Anton heyboer 1965 (1924 - 2005), ets op papier nr. 2/14 eigendruk, "de vrouw bepaald het niveau, man zonder hoofd is voldoende" 58x43cm. Cond.: G
J. ten Voorde, gemengde techniek op papier, abstracte collage 35x50cm. Cond.: G
Jan Sierhuis 1993 Nr. 3/40 (1928 Amsterdam - ), litho op papier, kleurrijke vrouw 56x78cm. Cond.: G
Anton Heyboer, olieverf op papier, gekleurde kip 30x38cm. Cond.: G
Elf ingekleurde steendrukken van gravures ca. 1900 (Frankrijk). Betreffende Franse provincies Grave par F.E. George et Ch. Smith, Rue de la Havre No 26. Paris Combette, editeur, rue de la parchemineri...
Ongesigneerd, olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Murk van Stralen 1973 (Leeuwarden 1935 - ), olieverf op linnen, ongetiteld 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd China, olieverf op linnen, Chinees interieur met liggend vrouwelijk naakt 90x60cm.
Onduidelijke gesigneerd, olieverf op paneel, berkebomen bij een meer 30x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M
Gesigneerd A. Schelfhout, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak 16x10cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met vuurboom 20x30cm. Cond.: G
Berry Brugman 1960 (Almelo 1915 - 1996), olieverf op linnen, dorpsgezicht met oldtimer en figuren 60x80cm. Cond.: G
Gijsbertus Pieterse (Rotterdam 1847 - 1878), olieverf op linnen, winters landschap met paardekar en rivier met dorp in het zonlicht 68x42cm. Cond.: G
Monogram, prent/ets op papier (zonder moetrand), De Dam en Utrecht in de winter 16x11cm. Cond.: R
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G
2 Litho's Otto Eerelman, lithografie op papier, 1x hond 28x20cm. en 1x hondekop 20x20,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, duinlandschap met zee (1 plakker achterop) 30x40cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters markttafereel met kerk en gebergte. 99.5x78.5 cm., Cond: R tot G.
Grote ingelijste reproductie van Wilhelmina, lijst met kroon. Van der Rhee's drukkerij Rotterdam
Geertruida Catherina Gorter - ten Cate Hoedemaker (Lonneker 1828 - 1907), aquarel op papier, stilleven met rozen 57x41cm. Inclusief boekje over de schilderes Cond.: G
Handingekleurde Franse atlaskaart "Tabula Aquitania complectens gubernationen Guiennae et Vasconia exhibita a Joh. Bapt Hommanno Norinberge", gravure op papier 58x49cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, meisje in winterkleding 80x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, boer in het land met paardenspan (3 linnen plakkers), kleine reparaties 90x66cm. Cond.: G