Grote kristallen Baccarat tweelichts kandelaar 20e eeuw met putti en kristallen pegels in zeer goede staat
Zware Copier Leerdam glazen schaal. gegraveerd "Nationale Woningraad uit waardering voor uw arbeid". Afgebeeld twee kinderen met bloemen in landschap 8xø33cm. Cond.: G
Schitterende Jugendstil vaas ca. 1900 van kobalt blauw glas met bladgoud opgelegd (Loetz?) in zeer goede staat 27xø10cm. Cond.: G
Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G
Vroeg antiek gebrandschilderd kerkelijk glas-in-lood venster ca. 1700. Afgebeeld Lam gods en Latijnse tekst. Reparabele beschadigingen Cond.: R
Antiek kristallen stolp ca. 1870 Holland Biedermeier met amandelslijpsel. Minimale chips af 27xø28cm. Cond.: R-G
Blauw kristallen dekselcoupe ca. 1900, handbeschilderd met lijnen en bloemen 26xø14cm. Chip af aan de binnenzijde Cond.: R-G
Groot glassculptuur staande op marmeren sokkel (in de sokkel zit verlichting). Voorstellend een driemaster. Marmeren voet en glassculptuur beide beschadigd 63x76x40cm.
Kristallen bowlpot en onderschotel a. 1900 rondom rijk gegraveerd met bloemvoorstellingen. Deksel is beschadigd 28-ø27cm. Cond.: M-R
Groot 19e eeuws 3-delig opaline glas kaststel met goud- en bloemdecor. Hanbeschilderd in zeer goede staat 46xø20cm. en 38xø18cm. Cond.: G
Vijf gekleurde Baccarat kristallen paper-weights Franklin Mint 1979 met wereldleiders. Queen Elizabeth, David Ben Gurion, Eisenhower, Rooseveld en Churchill 5xø7cm. Cond.: G
Antiek ruitgeslepen kristallen soezenschaaltje. Rand lichte chips 19,5x9x5cm. Cond.: G
Zes oude kristallen glazen met ruitslijpsel 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 9-12cm. Cond.: G
5-Delige kristallen set bestaande uit; 4 amandelgeslepen glazen en 1 amandelgeslepen karaf in goede staat 1e helft 20e eeuw 11xø10cm. en 28,5xø13cm. Cond.: G
Twee antieke kristallen dekselschalen met amandelslijpsel; 1x minime randschade 18xø21cm. en 1x met scherf van dekseldop 30xø17cm. Cond.: G
Grote moderne glas-fusing Design bloemenvaas, bestaande uit 3 bewerkingslagen. Chip uit vaasmond 41x40x22cm. Cond.: R
Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: G 1 chip aan rand
Handbeschilderd zogenaamd muizenflesje 20e eeuw, kopie naar een 18e eeuwse fles. Stop hoort er niet bij 19x8x5cm. Cond.: G
Kristallen rozensteker met messing houder ca. 1930, ruitslijpsel Cond.: U
Kristallen natfruitschaal met opvangschotel en ruitgeslepen schotel ca. 1900. Chips af 9xø19cm. Cond.: R
44 Delen glas Art Deco o.a; bowl-dekselpot, glazen, kommen, dekselschaal etc. in zeer goede staat Cond.: G
53 Kristallen of glazen glazen o.a; Rosenthal, diverse setjes 20e eeuw in zeer goede staat Cond.: G
Antiek kristallen 4-delig olie- en azijnset. Biedermeier met amandelslijpsel, minimale chip 27x21x11cm. Cond.: G
Dertien delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas (gaaf), 1x dekselfles (gaaf), 2x vaas (gaaf), 1x ruitkristallen lage vaas (chips), 1x middelgrote vaas (chips), cakeschaal (chip), asbak (chip), 3 bolle v...