Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel (herkomst kunsthandel Rococo), eendenfamilie met vlinder 18x24cm. Cond.: U
Collier van 31 Zuidzee parels, ø 15.7-11mm., deels licht barok, met karabijn sluiting GG 750/000 L.44 cm.,99.9 gr.
Prachtig 19e eeuws Frans pistool gemerkt Lapage Moutier a Paris met schuin wegdraaiende damasten loop. Gravering op het metaal. Erg exclusief pistool in zeer goede staat 33cm. Cond.: G
Zilveren meloenvormige kraantjeskan op vast onderstel waarin zilveren navulbaar theelicht met ivoren haantje op kraantje. 925/000 ca. 1747gr. Basement 14,5x14,5cm. H.: 28cm. øKan 15cm. Cond.: U
Prachtig koppel vuursteen-pistolen ca. 1800, vermoedelijk Frankrijk, met damast lopen in uitstekende staat 44cm. Cond.: U
Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U
Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.
Bijzonder fraaie zilveren soepterrine met zilveren deksel op vier massieve poten. Mooi bewerkte handgrepen en dekselknop. Voorzien van belastingteken buitenlandse werken "V" ca. 1542gr. 36x19x25cm. Co...
Ring GG 750/000 bezet met een briljant 0.78 crt., W/SI. ø 55, 3.8 gr.
Koppel vuursteen pistolen 18e-19e eeuw met graveerwerk en 6-kantige lopen in uitmuntende staat 30cm. Cond.: U
Schitterend monumentaal majolica Jugendstil tegeltableau met als voorstelling een vrouw met bloemen. "Lente"Geheel bestaand uit 104 tegels, 1 tegel gescheurd. Zeldzaam stuk 197x123cm. Cond.: G
Twee grote bronzen Empire stijl vuurvergulde 7-lichts kaarskandelaars 20e eeuw. 1x in de vorm van een jongen en 1x in de vorm van een meisje. Geheel staand op grijs marmeren voet, mooie kwaliteit 71x3...
Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G
Zeldzame vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk, touwtjesslinger, globe, kijker, astroloog, passer etc. De pendule is compleet en in zeer goede originele staat 42x29x10cm. Co...
Uurwerk van een 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd Laurens Duchesne. Uurwerk met kwartierslag op dubbele bronzen bel. Wijzerplaat met kalender en maanstand. gegoten bronzen hoekstukken ui...
Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Grote bijbel anno 1714 gedrukt door Jacob en pieter Keur en pieter Rotterdam (Dordrecht). Bijbel zit vol met 18e eeuwse gravures met bijbelse voorstellingen, prachtige lederen band met bronzen sluitin...
Ton Schulten(origineel) (1938 - Ootmarsum), olieverf op linnen, coulissenlandschap beginperiode 90-er jaren 90x80cm. Cond.: G
4 Rijig collier van bloedkoraal, met tussenstuk GG ø4cm., en antiek slot GG 14 krt. L.ca. 64 cm.
Grote mysterieuze pendule ca. 1890 voorstellend een engel met boog, gemaakt van compositie metaal in zeer goede staat. Gesigneerd Auguste Moreau 85cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 71x57cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London.In uitzonderlijk goede originele staat. 48x28x19...