Onduidelijk gesigneerd beeld (A del Perugi?) gemaakt uit alabast. Voorstellend ouderlijk echtpaar ca. 1900, geheel staand op vierkante alabasten voet H.: 36cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G
Twee kapitale bronzen edelherten staand op ovaal marmeren sokkels (tegenstukken) 20e eeuw, gesigneerd J. Moigneus?. In zeer goede staat 77x36x25cm. Cond.: G