Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Indonesische kris
Resultaat: 450 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met messing bewerkte schede, in zeer goede staat 46cm.

Schildpad doosje
Resultaat: 90 EUR

Schildpad doos 19e eeuw in uitstekende staat 14x4x9,5cm. Cond.: U

2 Antieke houders
Resultaat: 70 EUR

Twee houders ca. 1900; 1x kaartendoosje belijmd met schildpad en parelmoer 5,5x3x1cm. en 1x naaldenhouder met parelmoer belijmd, opschrift "Oostende" 6x4,5x1cm.

10 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 10 delen divers oud/antiek; 1x centimeter in houder, 1x brievenclip chemische werke Cerer Jugendstil, 1x lakstempel antiek, 1x kleine loep, 1x zakmes (C. Schlieper Batavia), 2x potloden, 2x ...

7x Schilderij lampen
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 7 oude koperen schilderij-lampen 20e eeuw, 20-46cm. Cond.: G

Div. meet-apparatuur
Resultaat: 65 EUR

Diverse oude/vooroorlogse meet-apparatuur o.a; stereoscoop, planimeter, blokschrift set, Ahrend Klino, Aw. Faber's calcaulating rule etc. etc.

Diverse miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...

Bijbel
Resultaat: 110 EUR

Reproductie van een 18e eeuwse bekende bijbel. met 261 platen, door Hoet, Houbraken en Picart. Nieuwprijs was FL. 700,-. In zeer goede staat 10x30x44cm.

Schildpad bijbel
Resultaat: 200 EUR

Hollandse bijbel met schildpad en zilveren sloten. Lessen en evangeliën door M.A. van Steenwijk 17x11x4cm. Cond.: G

Engelse bijbel 1855
Resultaat: 110 EUR

Grote Engelse antieke "Holy Bible with illustrations, The Self interpreting family bible, illustrated cointaining the olds en New testaments, Rev. John Brown. J.G. Murdoch 41. Castle Street Holborn Lo...

2 Wand kandelaren
Resultaat: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 3-lichts kandelaren met putti in goede staat 18x36x14cm.

Weegschaal 3KG
Resultaat: 20 EUR

Weegschaal 3KG ca. 1890 in goede originele staat 21x45x17cm.

Houten kistje
Resultaat: 45 EUR

Grotere fijngestoken Oosterse houten kist 20e eeuw in zeer goede staat 14x24x36cm.

4 Koperen vijzels
Resultaat: 40 EUR

Vier oude koperen miniatuurvijzels 19e eeuw 3-5,5cm. Cond.: G

2 Tabakspotten
Resultaat: 20 EUR

Twee tabakspotten ca. 1900; 1x in de vorm van een eikenhouten vat 21xø13cm. en 1x messing bewerkt en opschrift "Tabak" 16xø12,5cm. Cond.: G

2 Antieke boeken
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke boeken; 1x "De vader des vaderlands door dr. W.A. Terwagt 1886" en 1x "De Reuzenstrijd 1870-1871" door M.C.U. Huber. Bevat diverse militaire lithografiën Cond.: R-G

2 Kandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.

Mini reis-altaar
Resultaat: 20 EUR

Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G

Galle stijl lamp
Resultaat: 85 EUR

Grote glazen tafellamp in Galle stijl met bergen-, flamingo- en palmenmotief 21e eeuw 50xø32cm. Cond.: G

Bronzen wierookbrander
Resultaat: 30 EUR

Zware oude/antieke bronzen wierookbrander, Oosters 19e-20e eeuw 24xø20cm. Cond.: G

Benen schoenlepel
Resultaat: 50 EUR

Antieke benen Jugendstil schoenlepel met bloemdecor uit 1918 met opschrift "Beorgraaf" 17cm. Cond.: G

Tinnen koffieset
Resultaat: 50 EUR

Prachtig 4-delige antieke tinnen koffie/chocoladeset ca. 1870 bestaande uit; 1 chcocolade comfoor, koffiekan, melkkan en suikerpot 12-38cm. Cond.: G

3 Tabaksvoorwerpen
Resultaat: 75 EUR

Twee tinnen tabakspijpen in foudraal en 1 losse foudraal 19e eeuw in goede originele staat 22-28cm.

Jugendstil inktpot
Resultaat: 50 EUR

Franse compositie metalen inktpot met medaillon en adelaar ca. 1870, in goede originele staat 9x17x12cm.