Franse pendule ca. 1870, vuurverguld compositie metaal (beschadigd) met albast (gescheurd). 8-Daags uurwerk. 39x40x15cm. Cond.: R
Eikenhouten Warmink (Wuba) Sallander wandklok met bronzen ornamenten en maanstand 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 52x23x13cm.
Franse comtoise ca. 1870 met vouwslinger. Mooie uitgewerkte feuille, vouwslinger, bok en sleutel. in goede originele werkende staat 42x28x15cm.
Grote 19e eeuwse Franse stations comtoise met harpslinger. In goede originele werkende staat met bok en sleutel 40x30x16cm.
Zeldzame Friese kortstaart klok met mechaniek van een lopend soldaatje. Originele beschildering, ca. 1780, in iepenhouten kast.Klok is voorzien van oude houten beelden. Taxatiewaarde € 10.000.- Collec...
Zeldzame staande carrillon klok uit 1907 Jugendstil met zeventien bellen en vijf melodiën o.a. Wilhelmus, God save the King, zie de leliën des velds wij geven Holland nooit, wij willen Holland behoude...
Franse Charles Dix vuurvergulde bronzen pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Eerste vergulding, bij middengedeelte is de vergulding versleten. Verder in zeer goede originele staat....
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met putto, fakkels en coupe. Eerste vergulding, compleet en in zeer goede staat. Emaille cartouches, 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1820 35x25x14cm.
Prachtige originele Franse 18e eeuwse Boulle pendule met vuurvergulde bronzen ornamenturen, kariatyden, cherubijnen, putti, gevleugelde paarden etc. Schildpad en boulle koperinleg in uitstekende origi...
Prachtige antieke koekkoeksklok met dubbele koekkoek en mooi snijwerk een koekkoek, haas, vogel en geweren, ca. 1900. 60x36x20cm. Cond.:G
Kleine Franse bronzen pendule ca. 1850, jongen met schild. Bevat een origineel zakhorloge uurwerk. Gesigneerd Baillon Paris, in goede originele staat 27x19x8cm.
Zeldzame Franse tafelklok ca. 1890 met speciaal wekkeruurwerk (beweegbare monnik, trekt aan de bel). Originele beschildering, zwart met goudkleurige compositie metalen kast. Werkende klok in goede ori...
Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Grote Duitse notenhouten Grunderzeit tafelklok met originele tollen en latoenkoperen beslag, halve zuilen en origineel 8-daags genummerd (Nr. 102189/13) uurwerk. Lenzkirch?. Pootjes missen 53x33x17,5c...
Franse Boulle klok pendule Napoleon III ca. 1880 met schildpad (beschadigingen aan het Boulle). Met 8-daags uurwerk 36x21x12cm. Cond.: R
Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.
Franse Jugendstil Cartel wandklok ca. 1900, goudbeschilderd compositie metaal met 8-daags uurwerk in goede staat (zonder slinger) 48x22x11cm.
Bijzondere grote Franse pendule ca. 1890, voorstellend een staande vrouw bij piedestal en engel met harp. Geheel staand op rood-marmeren voet. Compositie metaal, brons gepatineerd met 8-daags uurwerk ...
Zeldzame grote Franse pendule, voorstellend Joris en de draak ca. 1880 (historisme). Compositie metaal op houten voet met 8-daags uurwerk 62x42x20cm. Cond.: R-G
Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm.
Duitse Neo-barok staande klok met notenhout fineer en intarsia. Uurwerk met kwartierslag 18e eeuw (zeldzaam), kast 20e eeuw, wijzerplaat 2e helft 20e eeuw H.: 220cm. Cond.: R-G
Duitse houten wandklok ca. 1880 met stil uurwerk en korte slinger. In goede originele staat 47x30x7cm.
Boulle klokje 19e eeuw met schildpad en koperinleg in koperen kast ca. 1800. gesigneerd Amaleric a Geneve met ketting (snek) en zeer gaaf emaille wijzerplaat. Eruit te halen als los zakhorloge. lichte...
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 in zeer goede originele staat met mooie vergulding en 8-daags uurwerk 45x31x11cm.