Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten kabinet
Startprijs 5.000 EUR

Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten fineer Louis Quinze kabinet ca. 1770. Vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in uitmuntende staat 242x172x58cm. Cond.: U

Biedermeier rolluiksecretaire
Resultaat: 2.000 EUR

Biedermeier cilinderburo,(rolluikburo) ca. 1820, kersen fineer,Onderkast bestaat uit 2 deuren, waarover 3 laden.Uitschuifbaar schrijfblad met leder. Achter de cilinder 2 open vakjes, 8 lades en afslui...

Kast met cupido's
Resultaat: 3.750 EUR

Schitterende 19e eeuwse eikenhouten Danziger barokkast met barok lijsten, putto en ranken. Prachtig snijwerk in de koplijst. Het meubel is in goede originele staat (geen scheuren en/of kromme deuren)....

Biedermeier Commode
Startprijs 1.800 EUR

Antieke Zuid-Duitse kersenhout fineer biedemeier commode met intarsia aan de frontzijde. ca. 1820.Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd.. 90x122x63 cm. Cond.:U

Scheepskist ca. 1680
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G

Werdicke kast
Startprijs 900 EUR

Nieuwwaardig Tropisch houten Wedicke systeem vitrine opbergkast met 8 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. (2 delig) In uitstekende staat.210x177x42 cm., Cond.:U

Schrijfsecretaire
Startprijs 875 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse barok schrijfsecretaire met intarsia, figuratief met bloemen, medaillons, en bandintarsia. Notenhout fineer, wortelnoten fineer en pruimenhout. Poten zijn afgezaagd, verder in g...

Mini commode
Startprijs 780 EUR

Louis Seize notenhouten kindercommode 18e eeuw met bandintarsia aan de voorzijde. Bronzen beslag en roodmarmeren blad in goede originele staat. Sloten missen 48x72x34cm. Cond.: G

Werdicke kast
Resultaat: 575 EUR

Nieuwaardig Tropisch licht houten Werdicke systeem vitrine opbergkast met 5 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. In uitstekende staat. 205x97x50 cm., Cond.:U

Hollands empire hekjeskabinet
Resultaat: 580 EUR

Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R

Bureau Dresden barok
Resultaat: 600 EUR

Prachtig Dresden barok notenfineer dames-schrijfbureau met losse opstand ca. 1890 met massief brons vuurverguld beslag. In zeer goede originele staat 104x103x65cm. Cond.: G

Piano
Resultaat: 900 EUR

Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit piano. Bijzonder rijk uitgevoerd met losse kroon. gemerkt F. Adam Koefeld. Messing klankkast en bronzen originele kaarskandelaar in zeer goede originele staat 1...

Mahonie trumeau
Startprijs 550 EUR

Mahoniehout fineer Empire trumeau ca. 1830 met wit marmeren blad. Bandintarsia, lades, leeuwepoten, originele spiegel en snijwerk op de poten. In goede originele staat 85x92x44cm. Cond.: G

Narrenkast
Resultaat: 625 EUR

Eikenhouten gestoken beeldenkast ca. 1880 met prachtige handgestoken panelen met figuren en leeuwekop-voorstellingen. In zeer goede originele staat 192x147x62cm. Cond.: G

Engelse hoekkast
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse notenhout fineer op eiken hoekkast met vitrineopzet en schuine hoeken. Ingelegd met emdaillons en bandintarsia, ook op de schuine hoeken. Achter de glazen deuren zitten 4 lades met...

Vitrine WN
Startprijs 475 EUR

Duitse noten met wortelnoten fineer Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. Compleet met sleutel, recentelijk gerestaureerd en in uitstekende staat 184x107x49cm. Cond.: U

Grunder vitrine
Startprijs 475 EUR

Duitse noten met wortelnoten Grunderzeit 2-deurs vitrine met lade ca. 1890. recentelijk gerestaureerd compleet met sleutel 182x123x55cm. Cond.: U

Mahonie kabinet
Startprijs 450 EUR

18e Eeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G

Mahonie kast + bovenkastje (snijwerk)
Resultaat: 375 EUR

Hollandse biedermeier vitrineopzet kast ca. 1870 van mahoniehout met gebogen zijkanten en mooi lijstwerk. Helemaal origineel met kroon en tollen 195x107x50cm. Cond.: G

Biedermeier eethoek
Startprijs 400 EUR

Louis Philippe notenhouten eethoek. Prachtige bewerkte tafel in zeer goede staat ca. 1880 (stoelen ca. 1900). Beukenhout, noten gekleurd bekleed met gobelinstof in goede staat 74x98x130cm. en 97x47x58...

Engels kabinet
Resultaat: 400 EUR

Prachtig 19e eeuws Engels mahoniehout fineer kabinet (2-delig en losse koplijst) ca. 1850. Lichte fineerschade, geen kromme deuren of scheuren 205x56x130cm. Cond.: R

Biedermeier Secretaire
Resultaat: 550 EUR

Duits laat Biedermeier mahoniehout fineer secretaire ca. 1860 met lichte fineerschade, in redelijke ongerestaureerde staat. Heeft een prachtig mahoniehouten fineer nest met diverse lades en uitschuifb...

Bestoken sideboard/bar, 19e eeuw
Startprijs 360 EUR

Antiek Indonesisch koloniaal meubel van teakhout met prachtig snijwerk met figuren (fantasiefiguren, dansers en koppen) op de lades en deuren. Boven 2 lades, onder 2 deuren. Waarschijnlijk gefungeerd ...

Mahonie secretaire
Startprijs 350 EUR

Prachtige Engelse mahoniehouten 19e eeuwse secretaire met origineel messing beslag, rood schrijfleer, 4 lades, vakverdeling en deurtje. Prachtige patina in zeer goede originele staat 110x88x46cm. Cond...