12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

1 Schilderij, landschap
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, vuurboom
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Indonesië, olieverf op linnen, vuurboom met figuren 45x60cm. Cond.: G

Vogel
Resultaat: 20 EUR

Han van Meegeren, reproductie op papier, pauw 70x30cm. Cond.: G

Ronald Noorman '79
Startprijs 20 EUR

Ronald Noorman '79 nr. 8/15, ets op papier, gestapeld stro 30x26cm. Cond.: G

Ets
Resultaat: 17 EUR

Kopergravure, bezoek
Resultaat: 15 EUR

Schilderij, lezende man
Startprijs 125 EUR

Monogram H.R. ca. 1910, olieverf op linnen, lezende man 48x57cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 165 EUR

Klein schilderij
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, (portret naar 17e eeuw), olieverf op paneel, cracele door bitumen 21x24cm. Cond.: M

Ikoon, Maria braambos
Startprijs 150 EUR

Russisch icoon eind 19e eeuw. Moeder Gods v.d. Brandende braambos 26x31cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven, goudkleurige lijst
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, naar Verhoesen
Resultaat: 55 EUR

F.V.C. '43, pastel waterlelies
Resultaat: 30 EUR

Monogram F.V.C. 6-3-'43, pastel op papier, waterlelies 50x35cm. Cond.: G

Jan Korthals, Venetië
Resultaat: 21 EUR

Pendant vogels
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd pendant 21e eeuw, olieverf op paneel, vogels op bloemtakken 9x7cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd, water
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, wintergezicht met bomen en dorp op de achtergrond 45x38cm. Cond.: G

Schilderij, Eberhart
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Eberhardt?), ets op papier 24x20cm. Cond.: G

Houtskool tekening
Startprijs 10 EUR

2 Reproducties
Startprijs 20 EUR

Twee reproducties ca. 1900 met mooie bewerkte goudkleurige lijsten 59x48cm. Cond.: G

Ets Derksen van Angelen
Resultaat: 30 EUR

Derkzen van Angeren (Delft 1878 - Bedford 1961), gravure op papier, havengezicht 48x38cm. Cond.: G

8 Etsen en prenten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 8 gravures en litho's 19e-20e eeuw waarvan 5 stadsgezichten van Zwolle, 2 Hollandse landschappen ingekleurd Spoorwegen en 1x litho oudheid 17-23cm. Cond.: G

P.A. Nijgh, dinkel
Resultaat: 40 EUR

P.A. Nijgh (1876 - 1959 Enschede),aquarel op papier, De Dinkel 38x30cm. Cond.: G

P.A. Nijgh, Usseler Es
Resultaat: 40 EUR

P.A. Nijgh (1876 - 1959 Enschede),aquarel op papier, , Usseler Es 38x29cm. Cond.: G