Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen bol, gesigneerd
Resultaat: 45 EUR

Grote glazen bol, gesigneerd Oudehorn W. heeren, bol glas met rookeffect en luchtbellen 2e helft 20e eeuw ø11cm. Cond.: G

2 Champagneglazen Copier
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Copier Leerdam champagneglazen Anna Groen 19xø8cm. Cond.: G

Glazen haan
Resultaat: 40 EUR

Oude mondgeblazen haan ca. 1970 (Murano?) in goede staat 29cm.

2 Delen glas
Resultaat: 45 EUR

Twee oude glazen vazen; 1x grote vaas, gewolkt blauw met robijnrood en 1x kleine vaas (blauw/groen) 12-17cm. Cond.: G

2 Karaffen
Resultaat: 40 EUR

Set waaierkristallen karaffen ca. 1900 in goede staat 30cm. Cond.: G

Peper & Zoutstel
Resultaat: 30 EUR

Antiek 6-delig ruitkristallen tafelset met tablet (chip af), zout-, peper-, mosterdpotje en olie & azijnstel. 26x13x6cm. Cond.: G

Glazen vaas ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R

Bonbonschaal + onderschaal
Resultaat: 80 EUR

Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x grote bewerkte schaal op hoge voet 25xø32cm. en 1x tafelschaal op hoge voet met gouddecor 26xø17cm. Cond.: G

Jugendstil vaas
Resultaat: 25 EUR

Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas, ca. 1900, Freiherr von Glashutte, met geschulpte rand en cassis kleurig opgengewerkt floraal decor. 25xø12cm.

Set Copier Leerdam
Resultaat: 60 EUR

Oude Copier glazen 3-delige set ca. 1930, bestaand uit zwart glazen tablet, okerbuin glazen karaf en glaasje. 2 Chips bij rand karaf, 21x28x14cm. Cond.: R-G

Kroonluchter, Boheems kristal
Resultaat: 275 EUR

Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G

Lalique aansteker
Resultaat: 85 EUR

Oude Lalique glazen tafelaansteker in goede originele staat 8xø7cm. Cond.: G

Peking glas vaas
Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame Chinese Peking glazen siervaas, gesigneerd. Met Foo-honden en bloemendecor 1e helft 20e eeuw 25x17x8cm. Cond.: G

Karaf met glas, rood
Resultaat: 15 EUR

Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G

Glazen vaas
Startprijs 420 EUR

Grote glazen vaas Frankrijk ca. 1900, ongesigneerd 84xø20cm. Cond.: G

7x Lalique
Startprijs 180 EUR

Zeven oude Franse Lalique glazen borden met bladmotief ca. 1930 in goede staat ø19,5cm.

3 Lalique borden
Startprijs 110 EUR

Drie grote Franse glazen borden met bloemmotief in Lalique-stijl, gemerkt VDA France ø27,5cm. Cond.: G

6 Oude Duitse bierpullen
Resultaat: 50 EUR

Zes glazen bierkruiken ca. 1900 met metalen (bewerkte) handgrepen en porseleinen doppen in goede staat 28-33cm.

2 Glazen bonbonschaaltjes
Startprijs 60 EUR

Twee kristallen dekselpotten met hengsel, facetgeslepen in goede staat 1e helft 20e eeuw 15xø12cm. Cond.: G

Persglazen schaal ABC
Startprijs 15 EUR

Persglazen ABC schaal rondom bewerkt, Joop Reparon 2e helft 20e eeuw ø27,7cm. Cond.: G

Kavel kristal 27x
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 27 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 26 bij elkaar horende kristallen glazen (2x chip) Cond.: R-G

Kavel kristal 22x
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 22 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 21 bij elkaar horende kristallen glazen 9-16cm. Cond.: G

6 Glazen schaaltjes
Startprijs 80 EUR

Zes Biedermeier kristallen schaaltjes met geschulpte rand ca. 1860, minimale chips 15x11x2cm. Cond.: R-G

Glazen waterpijp
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G