Moderne bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, boek lezend meisje 6x12x5,5cm. Cond.: G
Drie messing plated vogels 2e helft 20e eeuw; 2x grote kemphaan en 1x fazant. in goede originele staat 7-27cm.
Bronzen uil met glazen ogen, gesigneerd Milo, met zwart marmeren voet 21e eeuw 25cm. Cond.: G
Naakte bronzen knielende dame met hals-sieraad 21e eeuw op zwart marmeren voet 29cm. Cond.: G
Oud of antiek bronzen masker met ring (Afrika?) 30x17x6cm. Cond.: G
Twee tweekleurige bronzen Oosterse tempelwachter 20e eeuw in goede staat 22cm.
Groot bronzen hoofd 20e eeuw Afrikaans, in goede originele staat 41x17x22cm.
Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Grote bronzen Jugendstil verguld figuur 20e eeuw, voorstellend een vrouw op stoel met luit, in zeer goede staat 39x38x20cm.
Groot bronzen figuur van een adellijke jongen met hoed en zwaard staande op gedraaide houten sokkel. Onbekende beeldhouwer 19e eeuw. H.78cm.
Grote bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend een Afrikaan met wandelstok, mand op het hoofd en diverse accesoires 65cm. Cond.: G
Bronzen slede ca. 1890 op marmeren voet met putti (jardiniere), mooie patina in goede staat 20x30x11cm.
Twee compositie metalen figuren figuren met bronskleurige patina op houten voet ca. 1900 voorstellend een Romeinse man en vrouw 36-37cm.
Bronzen geisha met cloisonne ca. 1900 in goede originele staat 35cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur ca. 1900 van Georges Colin ( 1875 - 1917 Frankrijk), getiteld "Le Chemin Parcouru", voorstellend een jongeman met stok. Mooie patina in goede staat 53cm.
Zuid Duitse notenhouten Maria 1e helft 18e eeuw met 3 cherubijnkoppen staande op bel met slang. In goede originele staat 27cm.
Zeldzame 17e eeuwse houtgesneden Maria staand op vis in goede originele staat 23cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 Soir D'ete, par Rancoulet. Voorstellend een boerenjongen met boomstronk op zijn schouder. Houten voet met opschrift 36cm. Cond.: G
Bronzen beeld ca. 1900 gemaakt door A. Carrier (Albert Ernest Carrier - Belleuse 1824 - 1887), voorstellend Maria 45cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws handgestoken houten religieus beeld (Zuid Duits), mooie kwaliteit, vingers beschadigd 72x24x15cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd Neme Touchez pas, voorstellend een jongen met stok en handen in de zakken. In goede originele staat 26cm.
Grote compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd A. Moreau, voorstellend een jongen met kruik (kruik heeft binnenhouder voor bloemen). Geheel staand op geschulpte marmeren voet. mooie bronsachtige...
Bronzen figuur ca. 1930 voorstellend een jonglerende dame met ballen. geheel op marmeren voet H.: 25cm. Cond.: G