Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren (blauw/rood/violet etc.), in zeer goede originele staat 307x226cm.
Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt in blauwtinten met rood en medaillon 145x76cm. Cond.: G
Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G
Twee kleine handgeknoopte Perzische tapijten (gereinigd) in blauwtinten 65x80cm. en 61x94cm. Cond.: G
Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt (gereinigd) in rood/blauw tinten 125x80cm.
Vier oude kleine Perzische kleden in goede staat 46-100cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed en dubbele zak (ouder) 153x90cm. en 67x34cm. Cond.: G
Drie oude Perzische handgeknoopte kleedjes en 1 Perzisch kussen; 53x63cm. , 47x52cm. , 64x61cm. en 54x54cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed, fijn geweven (iets sleets) 150x118cm. Cond.: R
Fijngeknoopt Perzisch kleed in bruintinten, lichte sleets 170x150cm. Cond.: R-G