Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Gravures, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zes gravures 18e eeuw, landschappen "gedruck by J.C. Visscher", getekend door Roelant Rogman, gravures op papier 22,5x12cm., 19x13cm. en 22x12cm. Cond.: R-G

Schilderij, Jacobsen
Resultaat: 300 EUR

Jacobsen ca. 1900, olieverf op linnen, "Doctoren imod Sin Willie Moliere" 55x68cm. Cond.: G

Schilderij, naar Wouterus
Resultaat: 275 EUR

Gesigneerd W. Verschuur ca. 1900, olieverf op paneel, paarden in de stal (eiken paneel) 35x24cm. Cond.: G

Antieke Atlas van China + kaart
Resultaat: 275 EUR

Atlas van China 1917. "The eighteen provinces of China Proper, The four great dependencies specially prepared by Mr. Edward Stanford for the China Inland mission" 34x23,5cm. Cond.: R-G

Ingekleurde ets
Resultaat: 270 EUR

Louis Icarth, 1888-1950 Frankrijk, Handgesigneerd, ingekleurde ets, vrouw onder appelboom, 20x28 cm. Cond.:G

Schilderij, naar Opdenhof
Resultaat: 270 EUR

Gesigneerd G.W. Opdenhof ca. 1910, olieverf op eiken paneel, schepen langs de kust 39x28cm. Cond.: G

Franse School
Resultaat: 260 EUR

Monogram J.H. (Franse school 1e helft 20e eeuw), olieverf op paneel, dame met bloemenkorf in achtertuin 30x41cm.

Groot schilderij, dorpsgezicht
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosters markttafereel met kerk en gebergte. 99.5x78.5 cm., Cond: R tot G.

Litho, Corneille 1976
Resultaat: 250 EUR

Guilliaume Corneille 1976, lithografie op papier, autoportrait au Mexican 64/100 handgesigneerd 50x66cm. Cond.: G

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 240 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - Haren 1991), olieverf op paneel, duinlandschap 78x58cm. Cond.: G

Schilderij, panoramisch
Resultaat: 240 EUR

W.J. v. Beijnen, olieverf op linnen, havengezicht met schepen (2 plakkers) 130x50cm. Cond.: R-G

Heyboer, danseres
Resultaat: 230 EUR

Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G

Schilderij, jacht concours
Resultaat: 220 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, jachtconcours 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, romantische voorstelling
Resultaat: 210 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 (Empire, barok), olieverf op paneel, landschap met ruine en Romeinse villa, vermoedelijk Italiaanse School 32x30cm. Cond.: R-G

W.J. Pasman
Resultaat: 200 EUR

Willem J. Pasman ( 1905 - 1984 Den Haag), olieverf op paneel, winters landschap bij rivier 33x20cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, danseres
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, balletdanseres 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Jan v.d. Hurk
Resultaat: 200 EUR

Jan van den Hurk ( 1917 - 2000 Tilburg), olieverf op linnen, vrachtschip op de Maas 31x25cm. Cond.: G

Wintergezicht, 20e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Monogram H.R. 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met figuren 40x50cm. Cond.: G

van Trirum, poezen
Resultaat: 200 EUR

Johannes Wouterus van Trirum (1924 Rotterdam - ), olieverf op paneel, 3 poezen op een kleed met koper en kruik 40x30cm. Cond.: G

Wilton, bloemenverkoopsters
Resultaat: 200 EUR

Wilton 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenverkoopsters 52x63cm. Cond.: G

J. van Loope
Resultaat: 180 EUR

J.van Loope, ca.1930, olieverf op paneel, Hollandse visser met pijp ,in een interieur. 80x70 cm., Cond.:G

Ikoon, 3 heiligen, voor 1830
Resultaat: 180 EUR

Drie heiligen waaronder Sergius van Radonesz met Christus in de wolken. Russisch, 2e helft 19e eeuw. Beschadigd

A. Höppner
Resultaat: 170 EUR

A.Höppner, ca.1910, olieverf op paneel, vaas met rozen.78x58 cm., Cond.:G

H.X. Lager
Resultaat: 160 EUR

H.X. Lager? 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollands landschap met wilgen 32x24cm. Cond.: G