Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren zuurcouvert
Resultaat: 95 EUR

Zilveren zuurcouvert, 835/000, steel met puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1930, L.13cm., ca. 40gr.

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 90 EUR

Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.

Zilveren jacht-teller
Resultaat: 1.400 EUR

Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".

Zilv. gelegenheids lepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, gedreven bak met melkmeisje, tweedelige steel met schubdecor en bekroond met een driemaster. Zaanlandse zilversmederij, 1930, L.15 cm., ca. 22gr.

Kavel divers zilver
Resultaat: 65 EUR

Kavel zilver bestaande uit diverse lepeltjes, botermesje, theeduimpje, klontjestang en vingerhoed, 830/835/000 Samen ca. 189 gr. Cond.:G

Kavel zilver
Resultaat: 70 EUR

Kavel van dertien deel zilver bestaande uit tafellepel en -vork, dessertlepel en- vork, kindereetlepel, 3 muntlepels en 5 kleine lepeltjes, 835/000, ca. 290gr., Cond.:U

3 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver: Hollands zilveren servetband met handgegraveerde motieven, 835/000 MT.: C.F.Wewer Schoonhoven, en eeen Hollands zilveren onderzetter 835/000 met een ajourgezaagde rand Jaarletter: M : 1922...

19 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 70 EUR

Nieuwe testament in leer gebonden met zilveren sloten waarvan een defect, 1818, 9x5x15.5 cm., Cond.:G

2 Zilveren bekertjes
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G

3 Plated tabletten
Resultaat: 75 EUR

Drie oude plated presenteerbladen ca. 1930, 30-62cm. Cond.: G

6 Pers. zilv. bestek
Resultaat: 100 EUR

Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U

Lot divers
Resultaat: 20 EUR

Lot divers o.a. een grote hanger met groene stenen en ketting, muntjesarmband, 2 broches, ketting ivoren hangertje

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 45 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, Jaarletter: I : 1943, MT.: onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen bij pare...

Lepelvaasje + 12 zilv. lepels
Resultaat: 60 EUR

Kristallen lepelvaasje met zilveren rand en 12 Hollands zilveren lepeltjes met opengewerkte steel, in bijbehorens etui, 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 66gr., L.,8cm., Cond.:U

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 160 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: N, 1923, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca. 91 gr. 18x9x5cm., Cond.:U

Krist. schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 60 EUR

Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U

Krist. schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 70 EUR

Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met gefacetteerde rand en Hollands zilveren hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius Frederiks, Nijmegen. ø 14 cm Cond U

12 Zilv. theelepels
Resultaat: 90 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van Kempen L:11cm. ca. 140gr. Cond.: U

Lodderein doosje + theezeef
Resultaat: 65 EUR

Antiek loddereinflesje met Hollands zilveren kraag, dop en voet, en een Hollands zilveren theezeefje, 835/000. Cond.:G

3 Delen zilver/agaat
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren suikerschep en zuurvork met agatenheften 835/000 L. ca. 14cm.,

Schip miniatuur
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren miniatuur botter (zeilschip) 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, ca. 22gr., 6x6.5cm., Cond.:U

2 Bijbels, zilveren sloten
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren sloten (gekeurd); 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x16x5,5cm., 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem ...