Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Heyboer
Resultaat: 200 EUR

Anton heyboer 1965 (1924 - 2005), ets op papier nr. 2/14 eigendruk, "de vrouw bepaald het niveau, man zonder hoofd is voldoende" 58x43cm. Cond.: G

J. ten Voorde, collage
Resultaat: 65 EUR

J. ten Voorde, gemengde techniek op papier, abstracte collage 35x50cm. Cond.: G

Jan Sierhuis 3/40 litho
Resultaat: 80 EUR

Jan Sierhuis 1993 Nr. 3/40 (1928 Amsterdam - ), litho op papier, kleurrijke vrouw 56x78cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Resultaat: 400 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, gekleurde kip 30x38cm. Cond.: G

11 Ingekleurde steendrukken
Resultaat: 110 EUR

Elf ingekleurde steendrukken van gravures ca. 1900 (Frankrijk). Betreffende Franse provincies Grave par F.E. George et Ch. Smith, Rue de la Havre No 26. Paris Combette, editeur, rue de la parchemineri...

Schilderij, bloemen
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, van Stralen
Resultaat: 50 EUR

Murk van Stralen 1973 (Leeuwarden 1935 - ), olieverf op linnen, ongetiteld 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, liggend naakt
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd China, olieverf op linnen, Chinees interieur met liggend vrouwelijk naakt 90x60cm.

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G

Schilderij landschap ca. 1800
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M

Gesigneerd Schelfhout
Resultaat: 230 EUR

Gesigneerd A. Schelfhout, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak 16x10cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, vuurboom
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met vuurboom 20x30cm. Cond.: G

Berry Brugman
Resultaat: 300 EUR

Berry Brugman 1960 (Almelo 1915 - 1996), olieverf op linnen, dorpsgezicht met oldtimer en figuren 60x80cm. Cond.: G

Gijsbertus Pieterse
Resultaat: 400 EUR

Gijsbertus Pieterse (Rotterdam 1847 - 1878), olieverf op linnen, winters landschap met paardekar en rivier met dorp in het zonlicht 68x42cm. Cond.: G

Ets, de dom te Utrecht
Resultaat: 25 EUR

Monogram, prent/ets op papier (zonder moetrand), De Dam en Utrecht in de winter 16x11cm. Cond.: R

Tekening (Sepia), Klinkenberg
Resultaat: 200 EUR

Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G

2 Litho's Otto Eerelman
Resultaat: 75 EUR

2 Litho's Otto Eerelman, lithografie op papier, 1x hond 28x20cm. en 1x hondekop 20x20,5cm. Cond.: G

Duinlandschap
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, duinlandschap met zee (1 plakker achterop) 30x40cm. Cond.: R

Groot schilderij, dorpsgezicht
Startprijs 800 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters markttafereel met kerk en gebergte. 99.5x78.5 cm., Cond: R tot G.

Reproductie Kon. Wilhelmina
Resultaat: 25 EUR

Grote ingelijste reproductie van Wilhelmina, lijst met kroon. Van der Rhee's drukkerij Rotterdam

Aquarel G.C. Gorter - Ten Cate Hoedemaker
Resultaat: 150 EUR

Geertruida Catherina Gorter - ten Cate Hoedemaker (Lonneker 1828 - 1907), aquarel op papier, stilleven met rozen 57x41cm. Inclusief boekje over de schilderes Cond.: G

Handingekleurde Franse atlaskaart
Resultaat: 85 EUR

Handingekleurde Franse atlaskaart "Tabula Aquitania complectens gubernationen Guiennae et Vasconia exhibita a Joh. Bapt Hommanno Norinberge", gravure op papier 58x49cm. Cond.: G

Schilderij, portret
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, meisje in winterkleding 80x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd schilderij
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, boer in het land met paardenspan (3 linnen plakkers), kleine reparaties 90x66cm. Cond.: G