Twee oude Aziatische maskers 20e eeuw. 1x Masker gemaakt van messing fungerend als asbak. 1x Masker gemaakt van hout, goudkleurig, fungerend als wandversiering 18x17x6cm. en 29x11x8cm. Cond.: G
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurig kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend Napoleon op een zuil met marmeren voet 28x10x10cm. Cond.: G
Grote marmeren buste voorstellend een Romeinse Moor met porseleinen ogen. 19e-20e eeuw 65x47x21cm. Cond.: G
Twee oude vergulde houten Thaise monnikken beeldjes, ingelegd met spiegeltjes. Bij deze beeldjes werd over het hoofdje gewreven voor geluk 19x21x13cm. en 19x20x11cm. Cond.: G
Grote Indonesische tropisch houten buste ca. 1920 van een mannelijke rituele danser 21,5x22x8cm. Cond.: G
Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U
Bronzen haas gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon 33x30x7cm. Cond.: U
Antiek figuur van de Griekse godin Athene ca. 1890 op marmeren sokkel, voet licht beschadigd H.: 47cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid. Geheel staand op marmeren sokkel, gesigneerd Germaii H.: 50cm. Cond.: G
C. Ammerlaan, tinnen figuur, brons gepatineerd. Voorstellende een jas "Give you warmth" 16x7,5x7,5cm. Cond.: G
Oosters bronzen figuur in de vorm van een zittende olifant 20e eeuw 22x18x10cm.
Grote bronzen figuur voorstellend een vrouwelijke engelenfiguur, gemonteerd op marmeren voet, 21e eeuw 55x48x12cm. Cond.: U
Compositie metalen figuur ca. 1890 (chip af van voet) van een jongen staand op marmeren sokkel, gesigneerd Bouret H.: 46cm. Cond.: R
Bronzen staande naakte damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 27xø13cm. Cond.: G
Indonesisch masker 1e helft 20e eeuw van tropisch hout 35x16x10cm. Cond.: G
Moderne houten sculptuur gemonteerd op granieten voet, maker onbekend 37x30x17cm. Cond.: G
Oud monumentaal Indonesisch tropisch houten sculptuur, fijn gedetailleerd uitgewerkt. Voorstelling van draken vechtend met een fantasiefiguur 70x29x16cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren ca. 1880, voorstellend Griekse god en godin gedragen op engelenhoofden, geheel staand op koperen sokkel 68-71cm. Genummerd aan de onderkant "23897" en "23961" Cond.: G
Zittende bronzen boedha met spiegel en hoofdtooi 2e helft 20 eeuw 18x12x8cm. Cond.: G
Hans Harders (Duitsland 1875 - ), bronzen figuur van roedel springende reeën op eikenhouten sokkel. Gietstempel Launchhammer Bildguss 62x8x24cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil figuur ca. 1900 in de vorm van een dame met twee tulpen, ongesigneerd 17,5x10x8cm. Cond.: G
Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een pikkende roofvogel gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd W. Krieger 23x11x11,5cm. Cond.: U