Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Hoekkast
Resultaat: 120 EUR

Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G

Mahonie 3-hoek tafeltje
Resultaat: 135 EUR

Mahoniehouten fineer klapoortafeltje, 3-zijdig opklapbaar 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits stijlmeubel in zeer goede staat 72x55x55cm. Cond.: G

Eikenhouten theekastje
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten theekastje ca. 1920 met bol glas in het deurtje en parelrand 76x88x57cm. Cond.: G

Eiken kast
Resultaat: 350 EUR

Massief eiken driedeurskast met lades ca. 1900 in zeer goede staat. 201x185x65cm. Cond.: G

Secretaire
Resultaat: 700 EUR

Engelse eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1800 (Georgian), met schuine klep en daarachter 7 lades, 1 deurtje en 6 opbergvakken. het meubel is in uitstekende staat met mooie patina . D.54, H.99, Br.110...

3 Gemarmeleerde zuilen
Resultaat: 80 EUR

Drie beschilderde piedestallen met zwart geaderd marmerdecor op meubelplaat 2e helft 20e eeuw 75x28x28cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 20 EUR

Ronde notenhouten fineer salontafel staand op klauwpoten in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G

Smeedijzeren tafeltje met tegels
Resultaat: 80 EUR

Smeedijzeren tafel met los tegeltableau (bloemmotief) 19e eeuw 60x60x45cm. Cond.: G

2 Thonet stoelen
Resultaat: 60 EUR

Twee Thonet-stijl stoelen ca. 1900; 1x gestempeld J + J Kuhn Austria, 1x gestempeld Radomsto. beide stoelen in zeer goede staat en nieuw bespannen met riet 89x49x40cm. en 91x50x40cm. Cond.: G

Barok Stoel
Resultaat: 110 EUR

Notenhouten Italiaanse barok fauteuil met snijwerk en cognac-kleurig leer 2e helft 20e eeuw 115x84x80cm. Cond.: R-G

Eiken plantentafeltje
Resultaat: 25 EUR

Massief eiken bijzettafeltje ca. 1900 Holland 60xø30cm. Cond.: G

Hoekkastje
Resultaat: 110 EUR

Hollands grenen hoekkastje 19e eeuw met schuine hoeken. Later beschilderd 129x70x37cm. Cond.: G

Leren poef
Resultaat: 45 EUR

Oude bruinlederen zitpoef in goede staat op houten poten 50x63x66cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Wortelnoten facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 111x50cm. Cond.: G

Dubbelgebogen eiken kastje
Resultaat: 20 EUR

Hollands dubbelgebogen eikenhouten commode 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl 65x64x36cm. Cond.: G

Eiken 4-deurs kast
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten 4-deurs kast ca. 1910 met zuilen, Biedermeier stijl. Geslepen glas en lijsten op de deuren en origineel Jugendstil beslag. De kast bevindt zich in ongerestaureerde staat 183x126x56cm. Con...

Eikenhouten 2-deurs kastje
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 135 EUR

Spaanse salontafel met 2 lades geheel gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld. tafel is geheel gemaakt van oud hout o.a; eiken en vruchtenhout 50x125x70cm. Cond.: G

Halbankje, engelenhoofd
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten halbankje met opbergklep en uitgewerkt engelenhoofd (Jugendstil) 120x97x50cm. Cond.: G

Hangkastje
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten hangkastje ca. 1900 met prachtig koperen beslag in originele staat 48x31x19cm. Cond.: G

Wijntafel + Piedestal
Resultaat: 60 EUR

Piedestal en wijntafeltje van notenhout 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 71xø12cm. en 71xø36cm.

Hoekkastje
Resultaat: 240 EUR

Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G

Hangoortafel
Resultaat: 175 EUR

Eikenhouten Engelse hangoortafel met getorste poten ca. 1890 70xø120cm. Cond.: G

Commode met brons
Resultaat: 500 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...