Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Set ring 333/000
Resultaat: 110 EUR

Set ringen 333/000. 9 fanatsieringen in diverse maten. ca 15 gr

2 Rijstkommen, figuur
Resultaat: 360 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

2 Jade paarden
Resultaat: 140 EUR

Twee grote (jade?) paarden op houten voet, China. Beide beschadigd 18x26x6cm. en 13x26x5cm. Cond.: M

Groot Hummel beeld
Resultaat: 230 EUR

Groot Hummel figurengroep van Goebel voorstellend twee meisjes die een bolderwagen voorttrekken met een jongentje erin (Frohe Fahrt), nr. 406 met originele doos (jaarstuk 1987). 16,5x18,5cm. Cond.: U

Kavel antieke tegels
Resultaat: 50 EUR

Doos met diverse antieke tegels met schildpad-effect ca. 1900, beschadig en goede conditie 13x13cm.

Kunstwerk, handen
Resultaat: 130 EUR

Terracotta kunstwerk, voorstellend twee handen. Gesigneerd Incka Klinckhard 1922 Amsterdam H.: 21cm. Cond.: G

Chiffoniere
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten chiffoniere ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 155x100x48cm.

31 Schaalmodellen Brekina
Resultaat: 70 EUR

Prachtig kavel met 31 schaalmodellen van Brekina. Allen met originele box. Modellen o.a: 7200, 5131, 5040, 4020, (2x vrachtwagens), 1326, 14930, 1703, 1930, 1322, 1135, 1901, 1401, 1302, 1502, 1805, 1...

J.D. Kestner 143
Resultaat: 300 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt op hoofd 11 Germany 12 143, biscuit hoofd met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen en asblonde pruik. Geleed lijf (11 geledingen) met losse polsjes H.: 49cm.

Ca. 40 Schaalmodellen
Resultaat: 185 EUR

Interessant groot kavel met ca. 40 schaalmodellen (bijna allemaal met originele doos). Merken o.a; Matchbox, Rio, Schuco, Rextoys etc.

Zilveren munten
Resultaat: 35 EUR

Diverse zilveren munten Nederland; 3x 10 gulden 1970-1973, 3x 2,5 Gulden 1960-1960-1962, 3x 1 gulden 1955-1957-1958 en 2x 1/2 gulden 1929-1930. Cond.: ZFR

Ducaat Holland 1632
Resultaat: 113 EUR

Ducaat Holland 1632, gesnoeid Cond.: G

Kavel 11 munten
Resultaat: 70 EUR

Kavel met 11 munten; 7x zilveren 10-euro stukken, 2 zilveren munten van 10 gulden (1970 + 1973) en 2 nikkelen rijksdaalders uit 1979.

Penning 1980
Resultaat: 60 EUR

Penning 1980. A bird in the hand is worth two in the bush. Door Theo van de Vathorst i.o.v. de Vereniging voor Penningkunst. Vz. naakte zittende vrouw. Kz. tekst tussen bladeren.Brons gegoten 60 mm., ...

4 Penningen
Resultaat: 110 EUR

Kavel van 4 penningen: 1x penning met aan voorzijde afbeelding van een schilder ca. ø75mm., 1x penning met abstracte vormen aan voorzijde onduidelijke tekst op achterkant (Rein de Vries 80?)ca. ø70mm....

Gouden gulden Utrecht
Resultaat: 2.900 EUR

Gouden gulden Utrecht, zonder jaar Cond.: ZFR

Bronzen penning
Resultaat: 70 EUR

Bronzen penning Aankomst K XVIII te Soerabaja door M. Kutterink (Begeer889). Voorzijde gedeelte van de onderzeeboot met de afgelegde route op achtergrond. Keerzijde tekst met de namen van de commandan...

Gouden gulden Holland
Resultaat: 500 EUR

Gouden gulden Holland, zonder jaar Cond.: ZFR

Gouden afslag 2 stuiver 1727
Resultaat: 500 EUR

Holland, gouden afslag 2 stuiver 1727, Cond.: PR-

Gouden gulden Deventer 1523
Resultaat: 450 EUR

Gouden gulden Deventer 1523, Cond.: ZFR

Jacht-bestek
Resultaat: 50 EUR

Cassette met Solingen jachtbestek (6-persoons mes en vork) 20e eeuw in goede staat 25x36cm.

Speculaasplanken
Resultaat: 50 EUR

Grote partij oude speculaasplanken ca. 1900 (20 stuks) in goede staat 18-90cm.

Diverse boeken
Resultaat: 110 EUR

Kavel antiquarische boeken o.a; Anno 1724 oudheden en gestichten van Groningen en Groningerland door Christiaan Vermey 1724, 1x anno 1788 Wienerisches Kochbuch in sechs ablage verteilt, 5x Oeuvres de ...

Marmelade-houder
Resultaat: 50 EUR

Zware plated marmelade-houder ca. 1920, gemerkt Wiskemann met glazen houders. In zeer goede staat 17x11,5x9,5cm.