Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, boot op zee
Resultaat: 60 EUR

Bailling?, olieverf op linnen, tweemaster op zee 22x26cm. Cond.: G

6 Chin. kop&schotels
Resultaat: 2.400 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen- en vogeldecor. 3 Kopjes met chip, 3 schotels met chip en 1 schotel met haarscheur. 5xø11,5cm.

5 Penningen + onderscheiding
Resultaat: 90 EUR

Diverse oude penningen en onderscheidingen; 1x H.R.H. Prince London 1851, 1x Herinnering aan Amsterdam 1883 Internationale Koloniale Tentoonstellingen, 1x gemeente Zwolle opening stadhuis 1976, 1x Phi...

Gesign. Jan Knikker
Resultaat: 65 EUR

Gesigneerd Jan Knikker, olieverf op linnen, Hollandse zeilboot op het IJ 30x40cm. Cond.: G

Zilveren zuurcouvert
Resultaat: 95 EUR

Zilveren zuurcouvert, 835/000, steel met puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1930, L.13cm., ca. 40gr.

Omega horloge
Resultaat: 85 EUR

Omega Seamaster, heren horloge. stalen model met zwart leren band. Mechanisch

3 Chinese borden
Resultaat: 750 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 19e eeuw met Chinese figuren in landschapsdecor (Cond.: G), 1x 18e eeuw (of ouder) met hertendecor, minimale randschade en oude haarlijnen, 1x 18e-19e ...

Cakeschaal, Teadrinker
Resultaat: 130 EUR

Prachtige antieke Societe Ceramique Maastricht cake-dekselschaal ca. 1890 met bloemen en figurendecor. In zeer goede staat 23x29x14cm.

Divers Kantonees
Resultaat: 230 EUR

Divers oud Kantonees porselein ca. 1900 en later; 1x suikerpot (binnekant deksel beschadigd + haarscheur deksel), 1x melkkan, 1x koffiekan, 1x theebus (zonder deksel), 3x soepkommen met lepels, 2x kop...

Tapijt
Resultaat: 350 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren (blauw/rood/violet etc.), in zeer goede originele staat 307x226cm.

Indonesische kris
Resultaat: 450 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met messing bewerkte schede, in zeer goede staat 46cm.

Schildpad doosje
Resultaat: 90 EUR

Schildpad doos 19e eeuw in uitstekende staat 14x4x9,5cm. Cond.: U

Diverse munten
Resultaat: 175 EUR

Lot diverse munten met O.A. setje afscheid van de gulden, setje molen munten, munt N.V.P.H. 1972, setje moundy money zilver 1883 4 stuks, meissen munt 10 mark 192, setje moundy coin zilver 1902, 11...

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 90 EUR

Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.

Choker zilver diamant
Resultaat: 50 EUR

Choker, zilver 925/000, met diamanten. Een Gourmetcollier met een bewerkt middenstuk bezet met diverse diamanten. totaal ca 0.33 crt P/W Lengte 47,5 cm. ca 17 gr.

Zilveren jacht-teller
Resultaat: 1.400 EUR

Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".

2 Kommen, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen; 1x grijs porselein met figurendecor 7xø14,5cm. Cond.: G en 1x Chine de Commande met figurendecor 6,5xø14,5cm. (oude haarscheuren en randschades) Cond.: R-G

Fam. Verte vaas
Resultaat: 90 EUR

Chinese familie Verte vaas 18e eeuw met bloemen- en vlinderdecor (2x barst en randschade) 23xø11cm. Cond.: M

2x Makkums kopje + kannetje
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Makkums porselein 20e eeuw; 1x kannetje met bloemen- en molendecor, 2x kommetjes met schotel, bloemendecor 4-15cm. Cond.: G

2 Chin. gemberpotten
Resultaat: 110 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten; 1x 20e eeuw met krijgers (zonder deksel) 13xø13cm. en 1x ca. 1900 met bloemen- en figuren in landschap (deksel gelijmd) 16xø13cm. Cond.: R

Hummel lampevoet, jongen boom
Resultaat: 85 EUR

Oude bisquit porseleinen Hummel (Goebel) lampevoet, Apple tree boy 1972-1979, genummerd 230. In goede originele staat 29cm.

2 Chin. dekselpotjes
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselpotjes met visdecor en tekst op het deksel ca. 1800 in goede originele staat 8,5xø5,5cm.

2 Chinese borden
Resultaat: 600 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x ca. 1800 met 5 Chinese figuren en florale omranding Cond.: G), 1x 19e eeuw met Chinese interieur, voorstelling van moeder met kind (gesigneer...

5 Chin. kop&schotels
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met figuren in tuin-decor (1 schotel extra). 1 Schotel met minimale chip, 1 kopje met chip en 1 kopje gelijmd 5,5xø12,5cm. Cond.: R-G