Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafelstuk met 3 schalen
Startprijs 4.250 EUR

Bijzonder groot zilveren barok tafelstuk bestaande uit basement op vier opengewerkte poten. De baluster draagt aan twee zijden met opengewerkte dragers. Twee ronde bekkens en torst bovenop 1 groot bek...

Zilveren ronde klok
Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder stuk: Engels sterling zilveren bokaal waarin cijferringklok. Aan beide zijden en op de voet evenals op de knop zijn vuurvergulde koordkettingen gemonteerd. Bovenop deze "trofee"is een kleine...

5-Kaars kandelaar, Cupido
Startprijs 2.900 EUR

Fraai zilveren vierarmige 5-lichts kandelaar op gelobte gegraveerde voet, rustend op vier pootjes. De kroon wordt gedragen door een weelderige dansende putti 835/000 ca. 2875gr. 44xø34cm. Cond.: U

Meloen kraankan
Startprijs 1.900 EUR

Zilveren meloenvormige kraantjeskan op vast onderstel waarin zilveren navulbaar theelicht met ivoren haantje op kraantje. 925/000 ca. 1747gr. Basement 14,5x14,5cm. H.: 28cm. øKan 15cm. Cond.: U

Soepterrine met deksel
Startprijs 1.750 EUR

Bijzonder fraaie zilveren soepterrine met zilveren deksel op vier massieve poten. Mooi bewerkte handgrepen en dekselknop. Voorzien van belastingteken buitenlandse werken "V" ca. 1542gr. 36x19x25cm. Co...

Briefopener
Startprijs 1.400 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U

5-Kaars kandelaar
Startprijs 1.350 EUR

Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...

Kousch
Startprijs 1.000 EUR

Russische cloisonne kousch met florale motieven waarin verwerkt 11 ovale cabuchon geslepen half edelstenen voorzien van diverse Russische zilver keuren. Totale lengte 9 cm., H. 5 cm., Cond.:U

Zilveren schip
Resultaat: 1.600 EUR

Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...

Hollands zilv. broodmand
Startprijs 900 EUR

Prachtig ajourgezaagde Hollands zilveren hengselmand met parelrand op 4 pootjes. 1e gehalte grootkeur 925/000, Jaarletter O: 1998 ca. 542gr. 30x18,5cm. Cond.: U

Grote broodmand
Startprijs 850 EUR

Mooi grote, met de hand vervaardigde, zilveren broodmand. Rondom ajourgezaagd met twee uitgespaarde handgrepen 835/000 ca. 817gr. 34x20x15cm. Cond.: U

Hengselmand, parelrand
Startprijs 825 EUR

Mooie grote ajourgezaagde zilveren hengselmand op ovale voet, afgebiesd met parelrand 925/000 ca. 767gr. 32x20x14cm. Cond.: U (Totale hoogte met hangsel 32cm.)

Hollands zilv. servies
Startprijs 800 EUR

Fraai zwaar handgegraveerd zilveren servies op geschulpte voeten 835/000, MT: Aubert ca. 980gr. (inclusief handgrepen) Cond.: U

Engels zilveren servies
Startprijs 800 EUR

Mooi zwaar Engels zilveren theeservies begin 1900, Sheffield: Walker & Hall, 925/000 ca. 870gr. Cond.: U

Frans zilv. servies
Startprijs 750 EUR

Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...

Dienblaadje Joodse afb.
Startprijs 740 EUR

Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U

Wandelstok, ramskop
Resultaat: 700 EUR

Unieke zilveren wandelstok met getorste florale motieven over de gehele lengte. Mooi uitgesneden ramskop als greep. 925/000 ca. 565gr. L.: 88cm. Cond.: U

Dienblaadje op 3 pootjes
Startprijs 675 EUR

Bijzonder mooi zilveren tablet op 3 pootjes met gecontourneerde rand 925/000, jaarletter I: 1908 Birmingham ca. 670gr. ø25cm. Cond.: U

Parfumflesje
Startprijs 575 EUR

Bijzonder mooi Russisch cloisonne parfumflesje op drie pijnappelpootjes met afschroefbaar dopje, waarin 2 cabuchongeslepen halfedelstenen. Voorzien van diverse Russische zilverkeuren : A.C. 1896, H.9 ...

Groot emaille ei
Startprijs 575 EUR

Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op 3 bokkepoten met vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde zwanen en florale motieven en bezet met 7 cabu...

Dienblaadje, parelrand
Startprijs 525 EUR

Ovaal Hollands zilveren dienblad met parelrand, grootkeur 925/000, jaarletter J, minervakopje A: Amsterdam (is waarborgkantoor) ca. 582gr. 33x25cm. Cond.: U

Engels zilv. cabaret
Startprijs 500 EUR

Engels sterling zilveren cabaratet op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U

Zilv. inktstel, 19e eeuw
Resultaat: 625 EUR

Bijzonder fraai origineel antiek inktstel met Hollands zilveren monturen en brievenweger, waarin parelrandje. Het geheel staat op zwart houten basement waaronder 4 ivoren pootjes. Zilver 835/000. Eind...

Jat
Startprijs 450 EUR

Vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U