Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Engels blauw servies
Resultaat: 25 EUR

Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R

3 Rijstkommen, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen rijstkommen 18e-19e eeuw met deksels. 2 Chips binnenrand deksel, 1 chip bovenrand deksel Cond.: R-G

Imari trekpot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Chinees imari porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met floraal decor (haarlijn bij handvat) 11x17xø11cm. Cond.: G

Chin. dekselvaas
Resultaat: 230 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met berglandschapsdecor en origineel deksel (deksel 3 chips). Verder in goede staat 21x8,5x7,5cm. Cond.: R-G

Restservies, Royal Doulton
Resultaat: 325 EUR

Prachtig exclusief Royal Doulton servies met gouddecor in Biedermeier stijl, decor Belvedere 20e eeuw. Bestaande uit; 3 presenteerschalen, 12 kopjes, 10 schoteltjes, 18 diepe borden, 17 grote borden, ...

5-Delige presenteerset
Resultaat: 360 EUR

Vjf-delige 18e eeuwse Chinees porseleinen prsenteerset voor eten met divere figuren in landschapsdecor (1 deel gekramt en 1 chip), verder in goede originele staat 30x25x2cm.

Kang Xi vaas, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi vaas met 4 opgewerkte kopjes en floraal decor. In goede originele staat 30xø20cm. Cond.: G

Glazen bol, gesigneerd
Resultaat: 45 EUR

Grote glazen bol, gesigneerd Oudehorn W. heeren, bol glas met rookeffect en luchtbellen 2e helft 20e eeuw ø11cm. Cond.: G

2 Champagneglazen Copier
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Copier Leerdam champagneglazen Anna Groen 19xø8cm. Cond.: G

Warmink klokje
Resultaat: 180 EUR

Oude eikenhouten Warmink (Wuba) tafelklok met maanstand en bronzen ornamentuur 24x16x11cm. Cond.: G

Staande Friese klok
Resultaat: 130 EUR

Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.

Klokkenstel Art Deco
Resultaat: 325 EUR

Frans 3-delig klokkenstel, gemaakt van 3 kleuren natuursteen en compositie metalen danseressen. Bronskleurig gepatineerd ca. 1920. In zeer goede originele staat met 8-daags Frans uurwerk 32x52x10cm.

Kinderservies
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil porseleinen kinderservies ca. 1900 met comfoor; bestaande uit koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop & schotels, comfoor, kinderklokje. In zeer goede staat, genummerd 4-13cm.

Album 1100x Zwitserland
Resultaat: 30 EUR

Postzegelalbum met 1100 verschillede zegels uit Zwitserland

Album 650x Australië
Resultaat: 40 EUR

Postzegelalbum met 650 zegels uit Australië

2 Antieke houders
Resultaat: 70 EUR

Twee houders ca. 1900; 1x kaartendoosje belijmd met schildpad en parelmoer 5,5x3x1cm. en 1x naaldenhouder met parelmoer belijmd, opschrift "Oostende" 6x4,5x1cm.

10 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 10 delen divers oud/antiek; 1x centimeter in houder, 1x brievenclip chemische werke Cerer Jugendstil, 1x lakstempel antiek, 1x kleine loep, 1x zakmes (C. Schlieper Batavia), 2x potloden, 2x ...

7x Schilderij lampen
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 7 oude koperen schilderij-lampen 20e eeuw, 20-46cm. Cond.: G

Div. meet-apparatuur
Resultaat: 65 EUR

Diverse oude/vooroorlogse meet-apparatuur o.a; stereoscoop, planimeter, blokschrift set, Ahrend Klino, Aw. Faber's calcaulating rule etc. etc.

Diverse miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...

Bijbel
Resultaat: 110 EUR

Reproductie van een 18e eeuwse bekende bijbel. met 261 platen, door Hoet, Houbraken en Picart. Nieuwprijs was FL. 700,-. In zeer goede staat 10x30x44cm.

Schildpad bijbel
Resultaat: 200 EUR

Hollandse bijbel met schildpad en zilveren sloten. Lessen en evangeliën door M.A. van Steenwijk 17x11x4cm. Cond.: G

Engelse bijbel 1855
Resultaat: 110 EUR

Grote Engelse antieke "Holy Bible with illustrations, The Self interpreting family bible, illustrated cointaining the olds en New testaments, Rev. John Brown. J.G. Murdoch 41. Castle Street Holborn Lo...

2 Wand kandelaren
Resultaat: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.