. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde w...