Drie wit porseleinen Duitse figuren Sitzendorf 20e eeuw. 2 beschadigd, 1 heel 17-26cm. Cond.: M
Twee porseleinen figuren 1e helft 20e eeuw. 1x Man met blinddoek, gemerkt Kaufmann Wenen (2 vingers missen). 1x Vrouw met hoed (chip af) 13,5-16cm. Cond.: R
Tablet met 8 Hollandse 18e eeuwse bloempottegels met blauw decor, voorstellend taferelen met spelende personen. Randschades en haarscheur 60x33cm. Cond.: R
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een grote pauw op een tak met bloemen. Randschade 1,2x13x12,6cm. Cond.: G
Oud tegeltableau 60-er jaren, voorstelling met Grolsch reclame (bierpul) 34x24cm. Cond.: G
Elf Hollandse kop en schotels (mocca), gemerkt MMP Holland (20e eeuw) met Chinees bloemenmotief. 1 Kopje mist bij een schotel Cond.: G
Groot Delfts porseleinen sierbord naar Rembrandt, gemerkt Porceleyne Fles ø54,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse biedermeier KPM porseleinen kop en schotel 2,5xø13cm. en 8,5xø8cm. Lichte randschade
Jugendstil stijl presenteerschaal in de vorm van een vijver met waterlelies en halfnaakte vrouw. Gesigneerd Unicorn Studio 2e helft 20e eeuw 9x24x17cm. Cond.: G
Drie Delftsblauwe porseleinen borden van Koninklijke Goedewaagen Holland afbeeldend 3 ambachten. De Timmerman, De Loodgieter en De Metselaar 20e eeuw ø24,5cm. Cond.: G
Twee delen aardewerk 20e eeuw; 1x Makkums bont schaaltje met bloemen en vogeldecor 4xø17,5cm. en 1x Herend porseleinen schaaltje 2x12x9cm. Cond.: G
Prachtige grote Japanse goudimari porseleinen sierschotel met bloemdecor 19e eeuw ø31cm. Cond.: G
13 Delen Rosenthal Studio-Linie, design Björn Wiinblad; 1 vaas, 6 onderzetters, 2 kop&schotels, 1 cakeschaal, 2 cakeborden en 1 schaal Cond.: G
Twee Duitse Meissen porseleinen sierborden 20e eeuw met bloem- en gouddecor ø26cm.-ø29cm.
Oud keramieken figuur van een vrouw in winterkledij, genummerd 708 (Rusland) 20e eeuw 21x9x9,5cm. Cond.: G
Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas 20e eeuw met blauw decor van landschap en figuren 54xø29cm. Cond.: G
Japanse glazen odeurflacon met achter-glas voorstelling. Fijne beschildering met landschappen en figuren 9x4x20cm. Cond.: G
Grote Aziatische bloempot , landschapsmotief met vogels 20e eeuw 35xø40cm. Cond.:G