Twee sieraden ca. 1900; 1x Art Nouveau Gesp met monogram T.B. en 1x Sterling zilveren krokodil ring .
Twee oude zakhorloges 1e helft 20e eeuw; 1x Union Ancre herenhorloge in zeer goede functionerende staat en 1x dameshorloge (niet functionerend) 2,5-4,5cm. 418
Twee verpakte horloges; 1x Citizen Quartz WR50 en 1x Geneves (gemerkt) Quartz. Beide ongedragen in originele verpakking, functies niet getest
Kavel diverse sieraden, antiek en modern design. Zilver/messing/verzilverd etc.
Amethist collier met 9 witte kweekparels 4-9mm., L.45-50 cm., 11.4 gr.
Antieke zilveren armband met rechthoekige cornalijn. Bovenstuk 4x3,5cm. ca. 16gr. Cond.: G
Fraai bewerkt verzilverd sieradendoosje met Oud-Hollandse voorstelling rondom 14x9x4,5cm. Cond.: G
Dubbel rijig collier van potato kweekparel met glas elementen 9-11 mm., L. 49 cm.,sluiting zilver 925/000, 68gr.
Oude gesigneerde koperen hanger Norway Monogram EH Kz. 20e eeuw 5,5x4,5cm.
Armband op elastiek van houtstaafjes met witte kweekparels, Br.33mm., 31.1 gr..