Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch dorpsgezicht met rivier 60x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, olieverf op linnen, vuurboom met figuren 45x60cm. Cond.: G
Ronald Noorman '79 nr. 8/15, ets op papier, gestapeld stro 30x26cm. Cond.: G
Monogram H.R. ca. 1910, olieverf op linnen, lezende man 48x57cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, (portret naar 17e eeuw), olieverf op paneel, cracele door bitumen 21x24cm. Cond.: M
Russisch icoon eind 19e eeuw. Moeder Gods v.d. Brandende braambos 26x31cm. Cond.: G
Arnold Regtop 1984, olieverf op linnen, stilleven met bloempot en fruitmand 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, binneplaats met eenden en kippen met kool 20x24cm. Cond.: U
Monogram F.V.C. 6-3-'43, pastel op papier, waterlelies 50x35cm. Cond.: G
Jan Korthals (Amsterdam 1916 - ), lithografie op papier, Venezia 14/3 '64, 27x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd pendant 21e eeuw, olieverf op paneel, vogels op bloemtakken 9x7cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, verso etiketten veiling Christies, olieverf op linnen, Indonesisch landschap 145x135cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, wintergezicht met bomen en dorp op de achtergrond 45x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Eberhardt?), ets op papier 24x20cm. Cond.: G
Twee reproducties ca. 1900 met mooie bewerkte goudkleurige lijsten 59x48cm. Cond.: G
Derkzen van Angeren (Delft 1878 - Bedford 1961), gravure op papier, havengezicht 48x38cm. Cond.: G
Kavel van 8 gravures en litho's 19e-20e eeuw waarvan 5 stadsgezichten van Zwolle, 2 Hollandse landschappen ingekleurd Spoorwegen en 1x litho oudheid 17-23cm. Cond.: G
P.A. Nijgh (1876 - 1959 Enschede),aquarel op papier, De Dinkel 38x30cm. Cond.: G
P.A. Nijgh (1876 - 1959 Enschede),aquarel op papier, , Usseler Es 38x29cm. Cond.: G