Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Boot
Startprijs 2.750 EUR

Vis console boot met 25pk. Yamaha motor, staand op een trailer.Hierbij 2 nieuwe zwemvesten.

Speeldoos op poten
Startprijs 2.500 EUR

Grote zwart gelakte speeldoos met 12 melodiën en originele etagetafel ca. 1880. Mechaniek is in zeer goede staat, functioneert 100%. Beschildering op het deksel en zijkant 77x70x35cm. Cond.: G

Penvuur pistool
Startprijs 1.900 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans pistool gemerkt Lapage Moutier a Paris met schuin wegdraaiende damasten loop. Gravering op het metaal. Erg exclusief pistool in zeer goede staat 33cm. Cond.: G

Koppel geweren met damast
Startprijs 1.850 EUR

Prachtig koppel vuursteen-pistolen ca. 1800, vermoedelijk Frankrijk, met damast lopen in uitstekende staat 44cm. Cond.: U

Koppel pistool
Startprijs 1.680 EUR

Koppel vuursteen pistolen 18e-19e eeuw met graveerwerk en 6-kantige lopen in uitmuntende staat 30cm. Cond.: U

Statenbijbel anno 1714
Startprijs 1.500 EUR

Grote bijbel anno 1714 gedrukt door Jacob en pieter Keur en pieter Rotterdam (Dordrecht). Bijbel zit vol met 18e eeuwse gravures met bijbelse voorstellingen, prachtige lederen band met bronzen sluitin...

Vuurvergulde empire stijl lamp
Startprijs 900 EUR

Vuurvergulde bronzen empire 3-lichts hangende kaarsenkandelaar ca. 1820 in topstaat. Recentelijk professioneel gereinigd en geëlectrificeerd in uitstekende staat 95x60x45cm. Cond.: U

Franse helm
Startprijs 720 EUR

Antieke Franse 19e eeuwse gardisten helm. In uitstekende originele staat. 32x32x21 cm., Cond.:G

Koppel pistool, bajonet
Startprijs 680 EUR

Koppel 19e eeuwse dubbelloopse Franse pistolen met bajonet in zeer goede originele staat 22cm. Cond.: G

Geldkist 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G

Kinder-rapier
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuwse kinder-rapier met metaaldraden grip in goede originele staat 85cm.

Bijbel
Resultaat: 400 EUR

Hollandse 17e eeuwse bijbel anno 1690 door Hendrick & Jacob Keur Dordrecht en Marcus Doorwick Amsterdam in Compagnie. Bevat 6 landkaarten o.a; wereldkaart. Band is slecht, kaarten zijn redelijk tot go...

Militair Frans geweer
Startprijs 380 EUR

Frans vuursteenpistool 18e eeuw in goede staat met brons aan de kolf en loop 36cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Startprijs 350 EUR

Twee Biedermeier (Empire) messing kaarskandelaren ca. 1830 met handbeschilderd porseleinen tussenstukken (landschapsmotief) 28,5xø11cm. Cond.: G

Jugendstil schaal
Startprijs 350 EUR

Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G

2 Degens, 18e eeuw
Startprijs 325 EUR

Twee ijzeren oefendegens 17e/18e eeuw; 1x gestempeld met een honingkorf geheel origineel en geklinknageld 103x18x17cm. en 103x14x15cm. Cond.: G

Hollandse bakbarometer
Startprijs 300 EUR

Oude Hollandse notenhouten bakbarometer met intarsia (inlegwerk) in Louis Seize stijl 20e eeuw. Barometer, thermometer en controleur door Roselli. In zeer goede staat 149x28x9cm. Cond.: G

Bijbel, P. de Keur
Startprijs 300 EUR

Hollandse bijbel 18e eeuw met bronzen sloten en beslag. Origineel lederen band (rug vernieuwd). Anno 1719 Pieter Keur Dordrecht met 6 landkaarten (gerestaureerd). 13x37x25cm. Cond.: M

Wijnschenkkan ca. 1880
Resultaat: 330 EUR

Zeldzame Duitse wijnschenkkan ca. 1880 in Renaissance stijl (Historismus) met geslepen kristallen reservoir en plated voet/ornamentuur. 34x22xø16cm. Cond.: G

Wortelnoten kistje, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Wortelnoten fineer theekistje Louis Quinze 18e eeuw zonder inhoud. Origineel bronzen beslag , in goede originele staat 14x23x15cm. Cond.: G

Dubbelloops pistool, bajonet
Startprijs 290 EUR

Frans dubbelloops pistool met uitklapbare bajonet in zeer goede staat 27cm.

Hanglampje, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Franse hanglamp in Louis Seize stijl met roofvogel en mat geslepen glas ca. 1900 50xø20cm. Cond.: G

Vogelkooitje
Resultaat: 290 EUR

Oude speeldoos in vogelkooi 20e eeuw. Messing met beweegbare vogel, fluitend door opwindmechaniek. Functionerend 28xø15cm. Cond.: G

Verguld spiegeltje
Startprijs 250 EUR

Franse Art Nouveau vergulde damesspiegel ca. 1900, prachtige vormgeving met pierrots en maan in zeer goede staat 22xø13cm. Cond.: G