10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

14 Herdenkingstegels
Resultaat: 400 EUR

2 Hummel beeldjes
Resultaat: 20 EUR

Delftsblauw porseleinen sierschotel
Resultaat: 85 EUR

3 Delen wit porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie wit porseleinen Duitse figuren Sitzendorf 20e eeuw. 2 beschadigd, 1 heel 17-26cm. Cond.: M

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen figuren 1e helft 20e eeuw. 1x Man met blinddoek, gemerkt Kaufmann Wenen (2 vingers missen). 1x Vrouw met hoed (chip af) 13,5-16cm. Cond.: R

3 Hollandse tegels
Resultaat: 15 EUR

8 Tegels kinderspelen
Resultaat: 50 EUR

3 Bloemtegels in cirkel
Resultaat: 90 EUR

Tegel paradijsvogel, 17e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Tegeltableau
Resultaat: 50 EUR

Oud tegeltableau 60-er jaren, voorstelling met Grolsch reclame (bierpul) 34x24cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels
Resultaat: 50 EUR

Elf Hollandse kop en schotels (mocca), gemerkt MMP Holland (20e eeuw) met Chinees bloemenmotief. 1 Kopje mist bij een schotel Cond.: G

Porseleinen bord
Resultaat: 55 EUR

Groot Delfts porseleinen sierbord naar Rembrandt, gemerkt Porceleyne Fles ø54,5cm. Cond.: G

Kop&Schotel KPM
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse biedermeier KPM porseleinen kop en schotel 2,5xø13cm. en 8,5xø8cm. Lichte randschade

Jugendstil stijl schaal
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil stijl presenteerschaal in de vorm van een vijver met waterlelies en halfnaakte vrouw. Gesigneerd Unicorn Studio 2e helft 20e eeuw 9x24x17cm. Cond.: G

5-Delig kaststel
Resultaat: 400 EUR

3 Delfts blauwe borden
Resultaat: 30 EUR

Drie Delftsblauwe porseleinen borden van Koninklijke Goedewaagen Holland afbeeldend 3 ambachten. De Timmerman, De Loodgieter en De Metselaar 20e eeuw ø24,5cm. Cond.: G

2 Schaaltjes, Makkum & Herend
Resultaat: 20 EUR

Twee delen aardewerk 20e eeuw; 1x Makkums bont schaaltje met bloemen en vogeldecor 4xø17,5cm. en 1x Herend porseleinen schaaltje 2x12x9cm. Cond.: G

Imari schotel
Resultaat: 50 EUR

Prachtige grote Japanse goudimari porseleinen sierschotel met bloemdecor 19e eeuw ø31cm. Cond.: G

13-Delige tete-a-tete, Rosenthal
Resultaat: 55 EUR

13 Delen Rosenthal Studio-Linie, design Björn Wiinblad; 1 vaas, 6 onderzetters, 2 kop&schotels, 1 cakeschaal, 2 cakeborden en 1 schaal Cond.: G

2 Meissen borden
Resultaat: 80 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen sierborden 20e eeuw met bloem- en gouddecor ø26cm.-ø29cm.

Aardewerken beeld
Resultaat: 35 EUR

Kapitale dekselschaal, China
Resultaat: 120 EUR

Japanse odeuflacon
Resultaat: 35 EUR

Japanse glazen odeurflacon met achter-glas voorstelling. Fijne beschildering met landschappen en figuren 9x4x20cm. Cond.: G

Grote bloempot
Resultaat: 25 EUR

Grote Aziatische bloempot , landschapsmotief met vogels 20e eeuw 35xø40cm. Cond.:G