Twee grote (jade?) paarden op houten voet, China. Beide beschadigd 18x26x6cm. en 13x26x5cm. Cond.: M
Doos met diverse antieke tegels met schildpad-effect ca. 1900, beschadig en goede conditie 13x13cm.
J.D. Kestner pop, gemerkt op hoofd 11 Germany 12 143, biscuit hoofd met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen en asblonde pruik. Geleed lijf (11 geledingen) met losse polsjes H.: 49cm.
Diverse zilveren munten Nederland; 3x 10 gulden 1970-1973, 3x 2,5 Gulden 1960-1960-1962, 3x 1 gulden 1955-1957-1958 en 2x 1/2 gulden 1929-1930. Cond.: ZFR
Kavel met 11 munten; 7x zilveren 10-euro stukken, 2 zilveren munten van 10 gulden (1970 + 1973) en 2 nikkelen rijksdaalders uit 1979.
Grote partij oude speculaasplanken ca. 1900 (20 stuks) in goede staat 18-90cm.