Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Schitterend monumentaal majolica Jugendstil tegeltableau met als voorstelling een vrouw met bloemen. "Lente"Geheel bestaand uit 104 tegels, 1 tegel gescheurd. Zeldzaam stuk 197x123cm. Cond.: G
Schitterend Duits KPM porseleinen 4-delig theecomfort met bronzen armatuur ca. 1880 met handbeschilderd bloemendecor en gouddecor. In zeer goede originele staat 36x29x22cm. Cond.: G
Twee grote Kutani keramieken siervazen met daarbij twee houtgestoken Chinees gelakte tafeltjes met koppen. Zwart met gouddecor ca. 1900; 1x vaas gelijmd bij voet en 1x vaas in goede conditie 135cm. Co...
Groot antiek bisquit porseleinen Royal Dux figuur, voorstellende een vader en moeder met kind. Aan voorzijde met opschrift: Pax et Labour. In zeer goede originele staat. 48x22x18 cm., Cond.:G
Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw, familie Roze met bloemendecor; 2x gaaf, 2x lichte randschade en 2x gebarsten ø23cm. Cond.: M-G
Omvangrijk Societe Maastricht keramieken ontbijtservies, decor Teadrinker (roze decor) ca. 1900. Totaal 100 delen, sommige delen beschadigd maar over het algemeen in zeer goede staat Cond.: G
Amsterdams bont trekpot 18e eeuw met gouddecor, landschapsdecor en figurendecor in zeer goede staat 15x22xø12cm. Cond.: G
Oude Zuid Holland platelen siervaas, polychroom met gecraceleerde glazuur. Gemerkt J.K. Zuid Holland 5008/280. 1e Helft 20e eeuw, minime chip bij tuit 41x17x14cm. Cond.: G
Zes prachtige Duitse KPM porseleinen diepe borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø25cm. Cond.: U
Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.
Dertig 17e eeuwse bloempot-tegels met Franse lelies in de hoeken ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R
Zes prachtige Duitse KPM porseleinen platte borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø22,7cm. Cond.: U
Grote Chinees porseleinen vaas, gouddecor en groen/rood drakenmotief 20e eeuw. Met familiestempel 41xø23cm. Cond.: G
Prachtig groot 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met haan- en kipmotief. Met gouddecor en bloemen ø45,5cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen sierbord, gemerkt WanLi met blauw. Afgebeeld een grote draak. (Chinese tekens verso) ø33cm. Cond.: G
Chinees porseleinen siervaas 19/ begin 20e eeuws met blauw bloemendecor 40xø24cm. (Haarscheur) Cond.: G
Twee grote porseleinen vazen (2-delig), gemerkt Victoria Carlsbad ca. 1900. Kobalt blauw met gouddecor en romatische afbeeldingen. 1 Vaas met randschade (gelijmd), en 1 vaas goed 47x25x21cm. Cond.: R-...
Oude Dresden porseleinen lampevoet met 4 dansende figuren ca. 1970. Handbeschilderd en gouddecor in zeer goede staat 28xø16cm. Cond.: G
Zes delen Italiaans Fayence polychrome 1e helft 20e eeuw, gemerkt Ginori. 1x Olielamp (minimale chips), 1x pennenhouder Cond.: G, 2x Amfora (1x gelijmd), 2x vaas (1 chip) 19-21cm. Cond.: G
Rozenburg Den Haag wandschotel "100 jaar Nederlands onafhankelijkheid 1813-1913, Juliana serie" ø27,5cm.
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Vier-persoons Belleek koffieservies 1e helft 20e eeuw Ierland. Cremekleurig met goudrand, geribbeld eierschaalporselein in uitstekende staat
Antieke Sevres keramieken siertegel met vrouwenportret, gesigneerd Sevres Juillet 1908 Jeanne Julhes. Randschade midden-boven, verder in goede staat 30,5x20,5cm. Cond.: R