Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, boot op zee
Resultaat: 60 EUR

Bailling?, olieverf op linnen, tweemaster op zee 22x26cm. Cond.: G

Gesign. Jan Knikker
Resultaat: 65 EUR

Gesigneerd Jan Knikker, olieverf op linnen, Hollandse zeilboot op het IJ 30x40cm. Cond.: G

Tekening, J.P. Molenaar
Resultaat: 100 EUR

J.P. Molenaar (1914 - 1990), gemengde techniek op papier, havengezicht met vele schepen 40x80cm. Cond.: G

Heyboer spetterkip
Startprijs 300 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), plakaatverf op papier, spetterkip 72x63cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Resultaat: 80 EUR

Oleg Staronosov (Russische School), olieverf op linnen, Summer Air 35x49cm. Cond.: G

Schilderij, Theo Bijkerk
Resultaat: 110 EUR

Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op paneel, Buurse beek 45x60cm. Cond.: G

Gesign. J.J. Destree
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerd J.J. Destree ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met schaatsers 12x18cm. Cond.: G

Rogier Chailloux
Resultaat: 40 EUR

Rogier Chailloux, 1931-1977, ets op papier, Surrealistische voorstelling, 46x34cm., Cond.:G

Acryl, Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands romantisch stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Ikoon, Maria Trychorusa
Resultaat: 1.300 EUR

Ikoon, Moeder Gods Thrychorusa (met 3 landen) met 2 randheiligen Johannes de Doper en Maria van Egypte ca. 1800. Voormalige collectie De Klooster Esch 35x31cm.

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd A. Hulk ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 24x18cm. Cond.: R

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

W. Nobels ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands havengezicht 40x60cm. Cond.: G

V.d. AA, zeegezicht
Resultaat: 50 EUR

C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 16x11cm. Cond.: G

H. Balman
Resultaat: 240 EUR

H. Balman, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuiten 20x24cm. Cond.: G

Gesigneerd CH. Dijkman
Resultaat: 170 EUR

Ch. Dijkman ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 55x45cm. Cond.: M

2 Etsen, Suze de Lint
Resultaat: 20 EUR

2 Etsen Suze de Lint (Princenhage 1878 - 1953 Den Haag), etsen op papier, 2 landschappen met boerderijen 15x11cm. en 8x14cm. Cond.: G

Ankone, Buurse beek
Resultaat: 200 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G

Jan Deckers, stilleven
Resultaat: 200 EUR

Jan Deckers ( 1835 - 1916 Gent), olieverf op paneel, mand met druiven 18x25cm. Cond.: G

35 Diverse landkaarten
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 35 Franse landkaarten 2e helft 19e eeuw Cond.: R-G

Wim Bos havengezicht
Resultaat: 120 EUR

Wim Bos ( 1906 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x25cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 45 EUR

W.J. Seinen 91, olieverf op linnen, veenplassen 60x40cm. Cond.: G

Familiewapen, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Oud familiewapen uit 1874 Everts Tret. met goudkleur etc. 19x24cm. Cond.: G

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 250 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, kustgezicht 60x80cm. Cond.: G