Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Omega horloge
Resultaat: 85 EUR

Omega Seamaster, heren horloge. stalen model met zwart leren band. Mechanisch

Choker zilver diamant
Resultaat: 50 EUR

Choker, zilver 925/000, met diamanten. Een Gourmetcollier met een bewerkt middenstuk bezet met diverse diamanten. totaal ca 0.33 crt P/W Lengte 47,5 cm. ca 17 gr.

Kavel sieraden
Resultaat: 15 EUR

Lot met diverse horloges en sieraden. 8 Horloges, o.a. Prisma heren, Olympic dames. 5 Kettingen o.a. bruine parels, zilveren collier met G-sleutel broche.

Broche en hanger ivoor
Resultaat: 35 EUR

Broche en hanger van ivoor in de vorm van een roos.

2 Zilveren zakhorloges
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren dames zakhorloges, ca ø 28 mm. Beiden met bewerkte achterzijden. 1 met Romeinse cijfers en 1 met Arabische cijfers

Hanger synth. Aquamarijn
Resultaat: 40 EUR

Hanger GG, 585/000, met grote ovale synthetische Aquamarijn, 2,5x1,7cm, ca 5,7 gr.

Streekoorknoppen
Resultaat: 35 EUR

Streekoorknoppen, GG, 585/000, ovaal model met filigrain 14x11mm.ca 1.95 gr.

Lot parels zilv er
Resultaat: 20 EUR

Lot diversen o.a. dubbel rij parelcollier, broche zwarte steen, zilveren choker met markesiet, zilveren ring en zilveren oorknopjes

Zakhorloge 2 kettingen
Resultaat: 75 EUR

Zakhorloge met Romeinse cijfers en een centrale secondewijzer, ø 49 mm. Aan het horloge zit een zilveren horlogeketting met paardehoofd en verguld middenstuk. En een onedele horlogeketting met hoefijz...

Ketting met diamanten hanger
Resultaat: 30 EUR

Ketting, zilver 925/000, met sterhanger met diamanten. Aan het fijne ankercollier hangt een sterhangertje bezet met kleine diamantjes, ca 0,36 crt, ø 13 mm. Lengte 46 cm

Rijnkiezels
Resultaat: 30 EUR

Verlopend 2 rijig Rijnkiezel collier, ø 6-11mm, met zilveren sluiting. Lengte 43 cm.

Jasseron collier + armband
Resultaat: 80 EUR

Collier en Armband, zilver 835/000. Collier met jasseron schakels, ø 7 mm, lengte 51 cm. Armband met dubbel gourmetschakel. Breedte 11,5 mm. De armband heeft een bakslot en een veiligheidsketting. Len...

Ring met Robijn en Smaragd
Resultaat: 40 EUR

Ring, zilver-verguld, met Robijn en Smaragd. In het midden van de ring zit een rond gefacetteerde Robijn met mooie zichtbare groeilijnen, ø 12 mm. Aan de zijkanten van de Robijn zitten 2x 2 kleine Sma...

Granaat oorknoppen
Resultaat: 240 EUR

Grote GG 585/000 granaat oorknoppen. Entouragemodel met 1 ronde en 6 peervormige granaten per oorknop. ø 14,8 mm. ca 7,0 gr.

Lot zilveren broches
Resultaat: 30 EUR

Lot met 6 zilveren broches o.a staafmodel met opaal, filigrainbloem, abstracte ronde broche.

Broche aquamarijn
Resultaat: 80 EUR

Broche, zilver, 925/000, met aquamarijn. Strakke broche, 60x22mm, Charisma, in de vorm van een soort stillistische vogel met in het midden een ovale aquamarijn. De broche is voorzien van een veilighe...

Zilver beugeltas
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollandse zilveren beugeltas 835/000 Jaarletter: T: 1878, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 11.5 cm. Cond.:U

Vergulde hanger met jade
Resultaat: 25 EUR

Hanger, zilver/verguld, aan double collier. Rond vergulde hanger, 28 mm, voorzien van een jadeschijf met verguld middenstuk met chinees karakter aan een double gourmetcollier. Lengte ca 50 cm.

Jadehanger
Resultaat: 50 EUR

Hanger, GG, 585/000, met Jade. Een ovale bewerkte rand met in het midden een loshangende ovaal geslepen jade, 10,3x7,6mm. ca 1,7 gr.

Gouden collier + kruis
Resultaat: 110 EUR

Antiek GG, 585/000, oogjescollier met daaraan een GG, 585/000 fijn bewerkte crusifix, 44x28mm. Lengte 47 cm. ca 5,2 gr

4 Zakhorloges
Resultaat: 30 EUR

Vier zakhorloges, alles met Romeinse cijfers en 3 met centrale secondewijzer.

Verguld Ei, hanger
Resultaat: 45 EUR

Vergulde ei-hanger, Faberge stijl, met bewerking met zwart en rood emaille versierd met goudkleurige Franse lelies.

Broche bloedkoraal
Resultaat: 190 EUR

Broche, GG, 585/000, met bloedkoraal. Ovaal model ø 30x24mm, met in het midden een ovale bloedkoraal. Om de bloedkoraal zitten vele filigrainknopjes verdeeld en er hangen kwarstjes aan. Ca 1900. ca 5....

Barnsteen collier
Startprijs 80 EUR

Collier met gefacetteerde barnsteenkralen en GG 585/000 sluiting. Geslepen grotere barnsteenkralen geknoopt aan een gefacetteerde sluiting. Lengte 43 cm