Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen- en vogeldecor. 3 Kopjes met chip, 3 schotels met chip en 1 schotel met haarscheur. 5xø11,5cm.
Drie Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 19e eeuw met Chinese figuren in landschapsdecor (Cond.: G), 1x 18e eeuw (of ouder) met hertendecor, minimale randschade en oude haarlijnen, 1x 18e-19e ...
Prachtige antieke Societe Ceramique Maastricht cake-dekselschaal ca. 1890 met bloemen en figurendecor. In zeer goede staat 23x29x14cm.
Divers oud Kantonees porselein ca. 1900 en later; 1x suikerpot (binnekant deksel beschadigd + haarscheur deksel), 1x melkkan, 1x koffiekan, 1x theebus (zonder deksel), 3x soepkommen met lepels, 2x kop...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen; 1x grijs porselein met figurendecor 7xø14,5cm. Cond.: G en 1x Chine de Commande met figurendecor 6,5xø14,5cm. (oude haarscheuren en randschades) Cond.: R-G
Chinese familie Verte vaas 18e eeuw met bloemen- en vlinderdecor (2x barst en randschade) 23xø11cm. Cond.: M
Drie delen Makkums porselein 20e eeuw; 1x kannetje met bloemen- en molendecor, 2x kommetjes met schotel, bloemendecor 4-15cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen gemberpotten; 1x 20e eeuw met krijgers (zonder deksel) 13xø13cm. en 1x ca. 1900 met bloemen- en figuren in landschap (deksel gelijmd) 16xø13cm. Cond.: R
Oude bisquit porseleinen Hummel (Goebel) lampevoet, Apple tree boy 1972-1979, genummerd 230. In goede originele staat 29cm.
Twee Chinees porseleinen dekselpotjes met visdecor en tekst op het deksel ca. 1800 in goede originele staat 8,5xø5,5cm.
Twee prachtige Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x ca. 1800 met 5 Chinese figuren en florale omranding Cond.: G), 1x 19e eeuw met Chinese interieur, voorstelling van moeder met kind (gesigneer...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met figuren in tuin-decor (1 schotel extra). 1 Schotel met minimale chip, 1 kopje met chip en 1 kopje gelijmd 5,5xø12,5cm. Cond.: R-G
Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R
Drie antiek Chinees porseleinen rijstkommen 18e-19e eeuw met deksels. 2 Chips binnenrand deksel, 1 chip bovenrand deksel Cond.: R-G
Chinees imari porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met floraal decor (haarlijn bij handvat) 11x17xø11cm. Cond.: G
Chinees porseleinen dekselvaas met berglandschapsdecor en origineel deksel (deksel 3 chips). Verder in goede staat 21x8,5x7,5cm. Cond.: R-G
Prachtig exclusief Royal Doulton servies met gouddecor in Biedermeier stijl, decor Belvedere 20e eeuw. Bestaande uit; 3 presenteerschalen, 12 kopjes, 10 schoteltjes, 18 diepe borden, 17 grote borden, ...
Vjf-delige 18e eeuwse Chinees porseleinen prsenteerset voor eten met divere figuren in landschapsdecor (1 deel gekramt en 1 chip), verder in goede originele staat 30x25x2cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi vaas met 4 opgewerkte kopjes en floraal decor. In goede originele staat 30xø20cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...
Oud twaalf persoons moccaservies, gemerkt Mosa Maastricht, ca.1930, in goede staat.
Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G
Porseleinen Jugendstil schaaltje met nikkelen omranding ca. 1900 3xø17cm. en 1x Delfts blauw 6-hoekige pot met zilveren deksel (925/000). Gehel pot beschilderd met florale motieven 12x7,5x7,5cm. Cond....
Acht delen oud/antiek Chinees porselein ; 2x miniatuurvaasjes (gesigneerd, blauw decor ca. 1900 (Cond.: G), 3x bordjes met bloemdecor ca. 1930 (Cond.: G), 1x Schotel 19e eeuw (haarscheuren en chip) 6-...