Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen fruitschaal + Kop
Resultaat: 15 EUR

Glazen fruitschaal met plated rand en 1 grote cappucino kop met schotel 20e eeuw. Gemerkt Adams England 9xø22cm. en 11xø20cm. Cond.: G

6 Plated ijscoupes
Resultaat: 10 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

6 Provinciemunten Utrecht Stad
Resultaat: 10 EUR

6 Provincie munten van Stad Utrecht uit 1740?(niet goed leesbaar), 1768, 1789, 2x 1790 en 1791. Munten zijn in matige conditie.

Ets, Peter von Halm
Resultaat: 10 EUR

Peter von Halm (1854 - 1923 Duitsland), ets op papier, interieur van een smid 17x24cm. Cond.: G

Houtsnede, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.

Borduurset 1771
Resultaat: 10 EUR

Geborduurde merklap uit 1771, helaas beschadigd 45x30cm. Cond.: M

Abstract, 70-er jaren
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 70-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 30x24cm. Cond.: G

't Kolkje Amsterdam
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd ets op papier, 't Kolkje te Amsterdam 8x12cm. Cond.: G

3 Aquarellen
Resultaat: 10 EUR

Drie aquarellen, onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, 2x molen 12,5x9cm. en 9,5x14cm. en 1x reddingsschip Brandaris 20x15cm. Cond.: G

Paul Kromjong, Tekening?
Resultaat: 10 EUR

Paul Kromjong (Maastricht 1903 - Amsterdam), handingekleurde kerstkaart op papier 15,5x12,3cm. Cond.: G

2 Prenten in lijst
Resultaat: 10 EUR

2x Jan Toorop, reproductie op papier, twee religieuze voorstellingen 22x22cm. en 8,5x11cm. Cond.: G

Chinees marmeren figuur
Resultaat: 10 EUR

Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G

3 Delen divers
Resultaat: 10 EUR

Drie delen klassiek 20e eeuw; 1x bronzen bewerkte emmer met hengsel 1556 (reproductie) 27x14x9cm, 1x tinnen empire stijl kandelaar 22xø10cm. en 1x tinnen kannetje 16x10xø8cm. Cond.: G

Trekbel
Resultaat: 10 EUR

Koperen wandbel met bronzen bel ca. 1900 naar 16e eeuws voorbeeld 27x16x15cm. Cond.: G

Lamp porseleinen voet
Resultaat: 10 EUR

Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M

Miniatuur tafel, messing
Resultaat: 10 EUR

Aziatische messing tafel met opengewerkt blad, voorstellende twee duiven bij een druiventros 1e helft 20e eeuw. Blad is afschroefbaar 18xø20cm. Cond.: G

6 Delen tin
Resultaat: 10 EUR

Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G

2 Jugendstil inktpotjes
Resultaat: 10 EUR

Twee aparte inkthouders 1e helft 20e eeuw; 1x roodkoper langwerpig met pennenbak en origineel glazen inktpotje (Art Nouveau) 25x7x7cm. en 1x Messing met twee flamingo's als pennenhouder 17xø14cm. Cond...

Windlicht
Resultaat: 10 EUR

Groot metalen windlicht 2e helft 20e eeuw met brons patina 44xø16cm. Cond.: G

Borduursel
Resultaat: 10 EUR

Borduurwerk 1e helft 20e eeuw, harlekijn met bloem 25x36cm. Cond.: G

Tafelstuk
Resultaat: 10 EUR

Apart koperen tafelstuk ca. 1900 met glazen nappen staand op bolpootjes 17x24x9cm. Cond.: G

Kruisbeeld
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten Heilig Kruis met compositie metalen Corpus Christie ca. 1900 in zeer goede staat 60x33cm. Cond.: G

2 Delen koperwerk
Resultaat: 10 EUR

Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x grote melkkan en 1x kolenkit 57-62cm.

Bloembak
Resultaat: 10 EUR

Oude opengewerkte gietijzeren bloembak 2e helft 20e eeuw 30xø30cm. Cond.: G