Oude eikenhouten Warmink (Wuba) tafelklok met maanstand en bronzen ornamentuur 24x16x11cm. Cond.: G
Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.
Frans 3-delig klokkenstel, gemaakt van 3 kleuren natuursteen en compositie metalen danseressen. Bronskleurig gepatineerd ca. 1920. In zeer goede originele staat met 8-daags Frans uurwerk 32x52x10cm.
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met compositie metalen romantische voorstelling van vrouw met kind en roos. Tevens koekkoeksneste met 2 koekkoeken. 8-Daags uurwerk Parijs, pendule is gaaf...
Franse zonne comtoise ca. 1780 Louis Seize. In goede originele staat met peerslinger en bok, werkend met sleutel 38x22x14cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast (uurwerk zonder slagwerk), in goede originele staat 34x31x13cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast en albast. 8-Daags uurwerk in originele staat (1 stukje gelijmd, stukje af) 38x40x13cm. Cond.: R
Kleine Franse pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk (zonder slinger) en compositie metalen kast. In goede originele staat 30x26x7cm.
Oude Juba buffetpendule met 3 gongstaven in zeer goede originele staat
Eikenhouten Warmink (Wuba) Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede originele staat 78x21x16cm. Cond.: G
Mooie kleine wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Wuba (Warmink) met maanstand. In zeer goede staat 76x21x16cm.
Oude Hollandse Zaanse wandklok met wortelnoten kast, bronzen ornamenturen, slagwerk en atlas. Gemerkt Wuba (Warmink) in zeer goede staat 64x28x17cm.
Marmeren pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (compleet), marmer chips af 31x32x17cm. Cond.: R
Notenhouten paardjes-regelateur ca. 1880 Grunderzeit, compleet met kroon en tollen (ongemerkt) in goede originele staat 90x35x18cm.
Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G
Klein Fries schippertje, staartklok van Wuba (Warmink) met eikenhouten kast, met maanstand en slagwerk 60x17x14cm. Cond.: G
Oud bronzen pendulestel 2e helft 20e eeuw met 8-daags uurwerk. Compleet met sleutel. (1 Kaarshouder is eraf maar er wel bij), 43x35x12cm. en 43x16x16cm. Cond.: R-G
Grote notenhouten Grunderzeit regelateur ca. 1880 van Junghans met originele kroon en tollen. In redelijke staat 110x48x19cm.
Duitse notenhouten Grunderzeit tafelklok ca. 1880 van Junghans met gongslag. 1 Blokje hout mist, verder in goede originele staat met alle torentjes 38x25x15cm. Cond.: R-G
Bijzondere grote Friese staartklok met dubbele kap,Zgn. Burgemeesterklok,met maanstand, wekker en dagaanduiding. Prachtige originele beschildering in goede originele staat ca. 1800. 164x45x27cm.
Duitse notenhouten Grunderzeit tafelklok ca. 1880 met Junghans uurwerk en latoenkoperen beslag. In goede originele staat 41x26x17cm.
Weense gezwart houten 2-gewichten regelateur in originele staat ca. 1860 met decentrale secondenwijzer en originele kroon 116x40x13cm.
Franse pendule met marmeren en compositie metalen voet. Gesigneerd Kossowski met 8-daags uurwerk. In goede originele staat 60x30x13cm.
Mooie Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met goed 8-daags Frans uurwerk, compleet met sleutel 36x22x15cm. Cond.: G