Perzisch handgeknoopt tapijt met briek-rode basiskleur. Beschadigd bij de kanten 194x117cm. Cond.: M
Chinees zijde tafeldoek 19e eeuw, zilverkleurig bestikt met herten, boom en bloemen. Restauraties Cond.: M
Handgeknoopt Perzisch tapijt Heriz, mooi en goed van kleur 146x201cm. Cond.: G
Prachtig handgeknoopt tapijt met donkerblauw/briek-rode basiskleuren. Mooie kwaliteit 170x126cm. Cond.: G
Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt met oranje/blauwe basiskleuren en Art-Deco motief. Mooie kwaliteit 210x128cm. Cond.: G
Apart handgeknoopt Perzisch kleed met aardetinten, licht beschadigd 219x143cm. Cond.: R
Drie oude handgeknoopte Perzische kameelzakken 150x70cm., 108x56cm. en 80x70cm. Cond.: R
Vier Perzische handgeknoopte kleedjes; 2x kameelzakken en 2x klein kleedje (beschadigingen) Cond.: R
Twee oude Perzisch handgeknoopt tapijten; 1x donkerblauw met rode basiskleur en bloemmotief 100x80cm. en 1x hoekig motief (dubbelgenaaid) 95x43cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met kobaltblauw/oker basiskleuren en bloemmotief. beschadigd 195x124cm.
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt (Beloutch) in zeer goede staat 140x84cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt (Beloutch) 39x80cm. Lichte randschade Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met bruin/oker basiskleur 187x80cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt (Beloutch) in zeer goede staat 120x75cm. Cond.: G
Twee oude Perzische handgeknoopte kleden; 1x bruinrood 127x81cm. en 1x blauw/bruin 116x70cm. (1 kleed is kant beschadigd) Cond.: R