Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 1.500 EUR

Twee grote bronzen Empire stijl vuurvergulde 7-lichts kaarskandelaars 20e eeuw. 1x in de vorm van een jongen en 1x in de vorm van een meisje. Geheel staand op grijs marmeren voet, mooie kwaliteit 71x3...

Bronzen dame met tamboeret
Startprijs 900 EUR

Bronzen beeld voorstellend en vrouw met tamboerijn, gesigneerd Marioton (Claudius Marioton 1844 - 1919 Frankrijk) in zeer goede staat 44cm. Cond.: G

Bronzen figuur met sigaar
Startprijs 900 EUR

Groot antiek bronzen figuur Duitsland 1901, gesigneerd J. Hammerschmidt ( Joseph Hammerschmidt 1873 - ). Voorstellend een man met sigaar en jongen zittend op een zandsteen bank. In zeer goede originel...

Beeld, ivoren hoofd
Startprijs 850 EUR

Bronzen figuur staand op rots met ivoren handen en hoofd. Voorstellend een herderin met schapen, gesigneerd Alonzo Dominique (france) met onyx sokkel in goede originele staat 28x18x12cm. Cond.: G

Bronzen vrouw met harp
Startprijs 800 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 (Duits gestempeld) "Aktien Gesellschaft von H Gladenbeck en Sohn". Voorstellend een Griekse halfnaakte vrouw met snaarinstrument staand op marmeren voet. In zeer goede originel...

Buste, meisje
Startprijs 720 EUR

Grote bronzen buste ca. 1900, gesigneerd Houdon. Voorstellend een meisje met fijngevlochten haar en vogel op haar schouder 51x27x19cm. Cond.: G

Bronzen beeld, jongen
Startprijs 580 EUR

Bronzen figuur ca. 1900 gesigneerd C. Anfrie. (Charles Anfrie 1833 - 1905 Franrkijk), voorstellend een jongen die zich achter het hoofd krabt, mooie patina in zeer goede staat 42cm. Cond.: G

Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 450 EUR

Chinese bronzen Ming Incense burner anno 1400-1500 met originele patina. Bewerkt met Chinese tekens en zilver in de bewerking. pootjes ook bewerkt, hengsel mist 12xø7cm. Cond.: G

Houten beeld, putto
Resultaat: 520 EUR

Grote Italiaanse Neo barok houtgesneden figuur, voorstellend een putti op voet met schaal op het hoofd 2e helft 20e eeuw 136cm. Cond.: G

2 Bronzen wandarmen, putti
Resultaat: 450 EUR

2 Zware bronzen wandlichten (2-lichts) vuurverguld in Louis Seize stijl 20e eeuw met bronzen putti's in zeer goede staat 51x26x16cm. Cond.: G

Bronzen dame
Startprijs 450 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Romein met papier en schrijfgerei op een stoel. Gesigneerd Pradier (Waarschijnlijk Jean Jacques Pradier 1790 - 1852). Geheel op bruin marmeren voet 29x32x14cm...

Bronzen buste
Resultaat: 350 EUR

Antieke bronzen vrouwenbuste op marmeren sokkel, gesigneerd F. Gerth Roma (Fritz Gerth, Berlin 1845 - 1928), in zeer goede originele staat 35x19x12cm. Cond.: G

Bronzen beeld, geleerde
Startprijs 420 EUR

Zwaar bronzen vuurverguld beeld, 1e helft 19e eeuw, voorstellend een geleerde met zwaard in de hand andere hand steunt op een boek. Geheel staand op een marmeren sokkel. In goede originele staat. 35x3...

Marmeren buste
Startprijs 380 EUR

Marmeren buste ca. 1900 van de componist Wagner, gesigneerd Pileska in zeer goede staat (achterkant chip af) 35x16x20cm. Cond.: G

Beeldje, zwarte console
Startprijs 380 EUR

Bronzen buste ca. 1900, gesigneerd E. de Zoro L'arte E. L'ipronta Dell Anima. Gezicht is koud beschilderd 17xø8cm.

2 Bronzen vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote Chinese bronzen siervazen met bloemen- en vogeldecor ca. 1900 in zeer goede originele staat en mooie patina 38x18xø12cm. Cond.: G

Bronzen man met paard
Startprijs 340 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend een jongen met zijn paard en accesoires (korf, gereedschap etc.). Prachtig fijn uitgewerkt op marmeren voet in zeer goede staat 23x28x13cm. Cond.: G

Madonna met kroon
Resultaat: 225 EUR

Groot Mariabeeld ca. 1800, buste met kindje. gemaakt van hout met polychromie en origineel koperen kroon. Onderlichaam gespannen jutte op metalen frame en barok houten sokkel met opschrift "H. Maria b...

Bronzen beeldje, dame ontkleed
Resultaat: 325 EUR

Bronzen figuur ca. 1910 van een naakte vrouw staand op marmeren sokkel. Gesigneerd Kneisel in zeer goede staat 30,5cm. Cond.: G

Bronzen lakstempel, duivel
Startprijs 250 EUR

Bronzen lakstempel ca. 1910 in de vorm van een duivel met vleugels. Stempel met letters H.v.l. 24cm.

Bronzen kop, India
Resultaat: 275 EUR

Bronzen Oosterse mannenkop, vermoedelijk India, met los bronzen uitschuifbaar achterstuk ca. 1900 of ouder 33x14x22cm. Cond.: G

Stel houten beelden
Startprijs 250 EUR

Twee zware Afrikaanse houten beelden 20e eeuw (ebbenhout?), 38-41cm. Cond.: G

Houten beeld, Iwa Ianwiri
Startprijs 250 EUR

Balinees houten figuur ca. 1950 van een halfnaakte vrouw. gemerkt TWAJANWIRI MAS Bali in goede staat 60x11x13,5cm. Cond.: G

Bronzen Madonna
Startprijs 250 EUR

Bronzen Madonna, waarschijnlijk 18e-19e eeuw met mooie patina 34,5x12x7cm. Cond.: G