Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafel, R. Dubarry
Resultaat: 425 EUR

Gesigneerde designtafel gemaakt door R. (Rodolfo) Dubarry Frankrijk. Alpaca en messing beslagen, met bladmotief in zeer goede staat. 50x84x124cm.

Kabinet
Resultaat: 100 EUR

Hollands notenhout gefineerd 19e eeuws kabinet (nieuw gefineerd, fineer laat los) in goede staat 255x145x51cm. Cond.: M

Antieke Franse zithoek
Resultaat: 225 EUR

Zithoek ca. 1900, Frans? van beukenhout met gevlochten zittingen. Bestaande uit 2 stoelen en bankje. Zitting van 1 stoel is slecht 100x107x56cm. en 92x43x37cm. Cond.: R-G

Noten Henry Deux tafel
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten tafel ca. 1880, Coulissentafel met wieltjes (krimpnaden in blad), geen tussenbladen 72x113x100cm. Cond.: R-G

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Grote goudkleurige barokstijl spiegel 21e eeuw 118x83cm. Cond.: G

Kapstok, zeepaard
Resultaat: 10 EUR

Oude houtgestoken kapstok ca. 1940 in paardenmotief 96x23cm. Cond.: G

Eikenhouten kist
Resultaat: 85 EUR

Grote eikenhouten kist in 18e eeuwse stijl (20e eeuw) met openslaand front, in zeer goede staat 51x130x45cm.

3-Delige miniset
Resultaat: 80 EUR

Dri-delige mini-tafelset 2e helft 20e eeuw met gebogen poten en geschulpt blad, in zeer goede staat 56x53x40cm.

2-Deurs kast, open onderstel
Startprijs 1.100 EUR

Tweedeurs 18e eeuwse eikenhouten kast met 2 lades en kruisvoet, renaissance snijwerk 130x130x55cm. Cond.: G

Niervormig tafeltje
Resultaat: 110 EUR

Oude niervormige etagere bijzettafel in Franse stijl met marmeren blad en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 71x60x40cm.

Mahoniehouten bureau
Resultaat: 500 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Eiken tekenaarskast
Startprijs 500 EUR

Eikenhouten ladenkast (tekenaarskast) ca. 1900. In goede (recentelijk gerestaureerde) staat met 9 lades 90x86x121cm.

Hangoortafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten uittrekbare klaptafel midden 20e eeuw. met 2 inlegbladen. geheel staand op 3 poten. Uitgetrokken 225x106x76cm. Ingeklapt 66x106x76cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Startprijs 60 EUR

Engels bijzettafeltje met getorste poten, front met 1 lade 68x50x36cm. Cond.: G

Vitrinekast met kuif
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Louis Philippe stijl vitrinekast 20e eeuw. Prachtig snijwerk en kroon. Zijkanten ook met glas, in uitstekende gerestaureerde staat 220x100x31cm.

Muntenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote oude munten-verzamelaarskast met 200 mahoniehouten lades (elke lade gestoffeerd) en twee deuren (afsluitbaar). 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 214x120x40cm.

Vitrinekast
Startprijs 1.000 EUR

Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl vitrine (porselein) opzetkast ca. 1880 met aan de zijkanten ook glas. Prachtige koplijst met snijwerk en origineel bronzen beslag. geheel staande op kla...

Armstoeltje
Resultaat: 30 EUR

Oude Louis Quinze stijl armleunstoel met lederen bekleding in redelijke staat 2e helft 20e eeuw 87x62x61cm.

Bankje
Startprijs 50 EUR

Oud eikenhouten bankje in klassieke stijl met deurtje 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x102x47cm.

Buffetkast
Startprijs 225 EUR

Franse eikenhouten buffetkast ca. 1880 met mooie opzet. Met etages, zuilen en facetgeslepen spiegels. In zeer goede originele staat 224x127x50cm.

Commode
Startprijs 30 EUR

Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.

Art Deco plantenbak
Resultaat: 80 EUR

Prachtige antieke Jugendstil (Art Nouveau) plantentafel met beschildering en vier kopergeslagen panelen met bloemmotief ca. 1910. in goede originele staat 108x71x29cm.

Armstoel
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten Louis Seize stijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met mooie stoffering in goede staat 102x75x70cm.

Commode
Startprijs 100 EUR

Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl commode 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In redelijke originele staat 77x92x48cm.