Omega Seamaster, heren horloge. stalen model met zwart leren band. Mechanisch
Choker, zilver 925/000, met diamanten. Een Gourmetcollier met een bewerkt middenstuk bezet met diverse diamanten. totaal ca 0.33 crt P/W Lengte 47,5 cm. ca 17 gr.
Lot met diverse horloges en sieraden. 8 Horloges, o.a. Prisma heren, Olympic dames. 5 Kettingen o.a. bruine parels, zilveren collier met G-sleutel broche.
Twee zilveren dames zakhorloges, ca ø 28 mm. Beiden met bewerkte achterzijden. 1 met Romeinse cijfers en 1 met Arabische cijfers
Hanger GG, 585/000, met grote ovale synthetische Aquamarijn, 2,5x1,7cm, ca 5,7 gr.
Streekoorknoppen, GG, 585/000, ovaal model met filigrain 14x11mm.ca 1.95 gr.
Lot diversen o.a. dubbel rij parelcollier, broche zwarte steen, zilveren choker met markesiet, zilveren ring en zilveren oorknopjes
Zakhorloge met Romeinse cijfers en een centrale secondewijzer, ø 49 mm. Aan het horloge zit een zilveren horlogeketting met paardehoofd en verguld middenstuk. En een onedele horlogeketting met hoefijz...
Ketting, zilver 925/000, met sterhanger met diamanten. Aan het fijne ankercollier hangt een sterhangertje bezet met kleine diamantjes, ca 0,36 crt, ø 13 mm. Lengte 46 cm
Verlopend 2 rijig Rijnkiezel collier, ø 6-11mm, met zilveren sluiting. Lengte 43 cm.
Collier en Armband, zilver 835/000. Collier met jasseron schakels, ø 7 mm, lengte 51 cm. Armband met dubbel gourmetschakel. Breedte 11,5 mm. De armband heeft een bakslot en een veiligheidsketting. Len...
Ring, zilver-verguld, met Robijn en Smaragd. In het midden van de ring zit een rond gefacetteerde Robijn met mooie zichtbare groeilijnen, ø 12 mm. Aan de zijkanten van de Robijn zitten 2x 2 kleine Sma...
Grote GG 585/000 granaat oorknoppen. Entouragemodel met 1 ronde en 6 peervormige granaten per oorknop. ø 14,8 mm. ca 7,0 gr.
Lot met 6 zilveren broches o.a staafmodel met opaal, filigrainbloem, abstracte ronde broche.
Broche, zilver, 925/000, met aquamarijn. Strakke broche, 60x22mm, Charisma, in de vorm van een soort stillistische vogel met in het midden een ovale aquamarijn. De broche is voorzien van een veilighe...
Antieke Hollandse zilveren beugeltas 835/000 Jaarletter: T: 1878, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 11.5 cm. Cond.:U
Hanger, zilver/verguld, aan double collier. Rond vergulde hanger, 28 mm, voorzien van een jadeschijf met verguld middenstuk met chinees karakter aan een double gourmetcollier. Lengte ca 50 cm.
Hanger, GG, 585/000, met Jade. Een ovale bewerkte rand met in het midden een loshangende ovaal geslepen jade, 10,3x7,6mm. ca 1,7 gr.
Antiek GG, 585/000, oogjescollier met daaraan een GG, 585/000 fijn bewerkte crusifix, 44x28mm. Lengte 47 cm. ca 5,2 gr
Vier zakhorloges, alles met Romeinse cijfers en 3 met centrale secondewijzer.
Vergulde ei-hanger, Faberge stijl, met bewerking met zwart en rood emaille versierd met goudkleurige Franse lelies.
Broche, GG, 585/000, met bloedkoraal. Ovaal model ø 30x24mm, met in het midden een ovale bloedkoraal. Om de bloedkoraal zitten vele filigrainknopjes verdeeld en er hangen kwarstjes aan. Ca 1900. ca 5....
Collier met gefacetteerde barnsteenkralen en GG 585/000 sluiting. Geslepen grotere barnsteenkralen geknoopt aan een gefacetteerde sluiting. Lengte 43 cm