Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Constant Artz
Startprijs 2.000 EUR

Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel (herkomst kunsthandel Rococo), eendenfamilie met vlinder 18x24cm. Cond.: U

Parelcollier
Startprijs 2.000 EUR

Collier van 31 Zuidzee parels, ø 15.7-11mm., deels licht barok, met karabijn sluiting GG 750/000 L.44 cm.,99.9 gr.

Penvuur pistool
Startprijs 1.900 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans pistool gemerkt Lapage Moutier a Paris met schuin wegdraaiende damasten loop. Gravering op het metaal. Erg exclusief pistool in zeer goede staat 33cm. Cond.: G

Meloen kraankan
Startprijs 1.900 EUR

Zilveren meloenvormige kraantjeskan op vast onderstel waarin zilveren navulbaar theelicht met ivoren haantje op kraantje. 925/000 ca. 1747gr. Basement 14,5x14,5cm. H.: 28cm. øKan 15cm. Cond.: U

Koppel geweren met damast
Startprijs 1.850 EUR

Prachtig koppel vuursteen-pistolen ca. 1800, vermoedelijk Frankrijk, met damast lopen in uitstekende staat 44cm. Cond.: U

Biedermeier Commode
Startprijs 1.800 EUR

Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U

Googly, Hertel & Schwab
Resultaat: 1.750 EUR

Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.

Soepterrine met deksel
Startprijs 1.750 EUR

Bijzonder fraaie zilveren soepterrine met zilveren deksel op vier massieve poten. Mooi bewerkte handgrepen en dekselknop. Voorzien van belastingteken buitenlandse werken "V" ca. 1542gr. 36x19x25cm. Co...

Brilj.ring GG
Startprijs 1.700 EUR

Ring GG 750/000 bezet met een briljant 0.78 crt., W/SI. ø 55, 3.8 gr.

Koppel pistool
Startprijs 1.680 EUR

Koppel vuursteen pistolen 18e-19e eeuw met graveerwerk en 6-kantige lopen in uitmuntende staat 30cm. Cond.: U

Groot tegeltableau
Resultaat: 2.000 EUR

Schitterend monumentaal majolica Jugendstil tegeltableau met als voorstelling een vrouw met bloemen. "Lente"Geheel bestaand uit 104 tegels, 1 tegel gescheurd. Zeldzaam stuk 197x123cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 1.500 EUR

Twee grote bronzen Empire stijl vuurvergulde 7-lichts kaarskandelaars 20e eeuw. 1x in de vorm van een jongen en 1x in de vorm van een meisje. Geheel staand op grijs marmeren voet, mooie kwaliteit 71x3...

Scheepskist ca. 1680
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G

Empire pendule
Resultaat: 1.650 EUR

Zeldzame vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk, touwtjesslinger, globe, kijker, astroloog, passer etc. De pendule is compleet en in zeer goede originele staat 42x29x10cm. Co...

Amsterdams horlogeuurwerk
Resultaat: 1.500 EUR

Uurwerk van een 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd Laurens Duchesne. Uurwerk met kwartierslag op dubbele bronzen bel. Wijzerplaat met kalender en maanstand. gegoten bronzen hoekstukken ui...

Bebe Jumeau
Startprijs 1.500 EUR

Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.

Statenbijbel anno 1714
Startprijs 1.500 EUR

Grote bijbel anno 1714 gedrukt door Jacob en pieter Keur en pieter Rotterdam (Dordrecht). Bijbel zit vol met 18e eeuwse gravures met bijbelse voorstellingen, prachtige lederen band met bronzen sluitin...

Ton Schulten
Startprijs 1.500 EUR

Ton Schulten(origineel) (1938 - Ootmarsum), olieverf op linnen, coulissenlandschap beginperiode 90-er jaren 90x80cm. Cond.: G

Kapitaal 4-Rij bloedkor. collier
Startprijs 1.500 EUR

4 Rijig collier van bloedkoraal, met tussenstuk GG ø4cm., en antiek slot GG 14 krt. L.ca. 64 cm.

Mysterieus, Monreau
Startprijs 1.450 EUR

Grote mysterieuze pendule ca. 1890 voorstellend een engel met boog, gemaakt van compositie metaal in zeer goede staat. Gesigneerd Auguste Moreau 85cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.450 EUR

Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 71x57cm. Cond.: U

Briefopener
Startprijs 1.400 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U

5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.350 EUR

Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...

Engelse tafelklok
Startprijs 1.250 EUR

Engelse 19e eeuwse tafelklok met 8-daags uurwerk, maanstand en datum aanduiding. Zwart houten kast met bronzen ornamenten. Gemerkt:Thomas Green, London.In uitzonderlijk goede originele staat. 48x28x19...