Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ton Schulten
Startprijs 8.000 EUR

Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, Twents coulissen landschap 190x170cm. Cond.: G

Jan te Wierik 2002
Startprijs 7.750 EUR

Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, fantasiefiguur 150x100cm. Cond.: U

Jan te Wierik, olieverf
Startprijs 3.950 EUR

Jan te Wierik 2002, olieverf op linnen, 2 fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U

Schilderij, Jean Madura
Startprijs 2.500 EUR

Jean Madura (19e eeuwse Orientalist), olieverf op linnen, Oosters dorpsgezicht met figuren 120x72cm. Cond.: G

Schilderij, Vertin
Resultaat: 2.550 EUR

Petrus Gerardus Vertin (1819 Den Haag - 1893 Den Haag), olieverf op linnen, zomers stadsgezicht met figuren 45,5x36,5cm. Cond.: G

Pastel, J. Altink
Startprijs 2.400 EUR

Jan Altink (Groningen 1885 - 1976) Groninger ploeg, pastel op papier, koeien op weiland met boerderij op achtergrond 62x50cm. Cond.: G

Evert Moll
Resultaat: 2.000 EUR

Evert Moll, 1878-1955 Den Haag. olieverf op linnen, Rotterdamse haven met figuren. 40x60 cm., Cond.: G

Gouache J. Alting
Startprijs 2.000 EUR

Jan Altink 55 (Groningen 1885 -1976) Groninger ploeg, gouache op papier, landschap met boerenhuizen 40x50cm. Cond.: G

Constant Artz
Startprijs 2.000 EUR

Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel (herkomst kunsthandel Rococo), eendenfamilie met vlinder 18x24cm. Cond.: U

Ton Schulten
Startprijs 1.500 EUR

Ton Schulten(origineel) (1938 - Ootmarsum), olieverf op linnen, coulissenlandschap beginperiode 90-er jaren 90x80cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.450 EUR

Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 71x57cm. Cond.: U

Schilderij, Knikker
Resultaat: 1.050 EUR

Jan Knikker (Hillegom 1889 - Den Haag 1957), olieverf op linnen, poldergezicht met rietsnijders en zeilboten. Licht gecraceleerd 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, A.J. Zwart
Resultaat: 1.350 EUR

Adrianus Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, boerenhoeve bij avond met nat geregend pad 50x70cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.100 EUR

Jan te Wierik ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, abstracte compositie van fantasiefiguren 24x30cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.050 EUR

Jan te Wierik 1989, acryl op papier, abstracte compositie met mooie zilveren baklijst 70x64cm. Cond.: G

Monogram J.K., zee
Startprijs 1.000 EUR

Monogram J.K. 19e eeuw, olieverf op paneel, schipbreuk op stormachtige zee 24x16cm. Cond.: G

Icoon, Nicolaus
Startprijs 1.000 EUR

Icoon met portretbuste van Sint Nicolaas van Myra met bisschopsstool met kruizen erop. Plank van de icoon met een verdiepte binnenlijst en opstaande buitenste rand "Dubbele Kovcek". Russisch icoon ca....

Schulman, winter
Startprijs 1.000 EUR

Leon Schulman (Hilversum 1851 - 1943 Duitsland), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 49x39cm. Cond.: U

Willem Roelofs, Weesp
Startprijs 1.000 EUR

Willem Roelofs (Amsterdam 1822 - Antwerpen), olieverf op linnen (maroufle), landschap bij Weesp 45,5x70cm. Cond.: G

Schilderij, stalinterieur
Resultaat: 1.000 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen (bedoeking), stalinterieur met vee en vele figuren 77x60cm. Cond.: R-G

W.G.F. Jansen
Startprijs 1.000 EUR

Willem Georg Frederik Jansen ( Harlingen 1871- Blaricum 1949), olieverf op paneel, landschap met koe bij drenkplaats 35x25cm. Cond.: G

Karl Wagner, Hollandse haven
Startprijs 950 EUR

Karl Wagner (Georg Fischhof 1859 - 1914), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met vele figuren op de kade 55x71cm. Cond.: G

De Jongere
Startprijs 860 EUR

Marinus Johannes Drulman (M. de Jongere, Amsterdam 1912 - Rotterdam), olieverf op linnen, zomers poldergezicht met molens 50x80cm. Cond.: G

Kees Maks, clown
Startprijs 850 EUR

Kees Maks ( Amsterdam 1876 - 1967), olieverf op linnen, clown (ook gesigneerd verso op origineel etiket) 9,5x14,5cm. Cond.: G