Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. Cond.: G L.65 cm
Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie. H.: 40cm.
Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.
Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam. bakfout achter
Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.
Bijzondere Naether antieke poppenwagen in zeer goede staat. Beschildering rondom goed. 92x80x38 cm.Cond.:G
Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongesigneerd (waarschijnlijk een Franse modepop). L.: 32cm.
Oude porseleinen pop, gemerkt Heubach Köppelsdorf 342.5 Germany. In goede originele staat 46cm. Cond.: G
Schotse jongen kling .Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U
Frans of Belgisch popje Verlinge. Donker lang haar, gaatje in de oren, open vingers, geleed lijf en bruine vaste ogen 63cm. Zes tanden boven, oude schoentjes, beschadiging boven aan de rand van de kop...
Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, hoofd 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.
A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R
Kleine antieke poppenwagen ca. 1900, in zeer goede staat. 68x77x33 cm.
König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U
Marklin tenderlok Cm 800 in originele doos (licht bespeeld), 3 wagons (1x Marklin kiepwagon, 1x Lilliput en 1x ongemerkt), daarbij diverse blikken Marklin treinrails 2e helft 20e eeuw. 55 Stuks incl. ...
Oude porseleinen pop, gemerkt J.D.K. 257 W, made in Germany 72, in goede staat 72cm. Cond.: G
Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G
Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G
Oude vliegende Hollander (kinderspeelgoed) ca. 1950 ongemerkt in goede originele staat 43x73x38cm. COnd.: G
Diverse oude gietijzeren en blikken auto's; 10x originele Dinky Toys(veel banden missen), 5x Corgi Toys, 3x Lesney, 1x Lego VW 1200 kunststof, 1x Bestbox Jaguar, 1x Lone Star Roadmasters en 1x blikken...