Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer klapoortafeltje, 3-zijdig opklapbaar 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits stijlmeubel in zeer goede staat 72x55x55cm. Cond.: G
Eikenhouten theekastje ca. 1920 met bol glas in het deurtje en parelrand 76x88x57cm. Cond.: G
Massief eiken driedeurskast met lades ca. 1900 in zeer goede staat. 201x185x65cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1800 (Georgian), met schuine klep en daarachter 7 lades, 1 deurtje en 6 opbergvakken. het meubel is in uitstekende staat met mooie patina . D.54, H.99, Br.110...
Drie beschilderde piedestallen met zwart geaderd marmerdecor op meubelplaat 2e helft 20e eeuw 75x28x28cm. Cond.: G
Ronde notenhouten fineer salontafel staand op klauwpoten in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G
Smeedijzeren tafel met los tegeltableau (bloemmotief) 19e eeuw 60x60x45cm. Cond.: G
Twee Thonet-stijl stoelen ca. 1900; 1x gestempeld J + J Kuhn Austria, 1x gestempeld Radomsto. beide stoelen in zeer goede staat en nieuw bespannen met riet 89x49x40cm. en 91x50x40cm. Cond.: G
Notenhouten Italiaanse barok fauteuil met snijwerk en cognac-kleurig leer 2e helft 20e eeuw 115x84x80cm. Cond.: R-G
Massief eiken bijzettafeltje ca. 1900 Holland 60xø30cm. Cond.: G
Hollands grenen hoekkastje 19e eeuw met schuine hoeken. Later beschilderd 129x70x37cm. Cond.: G
Oude bruinlederen zitpoef in goede staat op houten poten 50x63x66cm. Cond.: G
Wortelnoten facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 111x50cm. Cond.: G
Hollands dubbelgebogen eikenhouten commode 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl 65x64x36cm. Cond.: G
Eikenhouten 4-deurs kast ca. 1910 met zuilen, Biedermeier stijl. Geslepen glas en lijsten op de deuren en origineel Jugendstil beslag. De kast bevindt zich in ongerestaureerde staat 183x126x56cm. Con...
Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G
Spaanse salontafel met 2 lades geheel gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld. tafel is geheel gemaakt van oud hout o.a; eiken en vruchtenhout 50x125x70cm. Cond.: G
Eikenhouten halbankje met opbergklep en uitgewerkt engelenhoofd (Jugendstil) 120x97x50cm. Cond.: G
Eikenhouten hangkastje ca. 1900 met prachtig koperen beslag in originele staat 48x31x19cm. Cond.: G
Piedestal en wijntafeltje van notenhout 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71xø12cm. en 71xø36cm.
Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G
Eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten ca. 1890 70xø120cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...